Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Zklidňující krém Vitella Ictamo

20. 02. 2018

njana

22. 3. 2018

Po několika nanesení se flíčky začaly vylepšovat.Je to velký pomocník při takovém problému.

Mmanka

9. 3. 2018

Atopický exém trápí mého manžela 5 let a nic nepomáhá přidala se k tomu cukrovka a to hojení a citlivost, podráždění prudce zhoršilo

nela

9. 3. 2018

Atopický ekzém mě trápí již přes 20let. Stále se snažím promazávat postižená místa.Trpí nejvíce konečky prstů,praskají,je to bolestivé a nepříjemné. Ráda bych byla jednou z testerek,které budou mít možnost vyzkoušet tuto pastu.☺

Iv.anka

9. 3. 2018

S atopickým ekzémem bojuji prakticky už od narození. Kolem dvanáctého roku se mi ekzém rapidně zhoršil a pokaždé se mi objeví na jiném místě. Stále ho mám na předloktí, pod koleny, na krku a v obličeji. Vyzkoušela jsem spoustu produktů a stále hledám něco, co by zabralo. Mám vypozorováno, že se mi zhoršuje vždy, když jsem ve stresu takže každé zkouškové jsem byla velmi krásná

S atopickým ekzémem jsem se setkala u obou svých dcer a poslední dobou se něco rozjíždí i u mě. Starší dcera ho měla od narození asi do čtyř let a nyní se objevuje už jen zřídka, např. při změně prostředí nebo pracího prášku. Mladší je na tom hůř a reaguje i na jídlo či změnu počasí, materiálového složení oblečení apod. Zkoušela jsem na ni už mnoho krémů, jsou chvíle, kdy končí až na kortikoidech :-( U mě se začal atopický ekzém objevovat pozvolna po porodu a nejhorší je to v zimních měsících. Krém bych určitě chtěla vyzkoušet, mohla by ho otestovat moje 4,5letá dcera i já. Děkuji.

Atopický ekzém jsem začala pozorovat u dcery chvíli po narození. Měla ho na hrudníčku a nožičce. Přes léto se celkem zlepšila.. ale teď opět pozoruji na pusince malý flíček. Určitě bych ráda zkusila zase jinou mastičku, než doposud..

mac9

9. 3. 2018

U nás s ekzémem bojují obě naše děti (5 a 1,5 roku) od narození. Mladší to má v horší formě. Zhoršení vždy pozoruji právě teď v zimě. Od ledna se mu k tomu přidala i dušnost, takže to bohužel nezůstane asi jen u ekzému :( Šetříme na moře, tak snad příští rok vyrazíme. Jinak pokožku neustále musíme promazávat, bez toho by to nešlo.

ilnino

9. 3. 2018

Syn má atopický ekzém od narození, bojovali jsme s tím dlouho a už to máme celkem pod kontrolou diky stravě. Nejhorší je to po velkém množství sladkého.

Naše malá princezna bojuje s atopickym ekzémem už od narození,tedy 20 měsíců. Když byla malá a měla ho ošklivě rozlezlý po celém obličejíčku, vypadalo to už, že budeme muset nasadit kortikoidy ..Nejvíce se jí to vždycky zhorší právě v zimním období.. teď jen trnu,jestli syn bude taky atopik nebo ne..

andus

9. 3. 2018

S exemem bojuji celý život, již v mládí jsem měla exem na rukou, který jsem dlouho léčila pomocí ozařování a různých mastiček. Pak jsem byla dlouhou dobu bez problémů, ale v poslední době se začíná ten samý exem objevovat na noze. Objeví se, namažu Epadermem a opět zmizí. Ale opakuje se to neustále dokola.A tak bych ráda vyzkoušela něco jiného. Jaký je důsledek jeho opětného výskytu nedokáži říct. Jestli se objeví při větším nervovém vypětí, nebo je to počasím, opravdu nevím. Lékařka mi předepsala Flucinar, který obsahuje kortikoidy a má nežádoucí účinky a tak se mi ani nechce s ním postižené místo mazat. Proto bych byla ráda mezi vyvolenými testerkami a vyzkoušela účinnost Vitella Ictamo.

dady

9. 3. 2018

S atopickým ekzémem zápasíme s manželem a dětmi už pátým rokem.Přišlo to nečekaně a museli jsme se naučit s ním bojovat.Zatím moc velké účinky jsme nezaznamenali u žádného přípravku.Vždy se obtíže trošku zmírní,ale to je tak všechno.Zhoršení je nejvíce v chladných měsících roku.Byla bych ráda,kdyby nám nějaký přípravek už konečně zabral více.

