Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Konec černým tečkám díky originální masce Pilaten

16. 01. 2018

Ahoj. Na mě bohužel žádné babské rady nefungují. A právě proto bych moc ráda vyzkoušela tuto masku. Přeji krásný večer.

normita12

29. 1. 2018

Na černe tečky moc babských rad nefunguje. Ja zkozsela nejake prirodni peelingy z cukru a medu. Potom masku z bilku. Nicmene neni nad cisteni od kosmeticky. Pry zabírá nejist sladke, ale tohle já nedokážu

Jinak babská ráda. Skořice a med :)

Lena89

29. 1. 2018

Proti černým tečkám jsem vyzkoušela už snad skoro vše. Jak masku z vaječných bílků,tak masky z jílů a nic mi téměř nepomohlo. Učinnost minimální. Pak jsem zkoušela různé masky z drogerie a výsledek též téměř nulový. Proto bych hrozně ráda vyzkoušela masku Pilaten

luci297

29. 1. 2018

Na černé tečky znám masku z vaječných bílků, kdy se na opláchnutý obličej nanáší ve vrstvách (vždy nechat zaschnout) vaječný bílek. Posléze se obličej umyje.

Černou masku jsem si objednala přes alliexpress, bohužel jsem nebyla natolik spokojená, protože jsem čekala úplně jiný výsledek. Proto bych ráda zkusila tuto masku, abych mohla konečně říct, že je maska , která opravdu je taková jak se o ní všude na internetu mluví. Maska , kterou já jsem vyzkoušela vytahla akorát chloupky, ale černé tečky zůstaly, proto věřím, že z černé masky Pilaten budu opravdu nadšená a konečně černé tečky budou pryč. Ukecala jsem do toho i přítele, takže se na tuto masku těší i má drahá polovička.

honzik

29. 1. 2018

moc bych si přála testovat asi by mi to teď prospělo, dva dny jsem se prala ze žlučníkem, vypadám hrozně

Jestli je nějaká babská rada, tak o ni nevím. Jediné co použivám je peeling, ten trochu pomahá.

Marthinaa

29. 1. 2018

Přímo babskou radu nemám...snad jen nahřát a mačkat, což mi nevyhovuje a bojuji s těmi černými mrškami stále :(

peti

29. 1. 2018

Žádnou babskou radu bohužel neznám a černé tečky mě trápí víc než dost. Nezbývá mi nic jiného než každý večer si ,,ďoubat obličej'' a potom vypadat jak..

monika65

29. 1. 2018

Zadne na ne nemam, snazim se najit ucinny pripravek, zatim bezvysledne.

matali

29. 1. 2018

Znám jen citron,vymačkat a nechat působit žádnou další babskou radu neznám.

zdiss

29. 1. 2018

Bohužel, žádné babské rady se mi neosvědčily, trošku pomáhá jen speciální peeling.

Vlajdula

29. 1. 2018

Kdysi mi někdo poradil, abych si dělala pleťovou masku z kvasnic. Což o to, pleť byla poté krásně jemná jak dětská prdelka, ale černých teček moc neubylo . Většinou se jich zbavuji vymáčknutím, ale asi to není úplně nejlepší pro pleť.

Verdona

29. 1. 2018

Zkoušela jsem různé domácí pleťové masky - okurkovou, medovou, tvarohovou, heřmánkovou... pleť byla po maskách pěkná, ale černé tečky nikdy nezmizely. Dobré je před použitím masky pleť napařit nad nádobou s horkou vodou, aby se otevřely póry a vše se lépe vyčistilo.

kacenka88

29. 1. 2018

na babské rady moc nevěřím, ale dle mého názoru na to pomáhá pleť čistit a občas jí udělat peeling. To jsou věci, které mi opravdu fungují

Kasherka

29. 1. 2018

Zkoušela jsem mandlový peeling - drcené mandle a med. Byla jsem olepená až hrůza a na to, jak by měl být med antibakteriální, teda nevím nevím. Ale měla jsem po tom krásně hladkou pleť - super na dekolt

Hany7

29. 1. 2018

Co jsem vyzkoušela byla domácí slupovací maska z kapesníků a bílků :D nefungovalo. Potom peeling že sody a citronové šťávy. Taky nic s černými tečkami bojují už strašně dlouho a zatím nepomohlo nic

xverca

29. 1. 2018

Nahrat plet a pote pouzit peeling. S teckami bohuzel bojuji cely zivot.

Sabina82

29. 1. 2018

Ja mám černé tečly na nose snad od puberty.Zkoušela jsem různe masky na tvář,ale zatím mi to nepomohlo.tvář jsme měla spíš suchou než čistou bez teček.proto bych ráda vyzkoušela vaši masku,jestli bude účinná.

Adventní kalendář Bety.cz: Rozbalte si každý den soutěž o...

Masové kuličky s paprikou

Masové kuličky s paprikou

11 hlasů
55min 481 kJ 120 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Kotlety pečené v mrkvi

11 hlasů
2h a 5min 398kJ 110 Kč

Recept na kotlety pečené v nastrouhané mrkvi.

Salát z pomerančů

7 hlasů
45min 223kJ 65 Kč

Recept na velmi dobrý pomerančový salát.

Poradny

Kdy skončit v práci, abych měla nárok na PPM?

Dobrý den,pokud to umožňuje Váš zdravotní stav, mohla byste místo ukončení pracovního poměru nast... Více

Jak se počítá podpora z ÚP po měsíci v novém práci?

Dobrý den,i když v novém zaměstnání nemáte odpracované celé čtvrtletí, výše podpory v nezaměstnan... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Tento týden budete naladěni spíše pragmaticky a jen tak něco vás nerozhodí. Na vše budete koukat se specifickým nadhledem. Okolí vás možná bude obviňovat ze lhostejnosti, vy však víte, že s jistými věcmi se nemá cenu stresovat, neboť je neovlivn&iac...

Více