Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Braňte se vráskám s ProVenus DermoCollagen

13. 07. 2017

lenkaja

2. 8. 2017

První jemné vrásky jsem zaznamenala již ve 25 letech ty hlubší poté na čele ve 30 letech.Snažím se o pleť pečovat a předejít tak dalším vráskám,ale stárnutí k životu prostě hold patří.

nakad

2. 8. 2017

První vrásky jsem neřešila, objevily se tak po 27 roku na čele. Přišlo mi to normální, zato před pár lety začly jemné vrásky pod očima, také díky suché pleti, a tak se snažím kupovat si oční krémy např. s kys. hyaluronovou apod., ale moc to nepomáhá

Romi

2. 8. 2017

Před dvěma lety (to mi bylo 46) jsem se podruhé šťastně vdala . Každopádně to nebyly první vrásky, které jsem měla nebo mám, nicméně při zkoušce líčení a ten samotný den, bylo vidět, že se make-up-artistka pořádně zapotil, ale zvládla to na jedničku s hvězdičkou. Ono líčit krásný mladý slečny bez vrásek je daleko jednodušší, než o jednu generaci starší. Tehdy jsem si uvědomila, že je na čase ze sebou něco dělat a tak jsem začala chodit pravidelně na kosmetiku a používat kosmetiku přiměřeně ke svému věku.

Lenuvka

2. 8. 2017

Na první vrásku si nevzpomínám, ale začala jsem je vnímat kolem třicátého roku, kdy jsem dostala od tchyně první krém proti vráskám . Zpozorněla jsem a začala si svého obličeje více všímat. Od té doby se snažím dodržovat pitný režim a hydratovat nejen zevnitř ale i zvenčí kvalitními krémy. Taky jsem začala nosit sluneční brýle což u mně nebyla samozřejmost. Ale zase to nepřeháním, protože třeba vrásky kolem očí od smíchu mi až tak nepřekážejí

runka

2. 8. 2017

Sve prvni vrasky jsem na sobe zacalo pozorovat po 30 veku. Snazim se chodit kazde 3 mesice na kosmetiku a pouzivat kremy urcene na prvni vrasky - ale s dvema malymi detmi to jde nekdy tezko.

Kdy přesně jsem našla první vrásky nevím, ale už léta zkouším různé krémy na vrásky a elekt nic moc. Proto mě láká vyzkoušet i Váš produkt, co když třeba on bude ten pravý.

alus

1. 8. 2017

nevím přesně, tak před 40rokem, tak se ted snažím více promazávat a nemračit se na svět , abych jich měla méně

vendy.z

1. 8. 2017

No tak to už si moc nepamatuji....Myslím, že mi bylo asi 35 kdy jsem si toho začala všímat více. Nyní mi letos bude 40 a vidím, že věku neuniknu...Ale přesto se snažím - např. jsem začala používat před rokem tolik vychvalovanou micelární vodu. Ale ač jsem poté mazala arganovým olejem, nebylo to ono a měla jsem vysušenou krupičku. Moje kosmetička se moc divila, co to je a když jsem jí řekla, že používám tolik moderní micelárku, byla doma - prý všechny klientky, které používají micelárku, mají vysušenou pleť. Přestala jsem tedy používat, myji se odličovacím olejíčkem a hodně oplachuji studenou vodou. Poté navlhčenými rukami aplikuji obličejový olej. Zvláště v zimních měsících mi to pomáhalo. Také jsem přišla na to, že čím jednodušší, tím lepší - nepatlat na sebe dva druhy krémů, ale vždy jen jeden druh a až doberu tak další. Spíše mám raději obličejové oleje, protože mám citlivou pokožku a ne jen tak nějaký krém mi pomáhá. Ve vedrech také vypiji hodně hodně vody a pořád lítám na WC - jsem jak průtokáč :D

babytka

1. 8. 2017

Na první vrásku si vůbec nevzpomínám..... teď trošku přibývají, ale není to nic hrozného. K mému věku už asi patří. Používám krém proti vráskám

