Diskuse na téma Internetový eshop

Ahoj, doporučí mi někdo internetový obchod s outdoorovým oblečením pro děti ?

MajdaaD 27.12.2023

A poradíte dobrý eshop s kvalitními potřebami pro děti?

Pavla 26.02.2023

Opravdu na všechny? Merino není jenom na zimu?

Anna 23.02.2023

Merino je pro mě nejlepší materiál, jak na zimu, tak na léto. Kupuji na všechny roční období.

Pavla 09.02.2023

Určitě se na to podívám, chtěla bych vyzkoušet asi pro děti. Ale zatím jsem na to neměla odvahu, jestli je vážné tak dobré.

Anna 31.01.2023

Já jsem ho začala objednávat na crawler-shop.

Anna 26.12.2022

Já kupuji dětem merino, to je nejlepší.

Pavla Anna 06.01.2023

Já jsem o něm četla, ale kde koupit kvalitu?

Tamara 02.05.2021

Maminy, SOS :) Pořebuju radu ohledně oblečení. Hledám e-shop, kde mají kvalitní modu... Jako bude jaro a já nemám nic... Obchody zavřený, takže budu nakupovat takto a za každou radu budu moc ráda.

Zdenka 21.06.2017

Mrkni se na web outdoor baby...pekne zbozí, kvalitní a hlavně široký výběr.

Jan Stejskal 14.06.2017

my také chodíme na www.tipa.eu, tam najdeme úplně všechno, jak na venek, na zahradu, na cestování, prostě miš maš všeho.

Lenka Hynčicová 13.05.2017

Poslední dobou jsme si oblíbili eshop www.tipa.eu. Nakoupili jsme si tam věci jak na zahradu, a to jak zahradní nábytek, tak nářadí, dále i elektro, třeba i hračky pro děti.

Andrea 19.04.2017

Lepší je si zajít přímo na prodejnu, myslím tím OutdoorBaby, jsou na Jaselské 34 v Praze 6, fakt jsem koukala, kolik toho mají

NinaC 20.03.2017

Super, děkuji za odkazy :)

Laugher 28.02.2017

answear.cz

Majki636 23.02.2017

Zdravím, zkus mrknout na outdoorbaby.cz. Seženeš zde opravdu hodně věcí a doplňků, nejen oblečení.

Andrea Majki636 20.04.2017

A jak to mají s dodáním ? Není potom problema třeba s výměnou ?

Jarka Majki636 13.05.2017

Taky tady ráda nakupuji, ale spíš na prodejně, protože zde mají hrozně milé prodavačky, které mi vždycky velmi ochotně poradily, takže i když tento obchod nemám zrovna nejblíž, tak si sem ráda udělám výlet :)

Radka Jarka 17.05.2017

A vy co objednáváte přes tyto stránky www.outdoorbaby.cz tak jak je to tady s dobou dodání a případnou výměnou ?

Jarka Radka 12.07.2017

Radko, výměna probíhá naprosto bez problémů. A doba dodání je cca 3 dny, já jsem objednávala v úterý večer a v pátek jsem balíček měla doma. Jinak veškeré podmínky pro reklamaci mají uvedené na stránkách www.outdoorbaby.cz/vse-o-nakupu/reklamace-vraceni-zbozi/


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat