Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Vychutnejte si nezapomenutelný šálek kávy L´Or Espresso Fortissimo

01. 02. 2018

Kávu mám nejraději po ránu, miluji když mi domácnost provoni čerstvě zalita káva

Vasti1

14.05.2019

když kávu, tak jedině s mlékem a lžičkou cukru , jedině tak začne správné ráno

Efi92

18.02.2018

Kávu si musím minimálně jednou denně dát a to nejlépe ráno, aby mě nakopla do celého dne. Pokud jsem mimo domov, tak nejraději chodím na kávu do prodejny Tchibo, kde je opravdu silná a kvalitní a kde jsem si i zakoupila kávovar pro přípravu kávy doma .. Někdy neodolám i aromatizované kávě z Oxalisu, velice ráda zkouším jak nové příchutě, tak i značky kávy.. L´OR Espresso Fortissimo by jistě též stála za hřích..

Káva je pro mě každodenní dávkou energie, životabudičem a hlavně okamžikem, kdy se mohu na chvíli zastavit a vychutnat si ji se svými blízkými. Mám ráda kávu, která je intenzivní a nese si své specifické aroma.

zombiii

18.02.2018

Nejraději mám, když mi kávu připraví manžel a spolu si ji vypijeme u televize. Nejvíce mi chutná espresso.

Hanyna

18.02.2018

Kávu piju jedenkrát denně, když se s manželem po práci sejdeme doma. Kávu nám připravuje manžel. Už jsem si na to tak zvykla, že když bych si ji měla udělat sama, tak mi tolik nechutná.

wvendik

18.02.2018

Kávu piji asi 1x denně. Je pro mě velmi těžké najít kávu, která mi chutná. Vyzkoušela jsem již mnoho značek a typů. Kávu piji spíše pro chuť, ne kvůli funkci

Kávu musím mít denně jinak by se mi asi rozkočila hlava a můj tlak by nebyl jak má být proto jen co vstanu už kafe vařím ;o) během dne kafe být musí a nejlépe v klidu když zrovna děti mají něco na práci jinak je holt kafe za pochodu a studené ;oD Kávu miluji a nemohla bych bez kávy jen tak fungovat ;o)

RenataH

18.02.2018

Káva je mým pomocníkem pro každý den. První cesta po probuzení vede ke konvici s vodou, aby byla připravená na kávu dřív, než zajdu na toaletu. Kávou začíná den doma, o pár minut později i v práci. Další kávička je připravena k dopolední svačině, po obědě, k odpolední svačině,... Zkrátka bez kávy nelze žít !!! Miluji všechny druhy, doma nejčastěji rozpustnou či překapávanou, ale na návštěvě nebo v restauraci si ráda vychutnám i speciály se složitější přípravou..

Kávu si vychutná vám ihned po ránu,připravuji si tureckou s mlékem a medem,vypiji asi čtyři šálky denně,střídám ji i kávou rozpustnou,přiravuji si ji klasicky,z kávovarem nemám zkušenosti

Někdo neodolá sladké čokoládě, jiný novému kabátku ve výloze a já kávě. Kávu piji každý jeden jediný den. Hned při probuzení utíkám do kuchyně, udělat čerstvou kávu ,pak řeším to ostatní. V práci první věc, kterou děláme je hromadná káva. Je mi ctí jí dělat všem, buď jako první a nebo si v klídku sedět u stolu a čekat na tu vůni, která zahltí místnost. No a pak tu máme další a poslední vychutnání. Zajít si do kavárny. Ptáte se co je nejlepší příprava? Od každého kousek. Doma jsem v hlavní roli já,kdo by to nechtěl? Být hrdinou dne. V práci mezi muži se buď nechám rozmazlovat já a nebo oni ode mě. Co víc by si žena mohla přát, hlavně když je obletovaná ona a neposlední řadě v kavárně? Tak tam jdeme za skvělou atmosférou a vybranou kávou.

