Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Buďte krásná a zdravá díky bioaktivnímu kolagenu Collalloc

01. 06. 2017

ivaivca

18.06.2017

Obojí podle mě dělá pozitivní přístup k životu a úsměv na rtech.

Jarní květiny a jejich vůně a krása. To se vždy cítím mnohem mladší.

Pro mě je to určitě dobrá nálada a úsměv na rtech.

Pozitivní myšlení, vnitřní vitalita, které dopomáhám zdravým životním stylem.

adiro

18.06.2017

Radost , pohoda a hlavně zdravá vitalita

Pro mě je to úsměv. To je člověk hned mladší a krásnější.

jajda69

18.06.2017

symbolem mládí a krásy je vlastně cokoliv, každý to vnímáme jina, pro mě je to asi úsměv a smích - omlazuje a dělá nás krásnější

Symbolem mládí je pro mě jaro, kdy je vše nové a krásné.

Symbolem mládí je bezstarostnost, láska, lehkost bytí .....

Musím říct, že je to zajímavá otázka. Jsem kosmetička a tak se na to můžu koukat z tohoto pohledu. Stav pleti určitě z vnějšku ovlivňuje to jestli si člověk připadá zdravý a krásný. Ale myslím si, že to je hlavně o vnitřním pocitu.

babytka

17.06.2017

Mládí a krása - je prostě mládí a krása, to jsem kdysi bývali....pařili na večírcích, neměli téměř žádné starosti a užívali si. Dnes už se jen jako mladí a krásní cítíme....máme spoustu starostí, strach o děti, nějaké kilo a několik vrásek navíc

rosalie

16.06.2017

Symbolem mládí a krásy je zdraví, láska, rodinná pohoda, to když máme, máme vše.

Symbolem mládí a krásy je hlavně pozitivní mysl. Je jedno, kolik člověku je let, hlavní je jak se sám cítí a jak působí na ostatní. Pozitivní nálada a vždy úsměv na tváři, to je mládí a krása.. :)

Mládí představuje pro každého něco jiného pro mě momentálně zábavu, přátelé, léto, drinky večírky a při tom samozřejmě vypadat co nelépe

marasto

15.06.2017

symbolem mládí jsou naše děti a symbolem krásy byl pro mně pohled na jezírko a v něm rozkvetlé bílé lekníny.

symbolem mládí a krásy je pro mě pleť bez vrásek

Pod symbolem mládí a krásy si představuji ženu či dívku,která je hlavně optimistická,usměvavá a seběvědomá!Pokud si žena věří, a má se ráda,potom je krásná každá!

Pzaf

15.06.2017

Symbolem mládí jsou pro mne určitě moje děti a pak asi fyzická energie. A symbolem krásy je pro mne úsměv na lidské tváři, květina nebo třeba labuť... Krás nabízí náš svět nespočetně

Mládí - nemít pocit únavy a krása - cítit se ve svém těle dobře a být celkově se sebou spokojená! :)

vendy.z

15.06.2017

Co je pro mě symbolem mládí a krásy? Pro mě je to asi teplé jaro - všechno kvete, příroda je prosvětlená, vše se zdá tak nějak hezčí, nabité energií.... Např. bříza je obecně symbolem krásy a mládi a to se mi líbí - na jednu stranu je to velmi běžný strom, dokáže růst prakticky kdekoliv, ale je natolik silný, že se na něj dá lézt, jeho lístky jsou drobné, ale plné života a krásně ozdobí jakoukoliv dekoraci. Kůra stromu je lehká, jemná jako papír, na druhou stranu dá se s ní v kouzlit a zapálí třeba i velký oheň. Mládí a krása je něco co, stále dodává sílu a naději, že vše je tak, jak má být, že život je krásný a bohatý na zážitky....a tak je jedno kolik nám je, můžeme být pro jiné stále mladí a krásní :) Např. pro své děti....Když jsem svým dětem řekla, kolik mi je, nevěřili mi, jsme pro ně stále mladá a krásna, jak mi sami říkají .... a to jim je 3 a 6 let :)

TESTOVÁNÍ: Elektrická sešívačka Leitz New NeXXt WOW

Kuřecí nudličky s paprikou

Kuřecí nudličky s paprikou

13 hlasů
40min 411 kJ 127 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Těstoviny s plátky mrkve

11 hlasů
55min 569kJ 95 Kč

Recept na přípravu těstovin pappardelle s mrkví.

Hovězí s brokolicí

12 hlasů
55min 428kJ 260 Kč

Kostičky hovězí svíčkové s brokolicí.

Poradny

Z čeho se počítá PPM po dlouhodobé nemocenské?

Dobrý den,ve Vašem případě by se peněžitá pomoc v mateřství (PPM neboli mateřská) měla vypočítáva... Více

Jsem v PN, kdy se evidovat na úřadě práce?

Dobrý den,v době pracovní neschopnosti se nemůžete stát uchazečem o zaměstnání, tudíž se nemůžete... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Úsilí o zvládnutí všech vašich pracovních závazků a zároveň jejich vyvážení s vašimi osobními předsevzetími bude tento týden u Beranů dominovat. Snažte se proto nebrat si toho více, než bude nezbytně nutné. A nebojte se někter&e...

Více