Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Vychutnejte si nezapomenutelný šálek kávy L´Or Espresso Fortissimo

01. 02. 2018

Kávu mám nejraději po ránu, miluji když mi domácnost provoni čerstvě zalita káva

Vasti1

14. 5. 2019

když kávu, tak jedině s mlékem a lžičkou cukru , jedině tak začne správné ráno

Efi92

18. 2. 2018

Kávu si musím minimálně jednou denně dát a to nejlépe ráno, aby mě nakopla do celého dne. Pokud jsem mimo domov, tak nejraději chodím na kávu do prodejny Tchibo, kde je opravdu silná a kvalitní a kde jsem si i zakoupila kávovar pro přípravu kávy doma .. Někdy neodolám i aromatizované kávě z Oxalisu, velice ráda zkouším jak nové příchutě, tak i značky kávy.. L´OR Espresso Fortissimo by jistě též stála za hřích..

Káva je pro mě každodenní dávkou energie, životabudičem a hlavně okamžikem, kdy se mohu na chvíli zastavit a vychutnat si ji se svými blízkými. Mám ráda kávu, která je intenzivní a nese si své specifické aroma.

zombiii

18. 2. 2018

Nejraději mám, když mi kávu připraví manžel a spolu si ji vypijeme u televize. Nejvíce mi chutná espresso.

Hanyna

18. 2. 2018

Kávu piju jedenkrát denně, když se s manželem po práci sejdeme doma. Kávu nám připravuje manžel. Už jsem si na to tak zvykla, že když bych si ji měla udělat sama, tak mi tolik nechutná.

wvendik

18. 2. 2018

Kávu piji asi 1x denně. Je pro mě velmi těžké najít kávu, která mi chutná. Vyzkoušela jsem již mnoho značek a typů. Kávu piji spíše pro chuť, ne kvůli funkci

Monika.K.

18. 2. 2018

Kávu musím mít denně jinak by se mi asi rozkočila hlava a můj tlak by nebyl jak má být proto jen co vstanu už kafe vařím ;o) během dne kafe být musí a nejlépe v klidu když zrovna děti mají něco na práci jinak je holt kafe za pochodu a studené ;oD Kávu miluji a nemohla bych bez kávy jen tak fungovat ;o)

RenataH

18. 2. 2018

Káva je mým pomocníkem pro každý den. První cesta po probuzení vede ke konvici s vodou, aby byla připravená na kávu dřív, než zajdu na toaletu. Kávou začíná den doma, o pár minut později i v práci. Další kávička je připravena k dopolední svačině, po obědě, k odpolední svačině,... Zkrátka bez kávy nelze žít !!! Miluji všechny druhy, doma nejčastěji rozpustnou či překapávanou, ale na návštěvě nebo v restauraci si ráda vychutnám i speciály se složitější přípravou..

Karlička

18. 2. 2018

Kávu si vychutná vám ihned po ránu,připravuji si tureckou s mlékem a medem,vypiji asi čtyři šálky denně,střídám ji i kávou rozpustnou,přiravuji si ji klasicky,z kávovarem nemám zkušenosti

Někdo neodolá sladké čokoládě, jiný novému kabátku ve výloze a já kávě. Kávu piji každý jeden jediný den. Hned při probuzení utíkám do kuchyně, udělat čerstvou kávu ,pak řeším to ostatní. V práci první věc, kterou děláme je hromadná káva. Je mi ctí jí dělat všem, buď jako první a nebo si v klídku sedět u stolu a čekat na tu vůni, která zahltí místnost. No a pak tu máme další a poslední vychutnání. Zajít si do kavárny. Ptáte se co je nejlepší příprava? Od každého kousek. Doma jsem v hlavní roli já,kdo by to nechtěl? Být hrdinou dne. V práci mezi muži se buď nechám rozmazlovat já a nebo oni ode mě. Co víc by si žena mohla přát, hlavně když je obletovaná ona a neposlední řadě v kavárně? Tak tam jdeme za skvělou atmosférou a vybranou kávou.