Veerun

17.02.2018

Moc ráda bych na vlastní chuťové buňky ochutnala kávu L´OR Espresso Fortissimo Mám na to skvělého pomocníka - kávovar De'Longhi , který si s kávou hravě poradí Nedovedu si představit den bez dvou až tří šálků výborné kávy. A kde si ji nejlépe vychutnám? Určitě v klidu domova, se svými blízkými nebo s přáteli.

Kávu piju neustále jak už za běhu dne či doma při relaxu😍

Mmanka

17.02.2018

Kávu piji 3x denně,o víkendu o 2 kávičky více Kávu miluji Připravuji si nejčastěji překapávanou kávu, rozpustnou s bohatou pěnou - crema a za odměnu kapslovou kávu Dolce Gusto a to většinou Latté s vanilkou či karamelem. Kávu si nejraději vychutnávám se svou rodinou.

zdiss

17.02.2018

Kávu piji 2-3x denně, nejčastěji espresso nebo turka, do kavárny si ráda zajdu na latte.

lijan1

17.02.2018

Jsem milovník kávy, kterou piji 3-4 denně. A klidně si dám turka, ale raději si vychutnám rozpustnou kávičku, připadně s mlékem. Reklamu na tuto novou kávu jsem viděla a určitě bych ji ráda ochutnala. Pokud jsou u nás přátele, tak rádi vyžadují kávu z kávovaru, podle volby kapslí. Jsou to pro mne chvíle pohody a klidu přímo jak to vyzařuje z té reklamy.

Kávu piju 2-3x denně. Přes den si dám dvě v práci, espresso s mlékem nebo capuccino z presovače. A večer pak většinou ještě jedno kafíčko doma. Máme pákový presovač, ze kterého je káva úplně nejlepší! Takže jedno malé, silné, s kapičkou mléka, mňam!

Joplin

17.02.2018

kávu si dopřávám několikrát denně,nejraději mám klasického turka,ale často si dám i cappucino,latté,espresso-prostě podle momentální chuti

tutanda

17.02.2018

Kávu piju 2x až 3x denně nejlépe kvalitní dobrou kavicku hlavně hned po ránu dopoledne v práci když mám pauzicku a většinou odpoledne v klidecku doma si vychutnam lahodnou kavicku

sulong

17.02.2018

Úprimná láska=ja+káva. Neviete si predstaviť aký pôžitok je pre mňa šálka kávy. Či už to je ranná rýchla káva pred odchodom do roboty alebo neskorá káva v kaviarni s kamarátkou. Čo sa týka denného množstva kávy v priemere vypijem 2-3 šálky kávy denne. Nerobím si silnú kávu. Najradšej si kávu vychutnávam doma. Keď prídem unavená z roboty a môžem si na chvíľu sadnúť a len oddychovať.

Redakční testování: Krásnější s kolagenem od Liftea aneb ...

Pappardelle s omáčkou z Cranberries a ořechů

Pappardelle s omáčkou z Cranberries a ořechů

9 hlasů
55min 1000 kJ 142 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Česnekové těstoviny

15 hlasů
35min 1623kJ 89 Kč

Recept na rychlý oběd nebo večeři.

Rýžový salát

14 hlasů
50min 882kJ 150 Kč

Rýžový salát se zeleninou a tuňákem.

Poradny

Jsem od července zaměstnaná, mám nárok na PPM?

Dobrý den,pro nárok na peněžitou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou) je zapotřebí splnit zej... Více

Má manžel právo na volno k návštěvě lékaře?

Dobrý den,dle nařízení vlády č. 590/2006 Sb. je zaměstnavatel povinen poskytnout zaměstnanci prac... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Vztahem se prožene menší přeháňka. Budete mít totiž pocit, že se vám váš partner vzdaluje. Strach však plodí negativní pocity a neustálým uháněním rozhodně nic nezachráníte. V klidu si s protějškem promluvte. Uvidíte, že ...

Více