Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Expert na žehlení Tefal ProExpress Care X-pert

12. 10. 2017

Tak když se Barunka Fenclová konečn+ě přihlásila - zase na poslední chvíli jao vždycky:D - tak taky můžu testovat s ní:D sice jsem kravatu nespálila, ale hodně věcí sobě už jo:D

kdyz jsem kdysi zacala bydlet se svym tehdy jeste ne manzelem, hrozne jsem se snazila vest domacnost a starat se o nej a tak,takze jsem zehlila i jeho spodni pradlo a ponozky(nebudu lhat - dneska je rad kdyz mu je sundam ze snury a to jen nekdy) no a rozhodla jsem se prezehlit mu i kravatu a to skoncilo dost spatne. ale zase mu od te doby davam vzdycky kravatu k svatku a mame to jako takovy vtipek) testovat bych chtela s moji kamaradkou sarou dvorkovou, tak snad mi neda kosem a taky se prihlasi

Spolutesterka: ladkanova. A pohromy se mi zatím vyhýbají

Testovala bych moooc ráda s maminkou.Protože stát u žehlícího prkna s obyčejnou napařovací žehličkou zabere několik hodin a odnáší to páteř.A tenhle parní generátor výrazně zkrátí dobu strávenou u žehlícího prkna a mamince bych tím hooodně pomohla.

Testovala bych s Alenou P. A největší pohromu asi když jsem si po zájmu pujcilala maminy šaty a pak je už nemohla vrátit protože jsem je propalila 😂✌🏻

Andyku

05.04.2018

Testování s kamarádkou Editkou. A pohroma žádná. Pohromou spíše bylo učit se v dětství žehlit. Dosud nežehlím pánské košile,ale mám šikovného manžela, který si je krásně vyžehlí sám.

Brouček240 je moje spolutesterka a spálila jsem toho už spoustu, hlavně když jsem se žehlit teprve učila, babička měla se mnou svatou trpělivost

erika h. pripalena kosile byvaleho pritele (ale to nebyl teda duvod rozchodu

Budeme testovat spolu s korolovazuzka, která se také přihlásí. A největší pohroma? Tak asi propálená sukně mý mamky, kterou jsem si pučila bez dovolení a chtěla to zamaskovat, tak jsem jí žehlila no a vyrobila jsem na ní pořádný otisk žehličky)

MOje spolutesterka bude Péťa Lukešová, aspoň se zas po skoro už roce máme příležitost vidět a nebudeme si pořád jen volat a psát, že... Jinak já jsem teda zatím žádnou pohromu u žehlení neměla, jen jednou jsem se vracela skoro přes celou Prahu, když jsem si nebyla jistá, jestli jsem vypojila žehličku ze zásuvky - no vypojila samozžejmě, ale přišla jsem kvůli tomu pozdě na zkoušku, což teda malá pohroma bylaDD

Tak ja testuji s Katahola, ktera me navedla.-)

dobrý den, tak pro mě byla největší katastrofa, když jsem připálila půjčené kalhoty. přiznávat se pak sestře byla vážně hodně složitý věc takže ta se mnou testovat nebude ale ráda bych testovala s jinou testerkou - marketzubrova! protože to jsme teda spolu ještě nezkoušely, testovat žehličku))

Já bych chtěla testovat se svou kamarádkou Janinou, slíbila,že se přihlásí No a asi jako všichni - už mám pár propálených šatů)

Moc ráda bych se zúčastnila testování se svou milou dcerou Ninnou, která se také řhilasí do testování. Ráda bych vyzkoušela tohoto krasavce, jelikož se živím jako návrhářka a každý den využívám žehličku ke své práci a ten úžasný generátor by mi moc práci usnadnil. Děkuji moc a těším se! Mou největší nehodou bylo, když jsem zničila díky žehličce kravatu pro jednoho významného klienta.

Krásný den, ráda bych se přihlásila do testování s kamarádkou anna.krenst a největší pohromu, kterou jsme kdy vytvořila? Tak nejspíše spálené miminkovské oblečení. Tak jsem si dávala záležet, až jsem zapomněla žehličku položenou na oblečení a nehoda byla na světě :(

Hanicka

01.04.2018

Já bych ráda testovala s mou tetou - která se žehlením (v oděvní firmě) živí. Určitě by po několika letech praxe dokázala objektivně zhodnotit kvality. A jaká pohroma se mi při žehlení stala? Myslím, že to bylo tehdy, kdy jsem začala žít sama s přítelem, všeho jsem měla nad hlavu a když jsme se na poslední chvíli chystali na ples, odekorovala jsem mu novou košili motivem žehličky :(

tygrik

01.04.2018

Ráda bych testovala se svojí kamarádkou a zároveň sousedkou Monikou. Jednou se mi podařilo propálit šaty i s povlakem žehlicího prkna.

testovala bych se svojí tchýní, která bydlí ve stejné městě, kousek od nás. předání by tedy bylo velice jednoduché a jsme v kontaktu prakticky každý den.

mufi

30.03.2018

mufi nejvetsi pohroma pri zehleni? propalene spodni pradlo a zniceny potah zehliciho prkna

mufi

30.03.2018

mufi testovala bych se svou sestrou jsme od prirody zvedave tak proc to nezkusit moc rady vyzkousime sikovneho pomocnika ktery se hodi do kazde domacnosti

TESTOVÁNÍ: Elektrická sešívačka Leitz New NeXXt WOW

Mrkvové kuličky

Mrkvové kuličky

8 hlasů
55min 833 kJ 85 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Kuřecí kostky s ananasem

20 hlasů
50min 780kJ 125 Kč

Recept je rychlý, výborný a dietní.

Kuře pečené s brambory

0 hlasů
1h a 35min 483kJ 160 Kč

Dobře upravené kuře vůbec nemusí být obyčejné.

Poradny

Z čeho se počítá PPM po dlouhodobé nemocenské?

Dobrý den,ve Vašem případě by se peněžitá pomoc v mateřství (PPM neboli mateřská) měla vypočítáva... Více

Jsem v PN, kdy se evidovat na úřadě práce?

Dobrý den,v době pracovní neschopnosti se nemůžete stát uchazečem o zaměstnání, tudíž se nemůžete... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Úsilí o zvládnutí všech vašich pracovních závazků a zároveň jejich vyvážení s vašimi osobními předsevzetími bude tento týden u Beranů dominovat. Snažte se proto nebrat si toho více, než bude nezbytně nutné. A nebojte se někter&e...

Více