Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Robot BeatBo, se kterým se vaše děti nebudou nudit

31. 10. 2017

Franny

22.11.2017

Robota, který by 1) večer dětem řekl pohádku na dobrou noc , 2) rano je probudil písničkou pro hezky den , 3) během dne si s nimi popovídal. A kdyby uměl také tancovat , přidám se, naučit se jeho tanec i ja !

snad se tam objevím i já

Ocenila bych krmícího robota, který by podle času dětem dal automaticky jídlo a předešlo by se tak brečení, když se jídlo někdy zpozdí

Wollty

22.11.2017

Robot, který by naučil mou ratolest mluvit a tančit, nebo který by mi zajistil poklidné vypití kávy, nebo mě snad nechal shlédnout můj oblíbený seriál, by byl zajisté super.. Já bych však ocenil trochu jiného. Abych byl upřímný, můj nejlepší robotí přítel, by byl rozhodně robot přebalovač! :P Protože když chci (bohužel musím), mamince ulehčit a pomoct jí přebalit drobka, je to občas opravdový úkol pro hrdinu! Když se mu podívám do očí, vidím andělská očka jeho maminky, která by nebyla schopná nikdy nikomu ublížit, ale když mu rozbalím plínku, která má zabijácký odér i zabalená, mám pocit, že nám roste malý tchoř.. Proto by byl pro mě největším darem přebalovací přítel.. a pokud by nebyl přebalovací, tak alespoň nějaký šikovný, co občas dokáže uklidit přebytky mého žaludku

kafecko

22.11.2017

Robota o péči nepotřebuji, to zvládám sama. Ale robota , aby nám pomáhal... třeba s úklidem hraček, hledáním zapomenutých věcí , nebo vařením a žehlením.. To by bylo super

Page007

22.11.2017

Určitě bych ocenila robota, se kterým by se dcera zabavila a já si mohla třeba v klidu vypít kávu Robot, který umí zpívat nebo číst pohádky by byl také úžasný!

Mám dvě vnoučátka a jak všichni známe děti - někdy se jim uklízet chce a někdy také ne. Ocenila bych robota, který by mi po odjezdu vnoučat pomohl uklidit. Jedno z mých vnoučátek má problémy s motorikou - vymýšlíme a nakupujeme všelijaké pomůcky, aby se mu motorika zlepšila. Proto by mne zajímalo, jak by reagoval na testovaného robota.

Nejspíše takového multifunkčního robota, který může být k dizpozici 24 hodin, nikdy se neunaví, je zábavný, hravý. Takový který by dokázal nahradit babičku a sebral třeba slupku od banánu, zametl a ještě u toho zpíval, takový by jistě děti nadchl. To věřím, že by se jim líbilo.

terchal

22.11.2017

Jsem člověk, kterému vadí nepořádek, špinavá podlaha, všude zbytky jídla, neumyté a rozházené nádobí, poházené prádlo, hračky, špinavý záchod atd. Mám ráda pořádek a nemůžu se smířit, když není čisto. Proto by se hodil pomocník, co by mi se vším pomáhal a já měla pak více času na své děti a manžela. Čas s nimi je nenahraditelný a v dnešní uspěchané době i to nejcennější.

lenkaja

22.11.2017

Ke svému synkovi bych potřebovala nejlépe multifunkčního robota,který by po té mé malé raketě sbíral 150x za den hračky, zabavil ho alespoň na půl hodiny abych si alespoň na chvíli oddychla a ještě by bylo opravdu super kdyby ho dokázal v noci, bez zbytečného řvaní uspat Pokud někdy takový na trhu bude, prosím dejte mi vědět! Každopádně tento robot od Fisher Price je taky velmi užitečný a určitě by udělal velkou radost.

Pokud nějakého robota k dětem, pak takového, který by dokázal zabavit dva starší (čtyřletého a dvouletého), aby se ten nejmladší čtyřměsíční mohl v klidu nakojit a vyspat. Pokud by děti i něco naučil, bylo by to prima. Takové to učení, kdy ni nevíme, že se učíme je totiž nejlepší. Děti to baví a babičky jen nevěřícně koukají, jak mají chytrá vnoučata.

lale

22.11.2017

Takového , který by jim vždy vykouzlil úsměv na rtech , aby si s nim radi hráli a byl to jejich kamarád se kterým se nikdy nenudí. Za tu upřímnou dětskou radost , mít takového robota , by to stálo .

anabel

21.11.2017

Protože nemáme žádné zvířátko jelikož starší dcerka je těžký alergik tak bych mým třem holčičkam dopřála robutka co jim vynahradí živé zvířátko

Já bych brala oblíkacího robota s tlačítkem na zádech.jen bych zmáčkla a malá Rozárka by byla oblečená bez zbytečného křiku a dohadování.Kolikrát nám to trvá,než se oblečeme ted v zimě obzvláště a vyrazíme.Pak už je to dobré.Robotek by na nás čekal doma v teple a po příchodu zase cvak,,a Rozárka by byla vyslečená a nachystaná do vany a na spinkání.Nebylo by také špatné kdyby robot četl i pohádku na dobrou noc.My sice čteme ale pro změnu...a pak už zavřít očička a sladkou dobrou noc.A robotek by si taky zaslouženě oddechl.

