Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Podlaha jako nová díky mopu Easy Wring Ultramat od Viledy

19. 04. 2017

TerezaM

7. 6. 2017

Miluji čistou podlahu tudíž to tak těch pět hodin týdne bude někdy i víc záleží jestli i luxuju

helakov

5. 5. 2017

Ani kvůli mopu lhát nebudu- nebaví mě to. Me utrpení zmírní jediné to, když si me malé velké ženy vezme někdo na hlídání,alespoň vidím vysledek

Hajdule

5. 5. 2017

Mne docela baví mytí oken, hlavně těch, z nichž je vidět do krajiny. Myji, leštím, kochám se a raduji se nejen z nablýskaného skla, ale i z pohledu na stromy, vodní plochu, mráčky, slunce. Dívám se na letadla na obloze a přemýšlím, kam asi letí. A těším se, že si tam zaletím někdy i já -jako správná čarodějnice klidně poletím i na koštěti, tedy, pardón, jsme v 21. století, poletím tedy na moderním plochém mopu Vileda Easy Wring Ultramat. Zatím ho ale nemám ...

Nejraději jsem v kuchyni a tvořím pro ty svoje miláčky. Vymýšlet nové kombinace, při tom si odpočinu nejvíc.... . Jinak práce, která jde za mnou vidět- uklizený a provoněný domov je balzám na duši :)

Jarus

5. 5. 2017

Pořídila jsem si mramorovu podlahu, což jsem ovšem netušila, jaká to bude každodenní výzva, umýt ji tak, aby na ní nezůstavaly šmouhy. Proto jsem otevřena jakémukoliv nápadu či prostředku, kterým dosáhnu dokonalého výsledku.

Žádná z domácích prací mi vyloženě nevadí. Moc ráda ale vařím, peču, kuchtím. Zkouším nové recepty a postupy. Nejméně s oblibou asi vytírám. Mop, který mám, se nevejde do rohů a užších míst. Pak tedy musím zakleknout s hadrem a moje ruce trpí. Bohužel mám alergie na saponáty. Noo, tenhle mop by to mohl dost usnadnit!

Co se týče domácnosti,Miluji všechno a nejvíce vaření a vytírání protože vše co dělám,dělám s láskou.A pokud je v jakékoli věci Láska,pak vás to baví opravdově :) A nejkrásnější na tom všem je to,že mi pomáhá moje maličká princezna a taky jí to moc baví,protože to berem nejen jako povinnost,ale i jako zábavu.Je krásné,když své dítě vedete k dobrým věcem a zároveň vidíte,že to vaše dítě baví.Takže....věřte mi nebo ne,ale já si u uklízení a ostatních domácích prací skutečně odreaguji a zároveň tím učím svojí milovanou dcerku S novým mopem,by jste nám udělaly neskutěčnou radost Ps:U vaření a vytírání,nám nesmí chybět tajná ingredience,která rozhodně k úklidu patří!A to je HUDBA!

snany

5. 5. 2017

Miluji praní prádla-mám pračku, miluji sušení prádla-mám sušičku, miluji žehlení prádla-mám sušičku, miluji mytí a utírání nádobí-mám myčku Budu milovat i vytírání podlahy?

Jo baví, ale zaboha si nevzpomenu, která to je

Pokud si chci opravdu u domácí práce odpočinout, zavřu se do ložnice, pustím si tv a k tomu žehlím rychle to uteče a já vím, že se konečně i na něco podívám.. Taky ráda vařím dobrůtky pro moje dva hladové kluky a nemůžu se dočkat, až se budou oblizovat až za ušima a nešetřit chválou.. to je potom vaření jedna radost

Reny

5. 5. 2017

Mám ráda vytírání. Pichnu si sluchátka do uší, pustím písničky a začnu relaxovat. Snažím se vychytat dobu, kdy doma nikdo není, aby mě nikdo při těch tanečních kreacích neviděl, natož když se do toho pustím aj s hlasovým projevem. No, pokaždé se nezadaří, ale tak co, aspon se mají čemu zasmát. Nový parťák by přišel v pravý čas

nikol89

5. 5. 2017

Domácí práce jsou nutné zlo ale udělat je člověk musí. Nejdříve se člověk musí nutit a ve finále zjistí, že ho to celkem bavilo a rychle to uteklo. Asi ze všech prací mám nejraději žehlení. Pustím si tv nebo radio, rychleji to uteče a ještě se odreaguji.