Veerun

17. 2. 2018

Moc ráda bych na vlastní chuťové buňky ochutnala kávu L´OR Espresso Fortissimo Mám na to skvělého pomocníka - kávovar De'Longhi , který si s kávou hravě poradí Nedovedu si představit den bez dvou až tří šálků výborné kávy. A kde si ji nejlépe vychutnám? Určitě v klidu domova, se svými blízkými nebo s přáteli.

MichellxP

17. 2. 2018

Kávu piju neustále jak už za běhu dne či doma při relaxu😍

Mmanka

17. 2. 2018

Kávu piji 3x denně,o víkendu o 2 kávičky více Kávu miluji Připravuji si nejčastěji překapávanou kávu, rozpustnou s bohatou pěnou - crema a za odměnu kapslovou kávu Dolce Gusto a to většinou Latté s vanilkou či karamelem. Kávu si nejraději vychutnávám se svou rodinou.

zdiss

17. 2. 2018

Kávu piji 2-3x denně, nejčastěji espresso nebo turka, do kavárny si ráda zajdu na latte.

lijan1

17. 2. 2018

Jsem milovník kávy, kterou piji 3-4 denně. A klidně si dám turka, ale raději si vychutnám rozpustnou kávičku, připadně s mlékem. Reklamu na tuto novou kávu jsem viděla a určitě bych ji ráda ochutnala. Pokud jsou u nás přátele, tak rádi vyžadují kávu z kávovaru, podle volby kapslí. Jsou to pro mne chvíle pohody a klidu přímo jak to vyzařuje z té reklamy.

boruvka1

17. 2. 2018

Kávu piju 2-3x denně. Přes den si dám dvě v práci, espresso s mlékem nebo capuccino z presovače. A večer pak většinou ještě jedno kafíčko doma. Máme pákový presovač, ze kterého je káva úplně nejlepší! Takže jedno malé, silné, s kapičkou mléka, mňam!

Joplin

17. 2. 2018

kávu si dopřávám několikrát denně,nejraději mám klasického turka,ale často si dám i cappucino,latté,espresso-prostě podle momentální chuti

tutanda

17. 2. 2018

Kávu piju 2x až 3x denně nejlépe kvalitní dobrou kavicku hlavně hned po ránu dopoledne v práci když mám pauzicku a většinou odpoledne v klidecku doma si vychutnam lahodnou kavicku

sulong

17. 2. 2018

Úprimná láska=ja+káva. Neviete si predstaviť aký pôžitok je pre mňa šálka kávy. Či už to je ranná rýchla káva pred odchodom do roboty alebo neskorá káva v kaviarni s kamarátkou. Čo sa týka denného množstva kávy v priemere vypijem 2-3 šálky kávy denne. Nerobím si silnú kávu. Najradšej si kávu vychutnávam doma. Keď prídem unavená z roboty a môžem si na chvíľu sadnúť a len oddychovať.

TESTOVÁNÍ: Elektrická sešívačka Leitz New NeXXt WOW

Kuřecí čtvrtky

Kuřecí čtvrtky

0 hlasů
1h a 40min 510 kJ 190 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Rizoto s petrželkou

6 hlasů
40min 491kJ 70 Kč

Jednoduché, chutné rizoto.

Rychlé chilli s mletého masa

12 hlasů
45min 779kJ 145 Kč

Pikantní mleté maso se zeleninou.

Poradny

Z čeho se počítá PPM po dlouhodobé nemocenské?

Dobrý den,ve Vašem případě by se peněžitá pomoc v mateřství (PPM neboli mateřská) měla vypočítáva... Více

Jsem v PN, kdy se evidovat na úřadě práce?

Dobrý den,v době pracovní neschopnosti se nemůžete stát uchazečem o zaměstnání, tudíž se nemůžete... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Úsilí o zvládnutí všech vašich pracovních závazků a zároveň jejich vyvážení s vašimi osobními předsevzetími bude tento týden u Beranů dominovat. Snažte se proto nebrat si toho více, než bude nezbytně nutné. A nebojte se někter&e...

Více