Larila

1. 8. 2017

Od malička mi maminka kladla na srdce, že se o pleť musí pečovat. A protože mám dvě o deset a třináct let starší sestry, tak jsem pozorovala, jak o pleť pečují i ony. Když jsem měla dvacet, ony už měly první vrásky. Když jsem měla třicet, měla jsem je i já, a na sestrách jsem mohla pozorovat, jak pleť stárne, a co mě taky čeká... Kvalitní krém je pro mě samozřejmostí a bohužel s věkem (je mi 42) roste i finanční náročnost na kosmetické přípravky. Každá chceme být stále krásná, a protože tonoucí se stébla chytá, tak se chytám i já této příležitosti, využít novinku, která by mi mohla pomoct "být stále mlád", jak zpívá klasik - Gott.

anabel

1. 8. 2017

Vrásek jsem si všimla asi v mých 26 letech až jsem stoho nestastna skouset jsem vše skoro vše i babské rady a žádné z lepseni :( jsem stoho nešťastná určitě bych byla moc vděčná kdybych mohla vyzkoušet

prvni vrasky jsem objevila asi v 25 letech a jelikož jsem do té doby nepoužívala žádný krém tak jsem začala :)

catine

1. 8. 2017

Je mi 40 a jelikož mám hodně mastnou pleť, tak vrásky začínám pozorovat až nyní, jen okolo očí, hlavně mezi obočím.

První vrásky asi v 27 letech a ano, přinutilo mě to začít si pleti vážit, pravidelně ji čistit, mazat, pečovat o ni.

Aktivko

31. 7. 2017

První vrásky jsem začala pozorovat někdy před pěti lety, vzhledem k tomu, že mě to dosti vadilo a chtěla jsem s nimi bojovat, nebo je celkově potlačit. Samozřejmě s tím souviselo i používání speciálních kosmetických přípravků určené právě na tyto problémové partie. Dále samozřejmě jsem začala používat i krémy určené pro zralou plet´a také speciální masky. A také jsem upravila svoji životosprávu a celkově svůj postoj k životu.

První malinké vrásky jsem si našla cca ve 30 letech. Trošku jsem se lekla a hned jsem si o tom promluvila s kosmetičkou. Od té doby používám krémy s Q10. A krémy od 30 let... Moje pleť je moje vizitka,tak se musím o ni starat tak, abych se za ni nemusela stydět

TerezaM

31. 7. 2017

Myslím ze třeba okolo 25. roku a teď mi je 30 a vlastně nic závratneho jsem pro to neudělala....

marcrazy

31. 7. 2017

Asi kolem 26 let. A taky k tomu hodně přispělo období mateřské "dovolené", kdy jsem se moc nevyspala. Dcera se vydržela budit xkrát za noc až do svých 2 let. Teď je mi 28 a vrásky kolem očí už pomalu, ale jistě pozoruji.

petranka1

31. 7. 2017

vrásky se mi objevily, docela brzo, jelikož se stále smějí, ale ty mi nevadí, ale už potřebuji něco na ty potvůrky- vrásky. Petranka 1

První vrásky jsem zpozorovala okolo 25 roku, kdy jsem začala více používat pleťovou péči na první vrásky. Zařadila jsem i sérum z kyseliny hyaluronové a z domu neodejdu bez makeupu bez ochranného faktoru.

TESTOVÁNÍ: Bzenecké octy na salát i domácí dresink

Bramborová bábovka

Bramborová bábovka

6 hlasů
1h a 30min 546 kJ 60 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Vepřové kotlety s hořčicí

9 hlasů
1h a 30min 944kJ 105 Kč

Grilované kotlety s medovou hořčicí.

Gazpacho

11 hlasů
50min 343kJ 120 Kč

Na tuto studenou zeleninovou polévku původem ze Španěl...

Poradny

Důchod mi nestačí ani na nájem, dostanu sociální dávky?

Dobrý den,na příspěvek na bydlení máte nárok tehdy, jste-li vlastníkem či nájemcem bytu/domu, ve ... Více

Jak řešit stěhování při evidenci na úřadě práce?

Dobrý den,měla byste spadat pod úřad práce v místě svého trvalého bydliště. Je tedy otázka, zda j... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Pro jistou osobu budete tento týden naprosto neodolatelní. Připravte se proto na flirtovné pohledy a pokusy o svádění. Než však podlehnete, pečlivě zvážíte veškerá pro a proti. Rozhodně nemáte chuť se do ničeho vrhat po hlavě. Ani když jde o city.

Více