Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Vyzkoušejte s námi službu HoppyGo

18. 09. 2017

No já asi nebudu žádný rekordman, jezdíme každý rok do Chorvatska, dál jsem asi nebyla, nejdýl jsem řídila skoro 7 hodin v kuse, to už bylo opravdu na hranici. Láká mě zkusit,jak se řídí nějaké velku SUV, máme jen normální auto, tak třeba se nějaké najde v nabídce na testování

V létě jsme byli s partnerem ve Španělsku, to bylo autem asi nejdál. Ale řídil spíš on, já si jsem jistější na českých silnicích. Vždycky jsem chtěla řídit takové ty krásné auta z 30. let, sporťáčky, co byly ve filmech a řídila je třeba Adina Mandlová.

dal nez v nemecku jsem bohuzel nebyla. rada bycch si vyzkousela ridit treba takove to velke terenni auto

no já jsem hodně sváteční řidič, jen když mi partner půjčí auto a to se mu moc nechce často moc se mi líbil ten brouk na hoppygo, toho bych si klidně půjčila))

Já jsem jako malá chtěla jezdit v tanku, protože když byl můj tatínek na vojně, byl vedle jednoho vyfocený. Tak to už mě sice moc neláká, ale něco velkého bych řídit chtěla. Mám auto docela malé, tak by mě zajímal ten rozdíl...

Já jsem za volantem docela často, v práci pořád někam jezdím. Docela by mě lákalo projet se trabantem, nikdy jsem v něm nejela a je to taková legenda, že by mě lákalo to zkusit

Ještě zamlada jsme s bývalým přítelem procestovali autem skoro celou Ameriku, půjčovali jsme si různě auta, většinou to byly automaty, takže chvíli trvalo, než jsem se s nimi sžilaVždycky jsem si chtěla zkusit řídit kamion. Ale radši někde na parkovišti, na silnici bych si s ním určitě netroufla

nejdál jsem byla autem v irsku a nejvíc bych si chtěla zkusit řídit něco opravdu luxusního, třeba bentley

Já sama nejsem úplně vyježděná řidička, spíš tak na nákup nebo na chatu, ale jako všichni jsme kdysi jezdili do Chorvatska, já se teda trochu bála řídit v cizině, ale zvládla jsem to. A vysněné auto? Njspíš nějaké létající, až ho někdo vymyslí:)))

S partnerem jsme si před lety udělali týdenní výlet po francii, za volantem jsme se střídali každý den, nikdy už jsem toho tolik nenařídila Můj sen je zkusit si třeba nějakého veterána, ale bála bych se, že to nebudu umět a rozbiju ho, což bych fakt nechtěla

pepuka

29.09.2017

Nejdelší výlet byl do Francie do Bretaně, ale v řízení jsme se s partnerem střídali :) Moc toužím si jednou vyzkoušet řízení auta Tesla, a to nejenom kvůli jeho rychlosti a kráse

Tak přiznám se, že autem nejvíce jezdím po ČR, delší cesty raději přenechávám manželovi, nebo se střídáme na hranicích. Přihlásila jsem se do testování právě kvůli němu, určitě bychom rádi vyzkoušeli nějaké rychlé autíčko a vyrazit někam na pěknou projížďku a romantický víkend

Nejdéle jsem absolvovala cestu na letní dovolenou do Dánska, naštěstí jsem nemusela řídit celou tu štreku sama, to byla pro mě opravdu dálka :). Kdybych si mohla vybrat cokoliv, tak nějakého veterána, mají prostě své kouzlo :)

Jééé, mě by se určitě libilo jakékoliv prostorné autíčko, hlavně s automatem! Ten byl ráda konečně vyzkoušela, manžel mi ho dopřát nechce, takže tohle by byla super alternativa :) Prostě chlapi no :D

Nejdelší cesta bylo Chorvatsko a i tak mi to teda stačilo :) prefruji kratší cesty tady u nás po krásném česku. :) A určitě by se mi líbil frajersky kabriolet! to by byla velká paráda!!!

Naše nejdelší cesta? Určitě až do daleké Francie! Ale byla to nádhera a ráda bych si takovou i když náročnou cestu ráda zopakovala! Tenkrát to bylo pracovně a ted bych si ráda krásy Francie užila určitě víc! Také bych někdy ráda zkusila nějakou krásnu limuzínu :)

ladka1

28.09.2017

Naposledy jsem byla daleko na cestě ještě s rodiči na dovolené. Od te doby jsme s ebohuzel nikam uz nedostali, ale radi by jsme zase nekam s manzelem vyjeli,treba prave vypujcenym vozitkem. To by byla urcite parada!

Jezdíme každoročně jako celá rodina do chorvatska, máme tam sva oblibena mista a cesta je i pro mé rodiče přijatelná. Akorát auto nam začíná byt už malo prostorné a tak bysme rádi vyzkoušeli určitě nějaké větší autíčko, kam bysme se všichni v pohodě vešli s dětmi i babičkami :)

Naše cesta byla bohužel zatím max na Slovensko, ale rádi by jsme se podívali někam dál, třeba právě vypůjčeným autíčkem :) Hlavně, aby bylo dost prostorné i pro všechny děti a náklad :)

Boros

28.09.2017

Letos jsme jeli do Španělska- dcera si tam domluvila brigádu a vezli jsme ji tam. Cestou zpět jsme si udělali dovolenou a bloncali se po Evropě. Spali jsme v autě- granhotel Golf, máme spací úpravu. Auto jsme si pořídili na padesátku přede 2 roky a tuhle dovolenou jsme si dali jako dárek ke 30. výročí svatby

TESTOVÁNÍ: Kočičí balíčky pro všechny mlsné jazýčky plné ...

Hovězí kebab

Hovězí kebab

13 hlasů
45min 528 kJ 145 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Salát z pekingského zelí

9 hlasů
25min 363kJ 85 Kč

Jednoduchý salát plný vitamínů.

Teplý dýňový salát

0 hlasů
45min 773kJ 90 Kč

Salát z pečené dýně s polníčkem a sýrem feta .

Poradny

Nebyla mi vyplacena náhrada za pracovní úraz, co dělat?

Dobrý den, jesltiže byl pracovní poměr sjednán na dobu určitou a nebyl prodloužen, pak byl ukonče... Více

Platím si sama pojištění, jak vysoký budu mít důchod?

Dobrý den,placení zdravotního pojištění, jehož hrazení je ze zákona povinné, nemá na výši starobn... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více