Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Konec pupínkům s URGO Filmogel Spots

18. 01. 2018

Efi92

15.02.2018

S pupínky jsem snad nebojovala v pubertě tolik, co teď..Jsou u mě na denním pořádku, takže už snad není situace, kdy by mi vyloženě kazily nějaké větší plány. Každý den je musím skrývat vrstvou make-upu. Již jsem vyzkoušela dost přípravků, ale zatím všechny z nich moje problémy s pletí pouze o něco zmírnily..nikdy jsem od pupínků neměla na delší dobu pokoj.. Tento přípravek by stál určitě za vyzkoušení a třeba by se stal i vítězem..

Naposledy právě teď, respektive již od včerejška, kdy se mi na čele udělal velký volám v podobě boule a dnes jsme vyrazili s přítelem na dlouho předem zabookovaný wellness ve Varech. S problematickou pletí bojují již od puberty, ne nijak dramaticky, že by se mi dělalo po obličeji neustále, ale častěji mě trápí v oblasti dekoltu a zad.

Pupínky mě začaly trápit v pubertě. Postupem času se to trochu uklidnilo. Nicméně stále mě pupínky trápí, když už to vypadá, že budu mít čistou, pěknou pleť, objeví se nový.

Mě tenhle problém trápí už od 15 let. Vyzkoušela jsem snad všechno a přes krátkodobé úspěchy se nechtěné ozdoby nemůžu zbavit. Proto bych ráda vyzkoušela tenhle přípravek.

S otravnými pupínky bojuji od porodu syna, do té doby jsem nevěděla co akné téměř je....Většinou vyraší v nejméně vhodnou dobu, jak kdyby byly ke všemu snad i zlomyslné

Sussane

15.02.2018

Žádné holce bych nepřála, co jsem si po vysazení antikoncepce zažila s problematickou pletí. Jelikož k tomu mám docela velké sklony, tím, že mám pórovitou pokožku, pupínkům se na mé pleti vyloženě dařilo. Po tom už to ani nebyly pupínky, ale boule. Pocit, že mám jít do společnosti mě doslova děsil. Věděla jsem, že si mě budou ostatní prohlížet, že to nejde přehlédnout. Lečím se s tím do teď, beru prášky, které tělu strašně škodí, ale když vidím, že mi alespoň něco zabírá, jsem šťastná. Byly fakt dny, kdy jsem kvůli pupínkům zoufale brečela. :( A nějakých drobných se nezbavím asi do konce života! :/ :D

dasa.z

15.02.2018

s pupínky bojuji od základky pořád.... a kdy naposled mi kazil pupínek plány... asi pokaždé kdy se udělá nový když se ty předchozí ješně nestihly zahojit.... moc bych si přála testovat něco nového co mi pomůže s hojením když už ne od pupínků samotných

jemi sice už let, ale i já bojuji dost často s pupínky, které se objevují v tu nejméně vhodnou dobu. Ráda vyzkouším tento přípravek, jestli si s mými pupínky poradí

RadKon

15.02.2018

Mě prakticky vyskočí pupínek snad pokaždé kdy to co nejméně potřebuji.Příjde mi to už jako zákon schválnosti Jinak s nimi bojuji od puberty takže cca od 12-13 let

Naposledy mi pupínek zkazil plány zrovna včera, kdy jsem se chystala na večeři, takže to nebylo nic příjemného :( A s pupínky bojuji už od cca 13. let

taptule

15.02.2018

S pupínky bojuji od puberty pak během těhotenství to bylo děs a teď zásadně když mám někam jít tak se nadelaji a je to děs a připadám si jako puberťák

Bojuji snad odvždycky Tak trochu to beru jako trest za to, že jsem se smála mojí mamince jako malá, že je Komárková maminka Nechápala jsem, co to má na obličeji, myslela jsem, že je poštípaná od komárů

Je mi 40 let a s pupínky bojuji od 15 let.. věkem mi spíše přibývají Ale s tím je konec!! Protože se stanu testerkou..

lucia83

15.02.2018

Kdyby to trápilo jenom dospívajíci a ženy.Manžel stím bojuje neustále.Pracuje s lidma takže mu to spůsobuje těžkosti dnes a denne (ano stará se o sebe ).Někdy to vypadá jako kdyby mu rostli rohy.Začalo ho to trápit nekdy po 20-tke.

