Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Povolejte do kuchyně šikovného pomocníka Tefal Perfectmix

08. 12. 2017

Já úplně miluju cokoliv s kokosem, takže když někde mají takové smoothie, tak prostě neodolám. Ale sama doma si ho nedělám, nemám na něj žádný dobrý mixér a v tom mém starém zlstávají kousky. Ne že by to byla nějaká tragédie, ale když pijete brčkem třeba na veřejnosti a nějaký kousek se vám v něm zasekne, tak to pak není hezké:)))

zrovna min tyden jsme doma zkusili dat do smoothi karambolu.ale urpimne receno jsem ji tam vubec nepoznala takze zustanu verna jablku a mrkvi a zazvoru, coz je super i kdyz je clovek nastydly. a pak mam rada i zelene smothie kde je spenat. kamaradka dava jeste nejaky zeleny jecmen, ale to me uplne neoslovilo. klasika je u me klasika

Já jsem bohužel ještě žádnou pořádnou exotiku neochutnala, pokud tedy nepočítám banán, ale ten bych asi nepovažovala za takovou exotiku, protože jsou banány pomalu levnější než české jablka Ale mám moc ráda citrusové smoothie, úplně vždycky cítím, jak se mi vlívá do žil vitamínC ))

asi nebudu moc originální, ale nejexotičtější jsem asi měla kokos a mango. ale bylo to u moře a to byla teprve opravdová exotika doma mi smoothie nikdy tak nechutnalo, i když seznam ingrediencí byl stejný

Nejexotičtější smoothie, jaké jsem kdy ochutnala bylo v Chicagu. Mělo název, který jsem si nezapamatovala, ale bylo tam vše zelené - okurky, kiwi, zelené banány a další ovoce, které neznám Už nikdy jsem nic podobného a tak skvělého nepila....

Nejexotictejsi ovoce ktere jsem vyzkousela bylo asi Dračí ovoce (thanh long), ktere mi znamy privezl primo z Vietnamu. Duzina hodne pripomina kiwi diky drobnym zrnickum,nebo meloun, a je jemne nasladle. Smoothie si delam tak 2x do tydne,vetsinou z jablek ze zahrady a k nim pridavam ruzne dalsi druhy ovoce nebo mrkev. Je vyborne :)

Já bohužel ještě žádný přístroj hlavně na smoothe nemám,ale ochutnala jsem,a je to mňamka.Má ho dcera,která mi při návštěve tento bud ovocný,zeleninový nebo kombinovaný nápoj dělá.Určitě by byla dobrá i ledová tříšt,hlavně pro mé vnoučky. Mám v plánu si smoothy pořídit,ale třeba se zrovna štěstí usměje,dřív než si ho koupím

Awa6

19.03.2018

Nejexotičtější smoothie jsem ochutnala v Turecku a dostala jsem ho už připravený. Chutnal mi. Vůbec nevím z čeho byl, ale "autor" mi tam určitě nic nedobrého nepřidal. A nebo mu dosud věřím, že ne. Ale chci se to naučit a budu pak také oslňovat se svými "výrobky" ze zahrádky. Už vím koho...

muluju kokos,avokado,banany,mango...ale ani jablkem me nikdo urcite neurazi.smoothie pijeme doma skoro vsichni dokonce i rodice se pridali,tak maji aspon nejake vitaminy,ale moc neexperimentuji s necim exotickym...

Já bohužel nemám klasický nebo smoothie mixér a tyčákem mi to moc nejde, takže smoothie ochutnávám spíš venku nebo na návštěvách. Ale že bych měla už nějakou exotiku, to úplně ne... Nejexotičtější byl asi banán...

Pro většinu lidí už to asi exotika není, ale u mě je to avokádo. Úplně jsem se do něj zamilovala a ve smoothie je dokonalý. Akorát při tý ceně, když chcete opravdu dobré, je to pořád exotika, aspoň u nás

Nejexotičtejší smoothie bylo s bazalkou a mangem. Smoothie si zatím dopřávám jen občas, jelikož nemám žádný mixér ani smoothie maker, nyní mám novu kuchyň, tak bych si ráda nějaký pořídila

ochutnala jsem u kamarádky smoothie s kokosem a bylo úplně úžasné! takže to bych do svého repertoáru určitě zařadila, kdybych měla pořádný mixér

kajinek

18.03.2018

Zatím jen z toho co mi poskytuje moje kuchyň.

Fisici

18.03.2018

exotické asi žádné spíš z domácích ingrediencí v létě kdy se nestíhá pojídat ovoce

whatty

18.03.2018

zatím žádné láká mě to ale ještě sem nevyzkoušela :-(

Hanako

18.03.2018

Na smoothie jsem momentálně závislá - a to od té doby, co jsem ochutnala mixy z avokáda, které mohu v jakékoli podobě. Nejvíc u mě zaboduje kombinace avokádo+mango+zázvor+trocha medu+limetka, o první místo se dělí s koktejlem chutí avokádo+mango+špenát+máta. Někdy kombinuji s jogurtem a trochou koření, teď zrovna u nás frčí chilli.

Miluju mango a kokos, když se k tomu připadá pitaya, je to moooc dobré smoothie. Často si ho nedopřávám, protože sehnat kvalitní "ingredience" dá zabrat. :)

popravdě si smoothie příliš často nedopřávám. Raději mám čerstvou šťávu z ovoce z odšťavňovače. Ale sem tam i na smoothie dostanu chuť a nějaký si dopřeji. Jelikož nemám šikovného pomocníka, tak si jej vždy musím někde koupit. Co se příchutí týče, tak jsem konzervativní, žádná exotika, to spíše experimentuji doma s odšťavňovačem. Možná, kdybych měla mixér doma, tak i s tímto experimentuji...

Ráda zkouším neobvyklé kombinace.Pro mě je nejoblíbenější kombinace granátové jablko ,kokos ,avokádo a špenát.

Za špatnou náladou může být jen nedostatek živin

Drůbeží játra na medu

Drůbeží játra na medu

6 hlasů
35min 632 kJ 55 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Congrí

10 hlasů
1h a 40min 1175kJ 130 Kč

Černé fazole s rýží a kuřecími stehny.

Kořeněné vepřové maso

6 hlasů
1h a 20min 638kJ 140 Kč

Voňavé vepřové maso, lehce upravené podle indického recep...

Poradny

Jak vyplnit příjmy do žádosti o příspěvek na bydlení?

Dobrý den, na příspěvek na bydlení máte nárok tehdy, jste-li vlastníkem či nájemcem bytu nebo dom... Více

Může být dcera v DPN stále OSVČ s vedlejší činností?

Dobrý den,pokud Vaše dcera pobírá nemocenské z důvodu těhotenství a porodu a tato dávka jí náleží... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Do velikonočního týdne si ještě ponesete nějakou tu únavu z týdne právě skončeného. V žádném případě ji ale neignorujte, naslouchejte více svému tělu a ve volných chvílích mu dopřejte alespoň nějaký odpočinek. Ne že byste k němu měli b...

Více