Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: (Ne)konečně syté barvy s Dermacol Matte Mania

22. 11. 2017

Babina2

04.12.2017

Jelikož jsem už starší člověk, víc toho pamatuji :D, tak si pamatuji i doby velkého trendu lesklých a třpytivých rtěnek, i já jsem těmto trendům podléhala, ale matné rty, k těm se vždy a ráda vracím. Moc se mi líbí odstín číslo 15 a jako náhradní bych ráda vyzkoušela 22.

Majka2

04.12.2017

Mám ráda matné rtěnky, déle vydrží a jsou takové přirozenější, krásně lze s nimi vyplnit rty a pak rty vypadají větší. Ráda bych vyzkoušela odstín číslo 54 a jako náhradní číslo 12.

RáďaG

04.12.2017

Matné odstíny jsou prostě trendem, já nikdy ani na ty lesklé nebyla, maximálně tak krémové, ale matné jsou prostě TOP. Ráda bych vyzkoušela odstín číslo 15 a jako náhradní 56.

Mana

04.12.2017

Já preferuji matné rtěnky, sice některé vysušují, ale mám je i tak raději. Ty lesklé mi přijdou k mému věku tak nějak nepatřičné, takové moc vyzývavé. Moc se mi líbí odstín číslo 56 a jako náhradní by se mi líbil odstín 15.

Při líčení zvýrazňuji především oči, ale mám přitom ráda i "upravené" rty. Proto dávám přednost matným před lesklými. A také vypadají přirozeněji Přivítala bych odstín 12, ale nepohrdnu ani 56

rozhodně 12, náhradní 15

Preferuji jemnější líčení, zvolila bych odstín 12 či náhradní 15

Lena89

04.12.2017

Preferuji matné rtěnky před lesklými, protože působí přirozeným dojmem a jsou decentnější. Také vydrží na rtech mnohem déle a nemusím se pořád dívat do zrcátka a kontrolovat,zda se třeba nerozmazala a když zafouká vítr,nemám ji otisklou ve svých blond vlasech.. Ráda bych testovala č.54 nebo č.22

mně se líbí matné rtěnky, protože nejsou tak křiklavé, ale jsou zároveň pěkně výrazné. a prostě na mě působí jako by luxusním dojmem. od dermacolu se mi moc líbí odstín 15 (náhr. 22).

matali

04.12.2017

Připadají mě přirozenější než lesklé rťenky,ráda bych testovala č.22 nebo 15

anelin

04.12.2017

Dávám přednost matné rtěnce, protože se mi nemusí přes den již na dálku lesknout pusa. Ráda bych testovala vz. č. 15 případně 22.

moncax

04.12.2017

Libovolná matná rtěnka vypadá více přirozeně, na rtech lépe drží a dá se nosit prakticky denně. Proto jsou pro mě matné rtěnky favoritky. Ráda bych testovala odstín 15 (náhradní 22).

Já vím, že to možná zní trochu nelogicky, ale přijde mi, že matné rtěnky působí tak nějak přirozeněji, ale zároveň i víc sexy, jsou prostě takové sametové, smyslné Ráda bych zkusila odstín 54, když nebude, tak číslo 22 děkuji

Niko

04.12.2017

Lesklé rtěnky se rády lepí, proto je matná jasná volba. Líbí se mi a ráda bych vyzkoušela po malinách šťavnatý odstín 54, příp. odstín 22.

Matné rtěnky drží na rtech víc než lesklé a matné rty jsou hezčí. Odstín 15, náhradní 22

Amalka

04.12.2017

Matné rty jsou přirozenější a lesklé už se celkem okoukaly Za mě odstín 15 (nebo 12).

enesis

04.12.2017

Matná splyne se rty, působí přirozeně a elegantne. Líbí se mi odstín 12 a náhradní číslo 15

Matné rty vypadají přirozeněji a také elegantněji. Moc ráda bych testovala odstín č. 54. ten je opravdu krásný. Jako náhradní bych zvolila č. 22.

Salmik

04.12.2017

Skvělé testování!!! Zrovna řeším jakou rtěnku si pořídit, abych během zimních dní nějak zvýraznila svůj bledý obličej Ráda bych vyzkoušela č. 22 nebo 15. Jsem určitě pro matné rtěnky, rty vypadají víc přirozeně, zvlášť pokud mi už není "18"

Miluji výrazné barvy, proto je pro mě nejzajímavější 54. Ta je opravdu krásná. Jako náhradní bych si vybrala 12 nebo 15.

TESTOVÁNÍ: Konec černým tečkám díky originální masce Pilaten

Cibulová polévka

Cibulová polévka

13 hlasů
45min 260 kJ 75 Kč

Nejčtenější články

TESTOVÁNÍ: Konec černým tečkám díky originální masce Pilaten

TESTOVÁNÍ: Konec černým tečkám díky originální ...

Nepouštějte si vrásky k tělu. Pomůže zdravý životní styl i kyselina hyaluronová

Nepouštějte si vrásky k tělu. Pomůže zdravý živ...

Mozek umí zastavit přejídání sám, ale jen když člověk nesedí

Mozek umí zastavit přejídání sám, ale jen když ...

Kuchyň jako ze škatulky. Tyto chyby vám ji kazí

Kuchyň jako ze škatulky. Tyto chyby vám ji kazí

Ženy trpí zimní depresí častěji než muži. Na vině jsou nízké teploty

Ženy trpí zimní depresí častěji než muži. Na vi...

Celulitida a kila navíc. Zvládněte je bylinkami

Celulitida a kila navíc. Zvládněte je bylinkami

Tip na oběd

Cukety zapečené s vejci

9 hlasů
55min 617kJ 65 Kč

Tento recept je snadný, rychlý  a hodí se nejen jako t...

Karbanátky s cuketou

18 hlasů
45min 546kJ 110 Kč

Karbanátky se strouhanou cuketou,mletým masem a tvaroh...

Poradny

Mohu při neplaceném volnu pracovat na DPP nebo DPČ?

Dobrý den, Pavlo, i během neplaceného volna můžete pracovat pro Vašeho zaměstnavatele na DPP neb... Více

Jsem OSVČ na RD, budu muset platit zálohy na pojištění?

Dobrý den, paní Kurková, co se týče zdravotního pojištění, v roce, kdy s podnikáním začínáte, zá... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Od přítele získáte kontakt na přitažlivou osobu. Přesto se neradujte předčasně. Pokud se nebudete snažit a neujasníte si, co od života vlastně chcete, jen těžko dosáhnete spokojenosti. Soustřeďte se na své priority a jděte za svým snem. Splní se.

Více