Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Posilte dětskou imunitu s Immune Akut sirup

20. 09. 2017

Vnučkám jsou tři a pět let. Obě chodí do školky. Jsou každou chvilku nastydlé, unudlané, sotva se dostanou z jedné rýmy, hned mají další. Vitamíny získávají z ovoce a zeleniny, denně jsou na čerstvém vzduchu. Já jim každý rok dělám sirup z rakytníku a zkoušela jsem i z mladých výhonků smrku. Imunitu podporujeme jak se dá, ale školkové bacily se neptají...

Dcera (26 měsíců) nastupuje v listopadu do školky. Teď chodí na zvykání, ale pokaždé je po první - druhé návštěvě nemocná. Takže od září už 3x nemocná. Snažím se jí dávat hodně ovoce, zeleniny, dávám stále Vigantol a laktobacily. Různé přípravky z lékárny nám vloni na podzim a letos na jaře nefungovaly. Snad se letos už zadaří...

Mmanka

16.10.2017

Má vnučka bohužel skoro žádnou imunitu nemá narodila se předčastně a vážila pouhých 490 gramů stále bojuje a je pořád nemocná i přesto že, zkoušíme všechno možné

Mám ročního chlapečka,imunitu doplňujeme čerstvým ovocem každý den,ale zdá se že to nestačí,takovýto doplněk bych velmi ráda vyzkoušela!

Dcera má 3 roky a v září nastoupila do školky. Imunitu posilujeme vlastním zavařeným rakytníkem, což je velká vitamínová bomba. Babička má na chatě keře rakytníku a tak máme zavařený rakytník vždy po ruce. Bud lžička do čaje, do smoothie nebo místo marmelády.

imunitu se snažím našemu malému podpořit přírodním surupem z jitrocelu a máme tu výhodu že máme 16 měsíců a nás malej miluje veškeré ovoce takže každý den si nějaké slupne tohle nám zatím tak zabírá že kromě rými se nám bacil vyhýbá

Mám doma 29ti měsíčního chlapečka, který začal chodit do jesliček. Imunitu se mu snažím zvýšit spoustou pohybu na čerstvém vzduchu, otužováním, spoustou ovoce a zeleniny (které mi krásně jí) a občas nějakým potravinovým doplnkem.

matali

16.10.2017

Chodíme do bazénu abysme podpořili imunitu mám holčičku 9 roků a chlapce,který měl minulý týden 12 roků

mám dítě do školy a ráda bych aby měl větší imunitu a vyzkoušela váš produkt

lenkaja

16.10.2017

Mám ročního chlapečka bohužel má nejspíš imunitu špatnou mě,co skončilo léto neustále bojujeme s rýmou,velmi ráda bych jeho imunitu něčím posilnila

Čekáme v prosinci naše první miminko holčičku a chtěla bych jí od narození trošičku posílit imunitu a zároveň vyzkoušet něco nového, co by nám pomohlo přečkat zimu bez nemocí ;) . Kamarádky používají různé produkty a nejsou s nimi moc spokojené.

Mám dvě děti malému jsou 4 a malé je 1 rok. Snažím se malému dávat různé vitamíny ale loňský rok jsme byli stále nemocný a hlavně to chytla i malá :( takže místo jednoho maroda jsem měla hned dva :(. Tak bych ráda vyzkoušela něco nového co by nám pomohlo přečkat zimu ve udrabí :D :).

Lucka chodí již druhým rokem do školky a Lukášek nastoupí teď v lednu. Lucinka bývá teď bohužel pořád nemocná - bohužel to všechno chytá od dětiček ze školky. A naneštěstí to hned chytne doma i Lukášek. Dáváme jí různé vitamíny k cucání...

mirinka

16.10.2017

V prosinci budou mé dceři dva roky. Zatím na imunitu nic nedáváme. Musím říct, že ještě nebyla nemocná. Teď ale začala chodit do jesliček, tak čekám, že nějaká ta nemoc přijde.