Už je mi třicet a pupínky mě trápí neustále. Nejvíce mi vyskakují, když to nejméně potřebuji. Třeba před plesem, rodinnou oslavou a podobně. Používám tea tree olej, ale léčba je zdlouhavá.

Gamiien

15.02.2018

Již od střední školy jsem začala mít problém s pletí, pupínky či skvrnami po akné. Nyní se bude jednat o cca 7 rok, co bojuji s pupínky. Neustále se snažím najít řešení pro mou pleť, ale bez úspěchu, a proto bych si moc přála dostat šanci s testováním a zjistit, zda se i má problematická pleť dá minimalizovat a zahojit.

Zdravím :) Pupínky mi kazí plány snad pořád, ale snažím se nebrat si to tolik osobně:) S pupínky mám problém od puberty a všímám si, že při stresovém období a při hormonální nerovnováze se můj stav s kůží zhoršuje. Ráda bych otestovala tento výrobek a zjistila, zda mi aspoň trochu dokáže pomoct. Mějte se hezky :)

Lucy_20

14.02.2018

S pupínky se potýkám už od puberty. Vyzkoušela jsem strašně moc věcí, tolik přípravků a i tak, zbytečně prodělaných peněz, jen aby mi akné nezkazilo fotky i rande :) Doufám, že se toho aspoň někdy zbavím. Aspoň na chvíli

Kerstyn

14.02.2018

Pokaždé, ale když říkám že pokaždé, tak opravdu pokaždé, co jsme měli jít s přítelem na rande mi vyskočil nějaký nepěkný pupínek a překazil veškerou romantiku (alespoň pro mě) pupínky se objevují často, hlavně v období PMS

Aktivko

14.02.2018

Můj boj s pupínky je trvalý, tyto problémy začaly někdy v pubertě a trvají s přestávkami do dnešní doby. Někdy jsou pro mě opravdu velký soupeř. Naposledy mi akné zhatilo moje plány v uplynulém týdnu, kdy jsem byla pozvána na oslavu mé nejlepší kamarádky, a vzhledem k tomu, že bylo v plánu i velké focení tak jsem z toho nebyla opravdu moc nadšená. Také jsem zjistila, že když je to opravdu důležité tak přestanou fungovat veškeré osvědčené recepty. Tak bych opravdu ráda vyzkoušela nějaký osvědčený přípravek na akné

TESTOVÁNÍ: Elektrická sešívačka Leitz New NeXXt WOW

Vepřový bůček se sušenými švestkami

Vepřový bůček se sušenými švestkami

3 hlasy
2h a 20min 911 kJ 230 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Těstoviny s plátky mrkve

11 hlasů
55min 569kJ 95 Kč

Recept na přípravu těstovin pappardelle s mrkví.

Hovězí s brokolicí

12 hlasů
55min 428kJ 260 Kč

Kostičky hovězí svíčkové s brokolicí.

Poradny

Z čeho se počítá PPM po dlouhodobé nemocenské?

Dobrý den,ve Vašem případě by se peněžitá pomoc v mateřství (PPM neboli mateřská) měla vypočítáva... Více

Jsem v PN, kdy se evidovat na úřadě práce?

Dobrý den,v době pracovní neschopnosti se nemůžete stát uchazečem o zaměstnání, tudíž se nemůžete... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Úsilí o zvládnutí všech vašich pracovních závazků a zároveň jejich vyvážení s vašimi osobními předsevzetími bude tento týden u Beranů dominovat. Snažte se proto nebrat si toho více, než bude nezbytně nutné. A nebojte se někter&e...

Více