Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Limitovaná kolekce Fialka od Manufaktury

12. 03. 2018

Mmanka

31. 3. 2018

Jaro mám vždy spojené s tulipány a narcisy vždy rozzáří mou zahradu, stůl doma tyto květiny znamenají pro mě slunečné paprsky - miluji jaro

Lusylie

31. 3. 2018

Miluji tulipány pro jejich rozmanitost aranžování a krásné pastelové barvičky

liddduska

31. 3. 2018

Mojí nejoblíbenější jarní květinou je hyacint. Oproti jeho sezóním konkurentům má totiž jednu velmi silnou výhodu a tou je výrazná vůně. Po celý rok musím domů kupovat drahé osvěžovače vzduchu, aby nám to doma hezky vonělo, ale na jaře nemusím. Stačí přinést domů květináček s hyacitem a o vůni celého domu je postaráno. Za pár korun a bez chemie. Díky, přírodo!

dara1

31. 3. 2018

Bledule. Máme jich plnou zahradu a po zimě, když začnou vylézat zpod sněhu vypadají vždy krásně a my víme, že jaro se už blíží

lenkaja

31. 3. 2018

Odjakživa miluji tulipány pro jejich barevnost a rozmanitost, ve váze vypadají prostě bezkonkurenčně!

Luse

31. 3. 2018

Nejraději mám narcisy, protože rozzáří zahradu a svou žlutou barvou jsou velmi pozitivní a přenášejíé na okolí svou sluníčkovou energii. :)

Babina2

31. 3. 2018

Mám moc ráda tulipány, jsou takový jednoduchý, ale stejně dokáží rozsvítit pokoj.

Mana

31. 3. 2018

Mně se moc líbí narcisky, krásně voní a ještě ty jejich barvičky, svítí jako sluníčko :)

Cordelia

31. 3. 2018

Já miluji petrklíče, mají takové krásné barvičky, které opravdu rozsvítí tu pozimní krajinu

562663545

31. 3. 2018

Nejraději mám tulipány. Svazek kytice tulipánů působí čistě, svěže... Pro mě jsou tulipány největším symbolem jara :).

Efi92

31. 3. 2018

Nejraději mám fialky, jejich vůně mi doteď připomíná dětství a vzpomínky na prarodiče,které jsem vždy obdarovávala malou kytičkou natrhanou u nich v zahradě, z které měli neskutečnou radost...

vercza

30. 3. 2018

Sněženky - jsou předzvěstí konce zimy a začátku jara, tepla, sluníčka, nového života a nových příležitostí :) Není to jen květina - je to symbol nového začátku.

wvendik

30. 3. 2018

Jarní květiny mám ráda obecně, především proto, že když vykvetou, je venku už krásně a smutná zima končí. Nejraději mám ale tulipány. Jsou tak jiné než ostatní květiny, vždy mě překvapí svými barevnými možnostmi.

Asi všechny - sněženky, modřence, fialky, narcisky... Jsou to pro mě symboly jara a ty vůně, pestrost a barvy prostě miluji :)

janavys

30. 3. 2018

Úžasná jarní květinka je pro mě fialka a konvalinka. To jsou květinky, které mají vůni která se mě líbí ze všech květinových vůní nejvíce. Kdysi jsme měli domek a pod okny zahrádku s fialkami, konvalinkami a pivoňkami. A já coby batole, ještě v postýlce jsem tyhle vůně při otevřeném okně vnímala. Tak asi proto to ve mě zůstalo a tyhle květinky miluji..

WeronikaD

30. 3. 2018

Sněženky, protože jsem krásné, takové jemné, zranitelné

piminka

30. 3. 2018

Miluji bledule a sněženky, vždy si vzpomenu na mou babičku.

catine

30. 3. 2018

Narcisky, miluju jejich vůni.

Hedvikova

30. 3. 2018

Květiny miluji. Fialky mám také ráda, je to taková skromná květinka, léčivá. Kdysi, když jsem bydlela na vsi, jsem si z fialek dělala pleťovou vodu, bylo to účinné a bio. Mám ráda orchideje, ty jsem se naučila pěstovat.Jsou nádherné a dlouho kvetou, zvláště v době, kdy toho moc ještě nekvete. Na balkoně pěstuji malou růži. Růže mám taky moc ráda. Jsou to ušlechtilé květiny.

angell

30. 3. 2018

Snezenky..jsou jemné a takové něžné

TESTOVÁNÍ: Vatové výrobky od Lintea

Kapr s mandarinkami

Kapr s mandarinkami

19 hlasů
30min 531 kJ 97 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Okurkovo-bramborový salát

8 hlasů
40min 317kJ 60 Kč

Receptů na bramborový salát je nespočetné množství, vy...

Bramborový salát

19 hlasů
45min 486kJ 70 Kč

Chutný bramborový salát bez majonézy.

Poradny

Mohu požádat o výjimku kvůli výplatě dávek v poukázkách

Dobrý den,pokud během posledního roku pobíráte příspěvěk na živobytí déle než 6 měsíců, úřad prác... Více

Musím doložit příjmy přítele bez trvalého bydliště?

Dobrý den,samotná změna bytu nemusí být problém, záleží samozřejmě na tom, jak se oproti původním... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více