Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: 100% ovocná pyré Ovocňák pro děti

13. 03. 2018

Vévodí určitě jahody v jakékoliv podobě. Pak dary lesa z rostlinky přímo do pusy.

Fumaran

28.03.2018

Jablka a maliny jsou na prvním místě, dcerka je baští v jakékoliv podobě. Dále má ráda hroznové víno nebo meruňky. Ostatní ovoce sice taky sní, ale už s mírným přesvědčováním

U nas leti jahoda jablko banan a hrozna ,jahoda a hrozna v celku a banab a jablko rozmyxovane .alebo na kusocky nakrajane.

dady

28.03.2018

U nás letí jablka a hrušky v čerstvé podobě pěkně nakrájené na malinkaté kousky nebo jako přesnidávka,kompot.

U nás od malička frčí jablka. Začínali jsme na pyré s piškoty nebo jiným ovocem, dneska jim poctivě loupu čerstvá jablíčka a běda jak tam zůstane kousek šlupky. A pochopitelně ve formě koláče, protože štrůdlík s teplým čajem zahřeje nejvíce

wenatka

28.03.2018

Naše mají úplně nejraději jablíčka, jedí je syrové nebo jim je rozvařím s hruškou jinak celkově naše děti nemají problém s ovocem

Naty23

28.03.2018

Dcerunka mi moc ovoce papat nechce ale miluje Višňové napoje :) budeme radi kdys budem moc otestovat

martasm

28.03.2018

Děti nemám, ale synovce, který má nejraději hrozny (hrozinky, jak říká on ) a jablíčka, hrušky...v podstatě téměř jakékoliv ovoce kromě banánu V létě hlavně to, co se dá utrhnout na zahradě nebo v lese, takže rybíz, maliny, třesně, ostružiny

Ylliess

28.03.2018

Naše malá miluje jablíčko,banán a melou,jahudky. A potom na zahradě když je tak. Černý rybíz.v létě ji dělám smoothie a nebo prostě jen tak zobeme z talířku kde nakrájím ovoce

janavys

27.03.2018

Tak u nás jednoznačně vedou jahody. Je jedno jestli bez úpravy, nebo rozmačkané s trochou cukru, nebo na koláčcích. Podobně si vedou i borůvky, ty jsou oblíbené jakkoli upravené. Taky jablíčka mají své místo, tence nakrájená, čerstvá, to je pošušňáníčko! A taky děláme domácí přesnídávky, z domácího ovoce jsou moc dobré.

pol

27.03.2018

Nase deti rpave miluji tyhle kapsicky ale od jinyhc firem, rikaji jim ,cucky,, takze bychom radi vyzkouslei i tuhle znacku :)

Sara001

27.03.2018

Sice nemám dítě, ale mám malou sestřičku. Ta má nejraději Jahody, protože jsou sladké a voňavé. Samotné ji velmi chutnají, ale ještě radši je má rozmačkané s cukrem nebo mlékem.

Marciko

27.03.2018

Můj synek má rád všechno ovoce, hlavně že to není zelenína . A jak je má rád? Záleží na tom, co to právě je. Ale zmražené, rozmixované se smetanou, tak to má asi nejraději

Moje dcery milují veškeré ovoce, nejraději ho v současnostni mají doma v podobě Stikeez :D. Milují jahody, třešně, maliny, jablíčka, hrušky, švestky. Chutná jim ve všech podobách, kapsičky bereme často na výlety.

Lojza

27.03.2018

Tak moje vnučka Petruška má nejraději jahůdky a ráda je jí v podobě ovocňáčků.Moc by si přála být jahodou

Tak našemu tříletému broučkovi se chutě stále mění, takže mu jednou chutná skoro všechno ovoce a za dobu zase skoro žádné. Ale v kapsičkách sní všechno. A jinak vede jablko a banán. Jablíčko nakrájené na měsíčky a banán celý a ukusuje..

Dcera má od mala nejraději maliny, borůvky, physalis, mango na vidličku, cherry, okurku, mrkev a ledový salát do ruky. Včetně salátů a kysaného zelí. To celoročně. A v sezoně ještě meloun, víno a mandarinky. Jinak jí vše, ale tohle je, to co zmizí jako první:)

moje rocnidcera ma nejradeji jablko nakrajene na platky,ma rada take banan skrabany lzickou,je stale kojena a teprve zaciname ochutnavat

Roční syn miluje banány a jablíčka na kousky nakrájené bez slupky.Dvouletý syn miluje jakékoliv ovoce,hlavně melouny a mandarinky.A dcera má nejraději pomeranče.

Kirr

27.03.2018

Syn má rád všechno ovoce zatím nemá vybrané které je top.

TESTOVÁNÍ: Unikátní doplněk stravy pro ženy FEMINUS

Tilapie pečená s bylinkovou solí

Tilapie pečená s bylinkovou solí

13 hlasů
50min 456 kJ 130 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Melounová polévka

12 hlasů
45min 427kJ 90 Kč

Polévka z medového melounu s fetou.

Rizoto s plátky hrušek

18 hlasů
50min 428kJ 85 Kč

Vyzkoušejte krémové rizoto s hruškami a sýrem.

Poradny

Jakým způsobem mám ukončit práci přes agenturu?

Dobrý den,pokud máte sjednanou zkušební dobu a jste ještě ve zkušební době, pracovní agentura s V... Více

Jak se krátí dovolená při pracovní neschopnosti?

Dobrý den,nárok na dovolenou se krátí o 1/12 za prvních 100 zmeškaných směn a za každých dalších ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Když jste zamilovaní, nehledíte na nic jiného. Milenecký vztah, který v současné době vedete, by vám proto mohl vyprázdnit nejen peněženku, ale i celé vaše konto. Snažte se držet nohama na zemi a nedovolte, aby vás vztah stál víc, než můžete dát.

Více