Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Předvánoční mytí oken snadno a rychle s Windomatic od Viledy

20. 11. 2017

S vánočním úklidem začínám již na začátku prosince, jelikož se starám o dvougenerační dům a ještě přídělů být :) je nezbytné proto začít dříve, abych vše stihla a nebyla tak ve stresu. Celkově mi úklid tedy zabere poměrně dost času, ale snažím si práci usnadňovat, proto jsem si koupila k narozeninám silný vysavač na zvířecí chlupy, jelikož mám doma ovčáka :)

Většinou začínám tak den-dva před první adventní nedělí. Vetšinou to stihnu. Jen ta okna, ta mě trápí. Mám doma celkem 14 oken a široké venkovní prapety, takže když zaprší, odráží se od parapetu kapky a můžu okna mýt znovu. No a když náhodou neprší, tak mi malej zapatlá okna banánem, nebo tak.

Trochu se přiznám, není na úklid tolik času. Většinou vše pofackuji. Jsme dost zaneprázdnění, tudíž chci úklid, který je rychlý.. Nejhorší jsou samozřejmě okna, zrcadla a sprchový kout... A už máme prosinec a já s úklidem ještě nezačla, ach jo :)

U nás to s tím úklidem před vánocemi není moc horké - stejně člověk pořád něco peče a vyváří, takže mít pořád naklizeno ani snad nejde. A když k tomu máte v domě malé děti a psy, tak stejně bdete mít pořád všude nějaký nepořádek. Ale o tom přece vánce nejsou - stejně budou, i když máte naklozeno, i když máte je všude trochu zmatek.

lidus

02.12.2017

S vánočním úklidem začnu zítra a bude mi trvat celý týden. Každý den jedna místnost a přes víkend velké prádlo.

ja se snazim spis zvladnout vsechny resty, co jsem nestihla pres rok takze zas tak velky uklidme neceka. ale to neznamena ze by se nehodil nejaky chytry pomocnik co by mi usadnil praci

Kazdy rok zacinam s uklidem podle casovych možnosti.Nekdy to byva az vrazedne pozde 😀.Celkovy uklid mi trva cca 3 dny po 4 hodinach.Jelikoz domacnost udrzuji ,neni to zas az tak hrozné.Je ale pravda,ze okna me nebavi 😝

Každý rok před vánoci si dávám předsevzetí, že začnu s úklidem co nejdříve. Rok co rok mi to nějak nevychází. Pak se snažím to stihnout v co nejkratší době. Okna máme ještě stará dvoudílná a v celém rodinném domě je umýt je opravdová fuška. O tomto přístroji už jsem slyšela samou chválu a nebylo by od věci ho vyzkoušet.

Uklízím po celý rok, ale lhala bych, kdybych tvrdila, že se před svátky nesnažim víc. Takže přeleštim okna a všechno vysmýčim, aby ta vánoční výzdoba vypadala co nejlíp

S pravým vánočním úklidem začínám v prosinci, hlavně se umývají a zdobí okna, drhnou koberce a klasika, co se dělá pořád

holllii

02.12.2017

Vždy a vše na poslední chvíli,a pak absolutně nic nestíhám

Já jsem s Vánočním úklidem začala v polovině listopadu. Už mám umytou kuchyň, uklizený sklep, ale do leštění lustrů daleko :D okna mám umyté na 1/2 baráku, do Vánoc ten zbytek (hezky v čepici)

Wendul

01.12.2017

No... Bleskové umytí oken, bez kapající špinavé vody, krásné čisté okno bez jediné šmouhy, to bych se na to podívala... Samozřejmě by to ulehcilo spoustu práce a hlavně času, kterého teď moc nebude. Já už nestíhám teď a to jsem ani ještě nezačla. To vše až tak kolem čertů.

Nikol.u

01.12.2017

S pořádným úklidem začínám klem 18. prosince protože kolem toho datumu jdu naposledy do práce a mám čas jinak pruběžně uklizím uz od začátku prosince a pořádný úklid mi zabere asi 3 dny

Adiss77

01.12.2017

Já jsem s Vánočním úklidem začala už minulý týden a musím říct že mi to zabere ještě tak týden, protože vždy po práci postupně začnu uklízet :)

Bajula

01.12.2017

vzhledem k tomu, že jsem velice pilná, tak uklízím po celý rok a nějaký obrovský vánoční úklid si na mě fakt nepřijde ale abych pravdu řekla, okna musím umývat často, protože máme okna přímo do silnice, takže jsou věčně špinavá.... oo jak toto by mi ušetřilo práci...

Já si pamatuju z dětství, jak moje maminka vždycky málem přčed vánocemi vypustila duši, jak se snažila všechno naleštit a uklidit. Tak na to já nemám... A navíc si myslím, že má člověk věnovat čas jiným věcem než je úklid. Dneska je prostě jiná doba. Takže můj vánoční úklid se omezuje na pořádek, který je vidět. Kam vidět není, tam ať si věci žijí, jak chtějí Však na ně bude dost času během roku)

Ježíšek se prý narodil v chlévě. Ale já ho chci přivítat v čisté a voňavé domácnosti s dokonale umytými okny.

zdeni20

30.11.2017

S vánočním úklidem začínám 1O minut po dvanácté den před Štědrým dnem a kolikrát poklízím i na Štědrý den. Prostě to dřív nějak nestíhám.

Wollty

30.11.2017

U nás nic jako Vánoční úklid neexistuje. Osobně si myslím, že tu máme šikovné skřítky, kteří uklidí náš dům mezitím, než se stihnu vrátit z práce. Určitě je to obrovské ulehčení pro mou přítelkyni, kterou pak večer najdu unavenou s nohami na stole

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Galvanický peeler RECLAR

Svíčková na červeném víně

Svíčková na červeném víně

16 hlasů
55min 572 kJ 230 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Krémová kedlubnová polévka

13 hlasů
45min 252kJ 75 Kč

Jednoduchá polévka z kedlubny.

Zapečené houbové rizoto

12 hlasů
1h a 20min 805kJ 105 Kč

Rizoto ze sušených a čerstvých hub.

Poradny

Mohu kombinovat dobu zaměstnání s péčí o dítě?

Dobrý den, Ivo,ano, pokud jste celou potřebnou dobu pojištění (12 měsíců) nezískala zaměstnáním, ... Více

Podal jsem pozdě žádost o ošetřovné, co mám dělat?

Dobrý den,podle výzvy zveřejěné na webových stránkách MPO bylo možné žádosti o ošetřovné za měsíc... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Vše, co tento týden učiníte, uděláte ve prospěch svých blízkých. Zapomenete na vlastní sobecké zájmy a budete se snažit, aby se lidé, kteří jsou pro vás důležití, měli co nejlépe. A podaří se vám to. Buďte si jistí, že se...

Více