Vždycky si odpočinu u žehlení , u něhož poslouchám oblíbenou hudbu a krásně si pročistím hlavu. Vychutnávám si také vůni čerstvě vypraného prádla.

od celodenních starosti i poteseni s ratolestmi si nejvíce odpocinu když vecer vysaju nasledne samozrejme vytru umyju nadobi uklidim hracky a dam si nohy na stul nekdy i se sklenkou vina. když ale potom prijde pejsek a to vino mi vylije tak kolotoc uklidu zacina nanovo :D s timto mopem verim ze by to bylo ještě veselejsi

od celodenních starosti i poteseni s ratolestmi si nejvíce odpocinu když vecer vysaju nasledne samozrejme vytru umyju nadobi uklidim hracky a dam si nohy na stul nekdy i se sklenkou vina. když ale potom prijde pejsek a to vino mi vylije tak kolotoc uklidu zacina nanovo :D s timto mopem verim ze by to bylo ještě veselejsi

Od té doby, co se nám narodilo miminko, pro mě domácí práce nejsou nutné zlo, ale naopak příjemný relax . Nejraději vytírám kuchyň a žehlím prádlo. Nechám žehličku klouzat po nadýchaných šatičkách a pidi tričičkách a vypouštět oblaka páry a u toho přemýšlím o uplynulém dni s tím naším zlatíčkem . Nejen, že si u toho vždycky skvěle odpočinu, ale mám navíc i radost z dobře vykonané práce .

Která práce mě baví???Tak to je pečení sladkostí pro mou rodinku ,miluje sladké,tak peču 2 krát týdně a neustále zkouším nové a nové recepty.

katkak

4. 5. 2017

Tak u mě je to složitější, protože bych asi na vaši otázku odpověděla stejně jako kdyby otázka zněla úplně obráceně ( která práce mě nebaví) .....a je to žehlení Vždycky se musím přemlouvat, abych se do žehlení pustila ,ale pak když si to prkno a žehličku nachystám , pustím si k tomu nějaký pěkný film nebo pořad ( někdy dám i sklénku vínka ) a najednou mě to začne bavit ...tak asi tak

bpwcr

4. 5. 2017

Nejvíc mě baví vaření. Je tvůrčí a dá se nekonečně experimentovat. Posezení u jídla s rodinou nebo přáteli patří k mým oblíbeným víkendovým aktivitám.

Mám dny,kdy mě baví všechny práce v domácnosti,ale musím být sama doma.Pustím si oblíbenou hudbu a práce jde sama od ruky.Potom si v klidu užívám krásně uklizeného domu Z toho zase přijde den,kdy mě uklízení moc nebaví,ale mám chuť si přerovnat a vytřídit šatník,vyprat a pověsit prádlo při krásném slunečném počasí a ihned po uschnutí vyžehlitTen pocit uložení voňavého prádla do uklizené skříně mě moc baví

Tipy pro hladkou pokožku

Slané palačinky s avokádem a paprikou

Slané palačinky s avokádem a paprikou

21 hlasů
20min 595 kJ 91 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Tvarohové placky

14 hlasů
45min 993kJ 85 Kč

Tvarohové placky s anglickou slaninou.

Krémová čočka s klobáskami

14 hlasů
1h a 50min 937kJ 145 Kč

Čočka se zeleninou a bavorskými klobáskami.

Poradny

Má trvalý pobyt vliv na daňovou slevu na dítě?

Dobrý den,výše peněžité pomoci v mateřství (PPM neboli mateřské) činí 70% redukovaného denního vy... Více

Mám nárok na přídavky na děti za práci ve Skotsku?

Dobrý den, paní Glížová, z Vašeho dotazu bohužel nevyplývá, co konrkétně Vás zajímá. Pokud si chc... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Obrníte se proti neúspěchu a budete raději počítat s tím nejhorším. V koutku duše ale pořád doufáte, že by vaše sny a touhy mohly vyjít. Pokud tomu budete věřit i nadále a přistupovat ke svým snahám pozitivně a s nadhledem, žádná skeps...

Více