Ekzem uz mne trápí 3 roky. S kožní lékařkou jsme vyzkosely všemožné sle vzdy to zabralo jen na týden max 2. Zkousela jsem se lecit i prirodni cestou, třeba konopnou masti ale nic moc. Ekzem semi zhoršuje když pouziju parfemovane mýdla atp,lepší se mi opravdu jen kdyz zacnu používat novou mast od lekarky ale to ja jsem psalajen na nejaky čas.

Awa6

8. 3. 2018

Ráda bych se zapojila do testování. Malý Daniel má zatím potíže jako 4 měsíční miminko. jsem přesvědčena, že čím dříve se podaří situaci řešit, tím lépe pro všechny..miminko

syn má exzém již několik let a nedaří se nám ho zbavit ráda bych vyzkoušela něco nového a účinějšího

Ekzem mam už od miminka, naši mě ještě jako malinkou léčili koupelí v ovesném odvaru a mazali olivovým olejem, pak jsem si prošla obdobím mastiček od kožního lékaře, všech možných míchaných i z tuby, nějaký ten kortizol a podobně. Už mě to nebaví, zkouším přírodní cesty pomocí konopné mastičky a snažím se vyhýbat styku s čistícími prostředky - hlavně mytí nádobí mi dělá nejvíc zle na ruce.

Já mám ekzém od malinka a proto jsem se s ním u sebe už naučila celkem žít, ale bohužel ho zdědil i jeden ze synů a u něj je to opravdu boj! Zatím žádný preparát mu moc nepomohl, třeba bylo chvíli zlepšení, ale jako by si pokožka zvykla... Nejhorší je to na podzim. Teď jsme se vrátili z hor, kde podstatně míň pili, večer jsem jim udělala teplou vanu a potom měl pokožku jak hrubej koberec... :-( naštěstí ho to moc nesvědí!

Já atopický ekzém nemám, ale moje nevlastní sestra a kolega v práci s ním bojují od mala.

Protože hodně pracuji s počítačem, mám na loktech kůži podobnou lupence. Zkoušela jsem hodně různých krémů nebo mastí, ale nic nepomáhá. Proto bych ráda testovaný výrobek.

Atopický exem...nejhorší nepřítel mého syna Syn 3.5roku bojuje s atopákem už od narození Nejhorší je to na podzim a v zimě Vyzkoušela jsem na něho již mnoho výrobků a každý zabere na chvilku,vůbec a nebo ba naopak ještě problém zhorší. Proto bych ráda vyzkoušela něco nového pro syna.

Tento rozstřel přišel jako na zavolání. Právě se smutkem sundavám prstýnky. Objevil se mi exém po porodu na rukou. Jsem docela šňořivá, vyrávím šperky a toto mě moc mrzí. Cítím se bez nich nahá. Ráda bych zkusila, jestli mi tento produkt pomůže. Exém mi praská a je to bolestivé.

TESTOVÁNÍ: Unikátní doplněk stravy pro ženy FEMINUS

Kachní prsa se šalotkou

Kachní prsa se šalotkou

0 hlasů
1h a 25min 292 kJ 350 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Treska s pórkem

13 hlasů
50min 554kJ 120 Kč

Kdo má rád ryby, pochutná si. Zdravý pokrm z tresky a ...

Chlebový pudink

16 hlasů
1h a 20min 1206kJ 130 Kč

Chlebový pudink s brusinkami a sýrem.

Poradny

Mohu pobírat odměnu pěstouna a PPM současně?

Dobrý den, podle § 32 odst. 1 písm. b) zákona o nemocenském pojištění má pojištěnec, který převza... Více

Jakým způsobem mám ukončit práci přes agenturu?

Dobrý den,pokud máte sjednanou zkušební dobu a jste ještě ve zkušební době, pracovní agentura s V... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Když jste zamilovaní, nehledíte na nic jiného. Milenecký vztah, který v současné době vedete, by vám proto mohl vyprázdnit nejen peněženku, ale i celé vaše konto. Snažte se držet nohama na zemi a nedovolte, aby vás vztah stál víc, než můžete dát.

Více