Máme 3letou holčičku a imunitu se nám nějak nedaří vybudovat.Teď co chodí do školky tak jsme pořád nemocné :-(

vendy.z

16.10.2017

Ano, máme čerstvou školačku, prvňáčka - byla ve škole 14 dní a pak musela být 2 týdny doma, protože ji postihla angína. Nechápu, angíny nikdy neměla a ve školce když byl mladší doma, ona odolávala....Mladší chodí do školky druhým rokem a letos byl týden ve školce, pak týden doma, pak dva dny ve školce, pak 14 doma, pak týden ve školce a pak 5 dní doma...No síla. už nevím co dál dělat. Střídá se všechno možné - nachlazení, angina, střevní nemoci....

lenkita

16.10.2017

Letos nastoupila dcerka do školy, je jí čerstvě 7 let. jelikož ve školce měla občas problém s imunitou, hned všechno chytla od ostatních dětí, snažím se preventivně dávat kapičky citricidal (výtažek z jader grapefruitu), které se dají jednoduše rozpustit ve vodě a dítko vypije, aniž by vědělo. Když se objeví první kašlík, hned nasadím jitrocelové kapky. Podpora imunity je určitě v tomto období dětství velmi důležitá.

amarie

16.10.2017

ovoce, zelenina, pohyb, procházky venku, radosti doma - zkrátka se snažíme držet si dobrou náladu, i když ne vždy se to daří. I psychika má vliv. 5 a 12 let

Evly

15.10.2017

Loni začala chodit do školky dcerka(4r) a byl to děs, týden ve školce, dva doma a pořád dokola a nezabíralo nic, co jsme zkoušeli. Teď začal chodit i syn(2r) a sem tam trochu rýma a už se pomalu děsím, co zase nastane. Kor když zítra nastupuji po mateřské do nové práce. Takže testování by bylo jasné, naši prcci 2 a 4 r, zatipm se snažíme hlavně otužovat a dopovat ovocem a zeleninou, sem tam jim propašuju do pití lichořeřišnici apod, loni jsme zkoušeli i rybí tuk, jinak sem tam zobnou celaskon, vibovita nebo marťana, ale hlavně to ovoce

Syn chodí do školky 4 rok a dcera druhý. Bohužel na školkovní bacily ještě nejsou zvyklí. Od září jsou doma už po druhé. Nejdříve onemocní jeden, a když mu je lépe, tak padne druhý. A aby toho náhodou nebylo málo, tak nakonec ještě bací bacil i mne. Už jsem zkoušela několik sirupů na imunitu, ale mám pocit, že je to jen tahání peněz od zoufalých rodičů, protože žádné zlepšení nevidím.

Vyhráli jste v našem speciálu Zpátky do školy? Velký přeh...

Mexická kuřecí směs

Mexická kuřecí směs

7 hlasů
1h a 15min 577 kJ 95 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Pečená dýně Hokaido

18 hlasů
45min 767kJ 55 Kč

Dýně Hokaido je velmi zdravá. Zkuste si ji připravit u...

Cuketové gnocchi

12 hlasů
50min 347kJ 95 Kč

Máte hlad, ale nechce se vám dlouho stát u plotny? Pak...

Poradny

existuje prevence hemoroidů?

Dobrý den, děkuji za Váš dotaz. Máte pravdu, že změny na žilním systému mají svoje genetické rizi... Více

Pobírám RP a pracuji na HPP, mám nárok na ošetřovné?

Dobrý den,kdybyste pouze pobírala RP bez toho, abyste pracovala pro Vašeho původního zaměstnavate... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Dáte průchod zamilovanosti a ukážete partnerovi, že vám na něm opravdu záleží. A věřte, že protějšek váš postoj stoprocentně opětuje. Možná to nedá najevo tak vroucně, jak byste si představovali, nicméně se ujistíte o tom, že vztah má budoucnost.

Více