Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Ta nejlepší výživa pro pleť. Dopřejte jí péči i zevnitř

08. 09. 2017

kajinek

15.01.2019

Záleží na životním stylu. Vrásky mám a v mém věku si myslím, že je to přirozené.

NO 50 lehce za mnou, takže vrásky jsou, ale nijak se z toho nehroutím patří to k životu, ale je pravda, že by se mi líbilo je nemít nebo mít méně.

Správnou výživu mám.

Hanyna

11.09.2017

Ano, jen krémy a séra nestačí. Pleť musí dostávat výživu i zevnitř.

Neregistrovaná/ý - Gallaxy

09.09.2017

Rozhodně je to z větší části o stravě. STačí se podívat na boubelky, jak krásnou mají plet. Já jím vše nač mám chut a spolehám na to, že tělo si samo řekne co potřebuje.

Vrásky neřeším,je to normální a žádné zázračné pilule nás nevrátí do puberty.

souhlasím

helus

08.09.2017

Toto vůbec neznám.

Neregistrovaná/ý - Monalisa

08.09.2017

Naprosto odmítám si do těla cpát jakékoli z těchto jedů.Na vrásky nic nezabírá a určitě to není nic zdravého pro tělo. Co dalšího si tím v těle poškodíte už v tomto článku není, to bude až příští týden.-) Ať žije kosmetický průmysl a farmacie, někdo jim to musí zaplatit. Jak už jsem zde psala. S vráskami se buď musím smířit nebo je řešit radikálně, a to plastikou.

TESTOVÁNÍ: Pivní kosmetika Manufaktura v novém

Těstoviny s pórkem

Těstoviny s pórkem

9 hlasů
55min 810 kJ 80 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Španělská čočka

30 hlasů
50min 641kJ 81 Kč

Tato hustá čočková polévka patří mezi jídla „de cuchar...

Brokolicová polévka s dýňovými semínky

22 hlasů
40min 174kJ 83 Kč

Recept na letní polévku s dýňovými semínky.

Poradny

Může manžel ošetřovat dítě, na které pobírám RP?

Dobrý den, Jitko,na starší dítě, na které nepobíráte rodičovský příspěvek, si Váš manžel může vzí... Více

Přiznali mi příspěvek na bydlení 50 Kč, je to správně?

Dobrý den,je pravděpodobné, že přiznaná částka je opravdu částkou za pouhý jeden měsíc a že v pří... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Jste zadaní? Přesto se vám může stát, že se vám budou myšlenky toulat okolo jiné osoby. Přesto vše zůstane jen u platonického snění. Moc dobře si uvědomujete, že partner je pro vás prioritou číslo jedna. Jde jen o to, že jinde se zdá tráva zelenějš&...

Více