Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Zhubněte díky Psyllium fit&slim

27. 02. 2017

tomkovam

14. 3. 2017

Jarní detox: rýžová kůra na 30 dní, dala jsem ji jednou, je to tedy mazec, ale perfektní výsledek, na to navázat vyváženým jídelníčkem a úspěch zaručen. Tak a teď se k tomu opět jen donutit Slibuji, že když mě vyberete, že se na to dám

KlaraG

14. 3. 2017

Moje hubnutí jde po zimě vždycky hodně těžce. Chodím 2x týdně do posilovny, snažím se každý den zapojit běh, kolo nebo brusle, ale ne vždy na to vyjde čas nebo energie. Také se pokouším stravovat se vyváženě a zdravě, sladké vůbec nemlsam, ale i přes to nejde mě hubnutí tak, jak si představuji.

Já jsem se svou váhou se snažím být spokojená během celého roku, takže nějaká mánie hubnutí do plavek se mne naštěstí netýká. Váhu si hlídám pravidelně, snažím se jít vyváženou stravu a pravidelně cvičit. Nicméně výše zmíněný produkt mne velmi zaujal a ráda bych vyzkoušela

lijan1

14. 3. 2017

Dobrý den přeji. Ráda bych také vyzkoušela tento přípravek. Snažím se aspoň 1x týdně pravidelně chodit na 1 hod. cvičení, běham a jezdím na kole. Bohužel, stale přes břicho se nemůžu tuku zbavit, stačily by mi 3-4 kg shodit. Možná je to i věkem a diety mi taky moc nejdou.

Jarni hubnuti znamena shodit zasoby cca 3kg ze zimy. Slunicko a dosti svetla pomaji ke sportovani venku, ale pracovni vytizeni (sedave zamestnani a deti) jsou proti.. Takze nakonec je z toho rychle drasticke cervnove hubnuti na leto 😟😟😰

Ell575

14. 3. 2017

Snažím se jíst zdravěji, vynechat sladkosti a kalorická jídla. Cvičím několikrát do týdne, občas si chodím i zaběhat do přírody. Výsledky se ale nedostavují v takovém množství, jak bych očekávala. Proto bych ráda vyzkoušela tento výrobek, abych si pak mohla dopřát nové plavky.

Hanyna

14. 3. 2017

Od té doby, co jsem s malou doma, chodím hodně na procházky. Nejdříve dlouhé a svižné s kočárkem, teď, když už kočárek nepoužíváme, tak chodíme sice pomalu, ale každý den dvakrát. Loni na jaře jsem ještě přidala rotoped. To už bylo na fyzičce znát. Ale protože teď čekáme druhý přírůstek do rodiny, tak rotoped zatím odpočívá, ale těším se, že až budu po porodu trochu ve formě a najedeme na nějaký režim, tak se k němu zase vrátím

Po porodu se mi stale nedari zhubnout.Spise jde vaha nahoru nez dolu.Rada bych pripravek vyzkousela.pokud by toto pomohlo bylo by to super.Preci jen moje vyssi vaha neni do plavem idealni.

Brindik

14. 3. 2017

Hubnutí do plavek je dlouhodbě neúspěšné, proto bych potřebovala něco, co by mi rozběhlo rozběhnout se letos do cíle úspěšně

rychtarl

14. 3. 2017

Dobry den, jarni hubnuti do plavek u me nebyva zvykem. Tenhle rok jsem se poprve rozhodla udelat neco se svoji postavou. Zmenit stravovaci navyky a celkove zivotni styl. Pred nekolika lety se ze me stala vegetarianka a sve chute jsem zahanela nezdravymi a tucnymi jidly. Kazdy si myslel, ze me rozhodnuti mi prinese i mene kil, ale opak byl pravdou. Od noveho roku se snazim jist zdrave a hlidat si svuj denni prijem kJ. Zacala jsem sportovat. Navstevuji nekolikrat tydne treninky "Alternative Fitness" a chodim behat. Ma kondice se zlepsuje a zacina se i postupne formovat postava. Avsak nyni jsem dosla do takove faze, kdy je ma vule slaba kvuli stresu ve skole. Myslim, ze testovani Psyllia by pro me mohla byt dalsi dobra motivace v pokracovani. Dale jsem prestala od noveho roku kourit. Z toho duvodu se nyni potykam se zazivacimi potizemi. Psyllium by mi jiste pomohlo. Hezky den Lenka

Anett88

14. 3. 2017

Nejsem dietovy maniak, nikdy jsem žádnou nedrzela. Vždy jsem shodila jen pohybem ale co jsem starší a přestala jsem kouřit vypadám jak reklama na veprovku. A tak bych ráda testovala temto přípravek.

Honzik62

14. 3. 2017

U nás se o hubnutí do plavek pokouší akorát moje drahá polovička. Vždy ráno vyběhne, doma cvičí atd. Není hubená ani tlustá, takový střed. Stejně se jí to ale pořád nelíbí a ráda by zhodila víc. Z produktu by měla velkou radost.

jessynka

14. 3. 2017

ještě nikdy jsem žádnou dietu nedržela, protože dříve to nebylo potřeba ale nyní jsem postupně za posledních 5 let přibrala 40 kilo, tak se chci poprvé o nějakou pokusit ale nevím jak na to a jak začít a chybí mě pevná vůle, tak by tohle byla skvělá příležitost

katekara

14. 3. 2017

Já se snažím udržovat svoji postavu celý rok. Na jaře si dopřeji detox a pravidelně piji vodu sassy. Možná se tomu nevěříte, ale fakt to funguje ;) já vyloženě nesnáším sportování, tak se snažím vymýšlet jiné možnosti. A to je taky jeden z důvodů, proč bych chtěla testovat právě tento výrobek

Zpravidla se zapojuji do výzev jako je například 30ti denní výzva - vždy mi to pomůže nastartovat se a najít si v tom rituál - snažím se jak cvičit tak se inspiruji jídelníčkem. Většinou je můj úspěch po 30ti dnech viditelný a vydržím tak půl roku pak už porušuji...

Snažím se sportovat celý rok, ale na jaře intenzivněji. Přes zimu rotoped v teploučku u krbu, na jaře opráším kolo a nebo kecky a vyrážím do přírody.

letoma

14. 3. 2017

na jaře vytáhnu kolo a pokud to počasí dovolí každý den jezdím do práce tam i zpět 14 km trochu se zpevním ale mohlo by to být daleko lepší

Mé jarní hubnutí je můj každoroční pokus o to být do léta štíhlá. Bohužel je to většinou právě naopak, skoro pokaždé přiberu, místo toho, abych zhubla. Proto se zapojuj do této "soutěže", abych to mohla mít snazší a třeba se mi to konečně podaří.

xverca

13. 3. 2017

Snažím se, hodně cvičit a upravit stravu, úspěšné jak kdy.

Evininka

13. 3. 2017

Jsem v důchodu,pokud jsem pracovala měla jsem dost pohybu ale nyní je to horší.Na vše mám spoustu času,méně se pohybuji a taky podle toho vypadám.

TESTOVÁNÍ: Kočičí balíčky pro všechny mlsné jazýčky plné ...

Roštěná v marinádě

Roštěná v marinádě

10 hlasů
45min 375 kJ 250 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Salát Coleslaw s celerem

23 hlasů
15min 983kJ 37 Kč

Salát Coleslaw je rychlý a plný vitaminů a lze ho serv...

Citrónová polévka

13 hlasů
45min 247kJ 60 Kč

Velmi netradiční, přitom opravdu chutná a jednoduchá p...

Poradny

Nebyla mi vyplacena náhrada za pracovní úraz, co dělat?

Dobrý den, jesltiže byl pracovní poměr sjednán na dobu určitou a nebyl prodloužen, pak byl ukonče... Více

Platím si sama pojištění, jak vysoký budu mít důchod?

Dobrý den,placení zdravotního pojištění, jehož hrazení je ze zákona povinné, nemá na výši starobn... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více