Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Unikátní celozrnné lupínky Semix pro zdravá a šťastná rána

19. 04. 2017

Ideální snídaně je pro mne cokoliv, co mi někdo na chystá, aniž bych to musela chystat ja

Pzaf

09.05.2017

Ideální ráno a ideální snídaně? To si představuji takto: Je slunečný den, já si ležím ještě v posteli a v tom mě vzbudí sluneční paprsky a krásná vůně linoucí se z kuchyně. Poté mi snoubenec donese snídani až do postele a společně si na ní pochutnáme A ideální snídaně? Snídaně je pro mne nejoblíbenější a nejdůležitější část dne, mám ráda, když je bohatá a pestrá a jako mamina i ocením into, když je její příprava rychlá. Nejraději snídám čerstvou ovocnou šťávu, jogurt a lupínky... Mňam

luc94

09.05.2017

Ideální snídaně je, když snídám když dítě ještě spí Ale poslední půlrok jsem se dala na zdravou stravu Takže ráno teplá ovesná nebo pohánková kaše s ovocem. Nebo musli s bílým jogurtem, ovesné vločky s bílým jogurtem, ovocem, chia semínky a goji. Já snídaně prostě miluju!!! Základ celého dne

jjjp

09.05.2017

Lupínky vypadají luxusně. Ideální snídani si představuji tak, že vyjdu ráno na terasu nebo na zahradu a posnídám s výhledem do přírody, budu poslouchat zpěv ptáků a samozřejmostí je společnost mé rodiny.

Snídani si představuji "v klidu a v pohodě". Což se mi v poslední době nedaří. Vždy ráno vstanu, připravuji dětem svačiny a snídaně a sama do sebe jen tak narychlo něco "hodím". Mým snem by bylo, aby mi manžel přinesl snídani do postele, kde by bylo několik chodů a já si mohla od každého něco zobnout .

renule

09.05.2017

Snídaně, která je připravená s láskou a hrnek teplé kávy a její vůně všude kolem. Chutná mi vše, co mi připraví jiní, není to často, ale stává se to

Ideální ráno se snídaní si představuji, že by mi snídani přinesl manžel do postele. Kde bude čerstvé pečivo, káva džus a nějaké ovoce.

Ideální ráno je každé ráno,když se probudím a vidím v postýlkách své spokojené ,usmívající se děti A snídaně?Když všichni společně sedíme u stolu, v klidu,bez křiku a na stole může být cokoli k jídlu.To není tak důležité

Ideální ráno si představuju společnou snídaní s manželem a dcerami

Ideální ráno si představují v doprovodu svých báječných kluků, přítele a syna, na terase s výhledem na moře, se stolem plných dobrot, tj. čerstvé ovoce, snidanove cereálie a juice.

babu150

08.05.2017

Ideální ráno si představuji tak, že je venku krásný východ sluníčka, modré nebe, měl by být krásný a teplý den. To vždy dodá člověku to pravé pro skvělý den, ale aby tento den byl takový ještě nesmí chybět vydatná a dravá snídaně. Nejlépe, aby manžel donesl snídani do postele. Nejlepší snídaně jsou plné vlákniny, ovoce, jogurtu či jiného mléčného výrobku. Touto vydatnou snídaní by měl každý člověk začínat svůj den, aby ten den byl krásný

Milka98

08.05.2017

Ideální ráno je pro mě krásné, svěží ráno, zalité sluncem, kdy nemusím spěchat do práce či jinam. Kdy si můžeme s rodinou sednout na terasu a při zpěvu ptáčků vychutnat snídani. Ta je u nás bohatá. Celozrnné pečivo, sýr, šunka, zelenina, musli s jogurtem či mlékem a na závěr káva s malou sladkostí

Pro mne je ideální snídaně bílý jogurt s cereáliemi a hlavně si snídani v klidu vychutnat.

