Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma bazen

poola 30. 12. 2016

Bazen a slaná voda- Dobrý den, chtely bychom poridit bazen na leto se slanou vodu. Máte ji doma nekterá v bazenu? Jsou nejaké nevýhody? A o to vsechno obnásí? Moc dekuji za odpovedi. Pekný den.

Neregistrovaná/ý - Ester

30. 8. 2020

Neregistrovaná/ý - Linda | 18. 8. 2020
Když se tu řeší bazény, tak má tu někdo přehled od koho je dobré pořídit samonosný bazén ?

Těch značek co mají samonosné bazény je docela dost .. teď na konci sezóny bych to asi kupovala tam kde to mají ve slevě. Minulý týden jsme si kupovali na chatu bazének od marimexu tak se zkus podívat jestli jim ta akce ještě pořád běží

Neregistrovaná/ý - Linda

18. 8. 2020

Neregistrovaná/ý - Silva | 15. 8. 2020
Podle mě je praktičtější a lepší na údržbu sladká voda :) slanou jsme měli a není to teda žádná sláva :/

Když se tu řeší bazény, tak má tu někdo přehled od koho je dobré pořídit samonosný bazén ?

Neregistrovaná/ý - Silva

15. 8. 2020

Podle mě je praktičtější a lepší na údržbu sladká voda :) slanou jsme měli a není to teda žádná sláva :/

Neregistrovaná/ý - Darina

11. 5. 2018

Neregistrovaná/ý - Hanka | 5. 3. 2018
No :D tak materiál je to stejný, že :D teď už je jen otázka, jakou firmu si kdo zvolí... Nicméně já rozhodně doporučuji ten woodplastic. S tím mám osobní zkušenost a jsem spokojená...

A jak spolupráce proběhla?

Neregistrovaná/ý - Barbora

10. 3. 2018

jaký druh lehátka,nebo krřesla máte u bazenu? Bazen už máme, jen když z něho vylezu, ležím na trávě a to se mi nelíbí Chci nějaké lehátko. Jaké máte?

Neregistrovaná/ý - Hanka

5. 3. 2018

lendaben | 26. 1. 2018
Ahojky, my máme dřevoplastovou terasu kolem bazénu od http://www.inoutic.cz/terasy-twinson a bez problémů, lepší než dlažba co jsme měli předtím, neklouže a vypadá to super

No :D tak materiál je to stejný, že :D teď už je jen otázka, jakou firmu si kdo zvolí... Nicméně já rozhodně doporučuji ten woodplastic. S tím mám osobní zkušenost a jsem spokojená...

lendaben

26. 1. 2018

Neregistrovaná/ý - Zuzka | 23. 1. 2018
Dobrý den, je tu někdo, kdo má kolem bazénu položeno WPC? Jaké je to materiál? Je vhodný? http://www.woodplastic.cz/o-materialu/ Děkuji za každý postřeh...

Ahojky, my máme dřevoplastovou terasu kolem bazénu od http://www.inoutic.cz/terasy-twinson a bez problémů, lepší než dlažba co jsme měli předtím, neklouže a vypadá to super

Neregistrovaná/ý - Zuzka

23. 1. 2018

Dobrý den, je tu někdo, kdo má kolem bazénu položeno WPC? Jaké je to materiál? Je vhodný? http://www.woodplastic.cz/o-materialu/ Děkuji za každý postřeh...

Neregistrovaná/ý - Eliška

6. 1. 2017

Vypadá moc hezky a se slanou vodou bude parádni. Ani nikam na dovcu nemusíte .

Neregistrovaná/ý - poola

5. 1. 2017

Práve i bazen ten nás zaujal http://www.albixon.cz/bazeny/prelivove/obdelnik/ ale asi udelame nejlip, když si k nim po svatcich zajdeme, drive to nestihneme.

Neregistrovaná/ý - Eliska

4. 1. 2017

Neregistrovaná/ý - poola | 3. 1. 2017
No zatím spíše na internetu a to nás nejvíce zaujala firma Albixon. Za prvé už má jmeno a za druhé sousedi od nich mají bazen i se zastresením a pochvalují si je.

nejlepsi je doporuceni nekoho znameho. Delame to tak se vsim, s cim si nevime rady.a bazen uz mate nebo budete kupovat i ten?

Neregistrovaná/ý - poola

3. 1. 2017

Neregistrovaná/ý - Eliska | 2. 1. 2017
slana voda je dobra volba hlavne pro male deti a alergiky. Nevyhody me zadne nenapadaji. I udrzba je jednodussi.uz jste nekde zjistovali nebo zatím jen na internetu..?

No zatím spíše na internetu a to nás nejvíce zaujala firma Albixon. Za prvé už má jmeno a za druhé sousedi od nich mají bazen i se zastresením a pochvalují si je.

ozon

3. 1. 2017

Neregistrovaná/ý - Eliska | 2. 1. 2017
slana voda je dobra volba hlavne pro male deti a alergiky. Nevyhody me zadne nenapadaji. I udrzba je jednodussi.uz jste nekde zjistovali nebo zatím jen na internetu..?

do bazénu už jedině slanou vodu . vše ostatní je zdraví škodlivé . obzvlášť pro děti

Laugher

2. 1. 2017

V bazénu slaná voda je dobrý nápad. Slané je to jako slza z oka, ale potápění je pro úžasný. Nepálí nás to a červené oči z toho nehrozí. Jinak jediné, co nám na tom vadí je to, že když si namočíme vlasy, tak se musíme pak vysprchovat, protože jsou trochu slepené

Neregistrovaná/ý - Eliska

2. 1. 2017

TESTOVÁNÍ: Vatové výrobky od Lintea

Plněná rýže s hráškem

Plněná rýže s hráškem

14 hlasů
60min 598 kJ 85 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Rybí filé s houbami

16 hlasů
45min 522kJ 110 Kč

Šťavnaté rybí filé s houbami, vynikající lehké jídlo, ...

Studená cuketová polévka

9 hlasů
50min 614kJ 85 Kč

Rychlá, zdravá a chutná studená polévka.

Poradny

Splácím hypotéku, odešel ode mě partner, dostanu dávky?

Dobrý den,jste-li vlastníkem či nájemcem bytu (domu) a 30% Vašich příjmů nestačí k pokrytí náklad... Více

Mohu požádat o výjimku kvůli výplatě dávek v poukázkách

Dobrý den,pokud během posledního roku pobíráte příspěvěk na živobytí déle než 6 měsíců, úřad prác... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více