Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Snadný nákup se Scan&Go v Globusu

23. 10. 2017

lvice

12.11.2017

Měla bych zájem o Vaše testování a vybrala bych si Globus Olomouc. Chodím tam nejvíce nakupovat. Běžnými nákupy trávím tak 4 hodiny týdně. Ráda bych si vyzkoušela tento způsob nákupu a vyhnula se tak čekání.

Jessi

12.11.2017

Vybrali bychom si Globus Brno. A týdně jsme v obchodě v průměru 4-5 hodin, záleží zda jdeme nakupovat s dětmi nebo bez nich s dětmi je to daleko více. Každopádně 3x do týdne se na nákup jezdí.

marti17

11.11.2017

Tak na nákup bych jela do Čakovic ,kam to mám kousek. A tento způsob nakupování bych ráda vyzkoušela ,ještě jsem se nedostala k tomu ,si kartu scan and go zařídit. A nakupováním strávím tak 2-3 hodiny týdně

Nákup bych uskutečnila v Pardubicích. Týdně strávím nakupováním tak 6/7 hodin díky nekonečným frontám, moct si takto urychlit nakupování mě velmi láká!

seal

11.11.2017

Tstování bych uskutečnila v Ostravě v Globusu. Zajímalo by mě jestli to opravdu ušetří čas. Mám 18 měsíčního syna a někdy je nakupování sním docela záhul. Je zvýdavý a pořád by něco zkoumal a pozoroval. A tak dlouhé stání ve frontě na pokladně a následné balení zboží do tašek je pro něho ten největší trest. A ráda vyzkouším cokoli co mi ušetří čas na to, abych synovi ukázala a vysvětlila vše co ho zajímá a zároveň dokázala v klidu nakoupit.

Nákup bych uskutečnila v Globusu v Brně. Musím se přiznat,že jsem tak trochu magor do nakupování a tak se ráda courám obchoďáky,supermarkety a nebo i malými krámky na ulici,spočítala bych to asi tak na 10 hodin týdně

Aneta83

11.11.2017

Praha - Zličín. Já tam tráví dost času. Pracuji 9 hodin a mám z toho hodinu pauzu na oběd, takže obden chodím nakoupit nějaké drobnosti, např. jogurty, pečivo, čerstvou šunku, sýry, maso. Jednou měsíčně jedu autem a vezmu i veškerou drogerii, to mi zabere cca 1,5 hodiny. Takže průměr za týdne je necelé 2 hodiny, celkem děsivé číslo, když se nad tím zamyslím. A to jsou jen potraviny. Když přidám nějaké oblečení pro holky a sebe, tak jsem možná i na více jak 3-4 hodinách. S nimi totiž nakupovat je skoro na půl dne než si vyberou co by bylo ok a hlavně nestálo půlku mé výplaty.

Tak tohle by mě opravdu zajímalo - jestli to výrazně ušetří čas. Nicméně možná by na nákupy začal i manžel jezdit s větší radostí, protože je to takový technický "hračička"

Praha Černý Most

MayaSo

10.11.2017

Testování možné v Praha - Čakovice a Praha - Černý Most. A jak dlouho? Vzhledem ke svému těhotenství a blížícím se Vánocům je to poměrně dlouho. Přítel šílí, když mu říkám pojď - tamhle jsou ozdoby a hele...tamhle jsou věci pro miminka... :) Ale vždycky to oba ve zdraví zvládneme a pak čekáme, kdo ty tašky (nákup) doma vyklidí a uklidí

Globus - Zličín. Přes týden nakupuji nárazově, co je zrovna potřeba a jednou za čas, většinou o víkendu, proběhne velký rodinný nákup. Nakupováním strávím týdně cca. tři hodiny.

pepuka

10.11.2017

Praha - Zličín. Nakupováním strávím tak 6-8h týdně a někdy se celkem trápím a říkám si, co všechno bych za tu dobu stihla...

Strávím tak 3 hodiny týdně nakupováním, přičemž větší nákup dělám jednou za měsíc a to je pak čas třikrát takový. Nakupovat jezdím do Olomouce, kolikrát má člověk nakoupeno rychle, ale pak člověk stojí dlouho ve frontě :-(

Nakupovala bych Praha Černý Most. Nakupovat chodím několikrát týdně a hodin strávím určitě víc než bych chtěla. Fronty u pokladny jsou to nejhorší...Odhaduju, že v obchodě trávím tak 6 hodin týdně. Scan and go jsem ještě nevyzkoušela ale vždy když jdu okolo tak si říkám, že až příště, protože vždycky pospíchám

Nakup bych uskutecnil v Trmicich, nakupovanim stravim prumerne 5 hodin tydne

RIVKA

09.11.2017

svůj nakup bych uskutečnila v globusu v Brne.nakupovanim se dokazi bavit xxxx hodin,nejvice me bavi nakupy s dcerou kde si udelame holcici den a jdeme po nakupech si koupit něco pěkného na sebe,neco dobrého.-)proste den pro mne a moji milovanou dcerku Marusku

majkyyx

09.11.2017

Na nakupování je opravdu nejhorší čas strávený ve frontě u kasy, takže tahle služba vypadá moc lákavě. Obvykle nakupuji tak 2-3h týdně. Nejblíže mám Pardubický Globus.

Nákup bych uskutečnila v Globusu Brno. Je to náš nejoblíbenější obchod, mají neskutečný výběr snad všeho, na co si vzpomeneme. Nákup se Scan & Go určitě usnadní nákup. Nakupováním strávím poměrně hodně času, je to téměř denně, co jdu pro něco do obchodu.. Tak průměrně bych tomu takové dvě hodiny týdně určitě dala, možná tři.

peti

08.11.2017

Jednoznačně GLobus CHomutov, protože odtud pocházím. Globus je naším rodinným obchodem, jezdíme sem často, kvůli čerstvosti potravin, ale abych řekla pravdu, scan&go jsme zatím nevyzkouseli . Ani nevím proč, ale zajímá me, jak to funguje.

Můj Globus je v Liberci. Nakupováním teď naštěstí tolik času trávit nemusím, jsem na mateřské a do kočárku se toho tolik nevejde, takže spíš nakupuje manžel, miminko dlouhé nákupy v nákupním vozíku nebaví. Já teď nejčastěji nakupuji online. Jednou za 14 dní ale jedu na nákup já, protože chlapi vždy zapomenou něco důležitého

Vyhráli jste v našem speciálu Zpátky do školy? Velký přeh...

Ryba s pomeranči

Ryba s pomeranči

6 hlasů
1h a 10min 755 kJ 300 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Letní salát s broskvemi

13 hlasů
20min 503kJ 95 Kč

Vhodný na piknik, nebo k prázdninovému grilování.

Květáková polévka

27 hlasů
40min 146kJ 60 Kč

Květáková polévka s hráškem a mrkví.

Poradny

existuje prevence hemoroidů?

Dobrý den, děkuji za Váš dotaz. Máte pravdu, že změny na žilním systému mají svoje genetické rizi... Více

Pobírám RP a pracuji na HPP, mám nárok na ošetřovné?

Dobrý den,kdybyste pouze pobírala RP bez toho, abyste pracovala pro Vašeho původního zaměstnavate... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Dáte průchod zamilovanosti a ukážete partnerovi, že vám na něm opravdu záleží. A věřte, že protějšek váš postoj stoprocentně opětuje. Možná to nedá najevo tak vroucně, jak byste si představovali, nicméně se ujistíte o tom, že vztah má budoucnost.

Více