Sussane

08.05.2017

Mé ideální ráno? Probudím se v krásném pokoji s balkónem, vyspalá do růžova. Venku bude krásné slunečné počasí. Pustím si nějakou příjemnou hudbu, půjdu si dát ranní sprchu, masku na obličej, atd. Moje ideální snídaně? Jelikož už delší dobu chystám snídaně sama, jak pro sebe, tak pro někoho jiného (avšak mě to baví), chtěla bych mít snídani připravenou,na již zmiňovaném balkóně a to tak, abych si mohla vybrat, na co bude zrovna chuť.Bylo by příjemné kdyby tam bylo z toho sladkého - ovocný fresh, ovoce vcelku, jogurt a müsli, nějaký croissant, či ovesná kaše. Z toho slaného - vajíčka, zelenina, výborná šunka, žitný chlebík a nějaký dobrý sýr. Takhle budu spokojená

Mé ideální ráno bývá o víkendu (sobota, neděle) kdy máme s rodinkou více času se spolu nasnídat. Většinou si dávám Emco musli s bílým jogurtem a tak bych ráda i tuto značku SEMIX vyzkoušela, ještě jsem ji u nás neviděla.

Mé ideální ráno si představuji tak, že ihned po probuzení, ranní hygieně a vypitím sklenky teplé vody se z pyžama převleču do sportovní podprsenky, legín, obuji si tenisky a vyběhnu u nás na vesnici mezi pole. Dám si krátký ranní běh, který představuje 4km. Po běhu ještě uvolním všechny svaly rychlou jógou a za hodinku si půjdu udělat svojí snídani, na kterou se těším již od večera :) Do misky si dám řecký bílý jogurt, celozrnné lupínky od Semixu, oříšky, rozinky, nějaký druh ovoce a vše posypu skořicí. K tomu si udělám skvělé kafe a vše si půjdu vychutnat na naší terasu za domem, kde se kochám přírodou a zpěvem ptáků :)

Ideální ráno je tak o dvě hodky dýl než naše běžné ráno . Žádné z dětí nekřičí a je především potřeba dostatek času na společnou snídani ))

Remek

08.05.2017

ideální ráno s ideální snídaní je každé takové ráno, kdy mi snídani někdo připraví (nezáleží na druhu snídaně) a nemusím ji pro všechny dělat já sama.

Remek

08.05.2017

ideální ráno s ideální snídaní je každé takové ráno, kdy mi snídani někdo připraví (nezáleží na druhu snídaně) a nemusím ji pro všechny dělat já sama.

vondr.v

07.05.2017

Ideální ráno pro mne znamená - vzbudit se do prosluněného dne a uskutečnit snídani pro celou rodinu na balkoně. Ideální snídaně - já s dcerkou máme rady cereálie s mlékem, synek zatím mléčko z lahve a manžel jogurt s müsli. Toto je super začátek dne. Snídaně je pro nás velice důležitá.

TESTOVÁNÍ: Elektrická sešívačka Leitz New NeXXt WOW

Rybí filé se sýrem a krutóny

Rybí filé se sýrem a krutóny

9 hlasů
55min 667 kJ 150 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Treska v zázvorové omáčce

9 hlasů
1h a 5min 539kJ 130 Kč

Pikantní příprava zdravé tresky.

Kuřecí s hříbky

12 hlasů
1h a 20min 370kJ 145 Kč

Kuřecí stehna s hříbky a broskvemi.

Poradny

Z čeho se počítá PPM po dlouhodobé nemocenské?

Dobrý den,ve Vašem případě by se peněžitá pomoc v mateřství (PPM neboli mateřská) měla vypočítáva... Více

Jsem v PN, kdy se evidovat na úřadě práce?

Dobrý den,v době pracovní neschopnosti se nemůžete stát uchazečem o zaměstnání, tudíž se nemůžete... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Úsilí o zvládnutí všech vašich pracovních závazků a zároveň jejich vyvážení s vašimi osobními předsevzetími bude tento týden u Beranů dominovat. Snažte se proto nebrat si toho více, než bude nezbytně nutné. A nebojte se někter&e...

Více