Jessi

21.11.2017

Já bych pro svoje 3 děti nejvíce ocenila vzdělávacího robota, který se rovnou specializuje na vývojovou dysfázií řeči. Mám bohužel obě dcery s diagnostikovanou vývojou dysfázii. První dcera je už ve 3 třídě, nebylo to a není to stále vůbec jednoduché.Až po velkých problémech v první třídě jsem skutečně pochopila pojem slova:vývová dysfázie. Je to opravdu dost náročné, když dcera má sluch v pořádku a přesto ve slovu chybí několik písmen.A naprosto všechny písmena zná, ale nemá sluchový cit, že to písmeno ještě patří ke slovu, přestože si to hláskuje. A to už je v 3 třídě a má svůj idividuální plán. Mladší dcera, která je opravdu velice hravé a veselé dítě a je opravdu někdy otrávená a smutná, že nemohu se věnovat ještě jí. Takže tento robot by jí pomohl se zabavit, kdy nemohu.A ještě ji vzdělávat. Bohužel u ní je též už diagnostikovaná vývojová dysfázie řeči, bylo mi tvrzeno, že to bude dědičné, jak to má jedno dítě, budou to mít všechny. Takže ji vozíme 2x týdně na logopedie + předškoláky, kde se připravuje do školy.Vyplňuje různé pracovní listy a dlouho pozornosti u ní neudržím a stále by si hrála.A bohužel ještě mnoho věcí neumí, které předškolák by měl umět. Takže tento robot mě hlavně pro ni neskutečně zaujal a pro našeho syna. Nebot jsem mluvila s logopedkou a bylo mi řečeno, že její posun dále ve vývoji mluvy musí být celkový. Takže hrubá motorika u ní není prostě ideální, takže až ji upravíme o kousíček, tak zas bude o kousíček šikovnější v dalším. Takže pro ni tento robot by vlastně splňoval naprosto vše, její veselou povahu plnou smíchu a ještě něco přiučil. A máme ještě vymodlehé syna, na kterého jsem čekala 4 a pul let, bohužel 2x sem musela porodit a děti to pro nezralost nedokázaly přežít (27+0 a 22+5)ani v inkubátoru, takže náš malý syn je pro nás všechno a moc ráda, bych předešla této diagnoze, alespoň u svého syna a ten by si toho kamaráda BeatBa rozhodně neskutečně užil. Společně s moji mladší dcerou, která by rozhodně určitě nahrávala hlavně, co ona řekne. Takto to trénují i na logopedii s mluvící kočkou na výúkovém programu.A to ji příjde neskutečně zábavné a k smíchu, když po ní kočka opakuje. Takže náš domov by už byl navždy konečně plný smíchu s kamarádem BeatBo :)Tohoto kamaráda by všichni tři přijaly do party :) Rozhodně do recenze bych mohla napsat, jak dceři už během testování pomohl či nepomohl. Na ní jde vidět hned malý krůček a to jsme hned nad míru všichni šťastni, včetně učitelek ve školce i u logopedů. Protože čas běží a škola už je za dveřmi.

Pro mého 2O měsíčního syny bych nejvíce ocenila robota kamaráda. V našem okolí nejsou žádné děti, které by se mohly se synem kamarádit, proto by byl takový robot skvělá věc. Povídali by si, hráli si, smáli se a dělali spolu všechny ty kamarádské věci

Pro moji skoro dvouletou dcerku by se hodil nějaký postýlkovy robot. Který by ji večer uspal abych nemusela hodinu a půl ležet s ní a čekat. Mazlit se nechce, chce být ve své postýlce ale já musím ležet v postely... V noci by ji zakrýval a ráno by si s ní povídal Ale zpívající robot by se také hodil. Má ráda muziku.porad tancuje a poslední měsíc se snaží opakovat co ti rikam

voljaro

21.11.2017

Mám 11-ti měsíční vnučku, kterou velmi často a ráda hlídám. Je velmi hyperaktivní a tak mi dává zabrat . Ráda dceři trochu vypomohu, protože naše Sofinka je od malička velice nespavá. V noci se budí tak 4 x a přes den spí maximálně 1 hodinu. Aby si maminka stihla něco udělat, tak jí pomohu alespoň s hlídáním. Malá vyžaduje neustálou pozornost. Vnučce se moc líbí, když jí čtu a zpívám. Zkoušeli jsme i pouštění CD, ale to tak ráda nemá. Moc ráda pozoruje. Myslím, že tento robot by byl pro ni ideální. Takže moje odpověď je : Robot, který by alespoň na chvíli vnučku zabavil"

Robota nepotřebuji. Moje děti jsou velké.

dzejnin

20.11.2017

Jelikož musíme dcerku celé dny vodit na kšírách, aby se jí nic nestalo, tak bych ocenila robota, který by chodil s ní a já si mohla aspoň na pár minut sednout :).

Adventní kalendář Bety.cz: Rozbalte si každý den soutěž o...

Treska se sušenkovou krustou

Treska se sušenkovou krustou

17 hlasů
50min 1372 kJ 150 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Vepřový paprikáš

17 hlasů
45min 496kJ 110 Kč

Maďarská specialita, která potěší váš žaludek i čich: ...

Dušené pikantní kotlety

8 hlasů
1h a 5min 788kJ 135 Kč

kotlety s česnekem a zázvorem

Poradny

Kdy skončit v práci, abych měla nárok na PPM?

Dobrý den,pokud to umožňuje Váš zdravotní stav, mohla byste místo ukončení pracovního poměru nast... Více

Jak se počítá podpora z ÚP po měsíci v novém práci?

Dobrý den,i když v novém zaměstnání nemáte odpracované celé čtvrtletí, výše podpory v nezaměstnan... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Nevíte, kam dřív skočit, a je na vás vyvíjen stále větší tlak. Pomůže vám papír, pero a utříděné myšlenky. Sepíšete si do detailu i ty nejmenší úkoly a sestavíte harmonogram jejich plnění. Vám pak půjde v&sc...

Více