Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Světlý toust Penam

13. 03. 2018

matali

23.06.2018

Mám pocit, že jsem zapoměla napsat hodnocení.Toust Penam byl měkoučký,dobroučký prooostě super.Dávám 10 **********

moona

16.04.2018

Oblíbila jsem si úplně jednoduchý toust, 45 % eidam nechat zapéct nasucho a pak potřít máslem. Někdy tam máznu pomazánkové máslo. A když mám chuť na sladkou verzi, tak namažu meruňkovou marmeládou a nastrouhám jabka :)

Anryl

16.04.2018

Na tousty si nejčastěji dáváme rybí pomazánky. Ovšem nejvíc milujeme tousty zapečené v toustovači,klasika kečup,šunka a sýr. Zrovna dnes si dáváme toustíky

Adík

16.04.2018

Na tooustový chleba dáváme růžné druhy rybích nebo tuňákových pomazánek a děláme z nich výborné sandwiche na výlety nebo dlouhé cesty do zahraničí.

Ja mam rada takove ty francouzske toasty, jak se pekne obali ve vajicku, opecou a pak se pocukrují a poprasi skorici. Neni to teda zadna dietka, ale jako vikendova snidane do postele super...kdyz si ji teda udelam)))))

My sice nemáme toustovač, ale moje rodina úplně miluje sýrové opečené tousty. Buď je dělám na pánvi nebo nechám zapéct toustový chleba s nastrouhaným sýrem v troubě. Děti na to napatlají kečup, já si teda vychutnám sýr jen tak. Je to rychlé a chutná to všem!

chodime hodne na vylety a kupujeme si toustovy chleba na tousty protoze se daji jist i studene. vevnitr muze byt vlastne cokoli na co ma clovek chut ale nejvic se u nas ji klasika sunka s maslem. a za studena se na jare tesim na domaci redkvicky na lucine a se soli.

U nás má rád každý v toustu něco jiného. Manžel si dává kečup a šunku a pár koleček cibule, já mám ráda rozpečený sýr a když přijedou děti tak u nich vede moje třešňová marmeláda s máslem. Takže by jsme otestovali opravdu důkladně.

Ráda si zapeču toust s fetou a oreganem, vždycky si tak aspoň připomenu moje milovaný řecko

Tousty mám ráda sladké i slané. Takže ráda si navrch dám marmeládu, nebo obložím zeleninou a okořením :)

Amalka

16.04.2018

Za mě je top toast lehce opéct a pak jen máslo a domácí džem.

Nejraději mám opečený toast namazaný máslem a marmeládou, mňam

My milujeme Brie na opečený teplý toustík nebo volské oko a děti marmeládu nebo máslo se šunkou či sýrem

U nás letí klasika - tatarka ,šunka,tvrdý sýr nebo různé pomazánky a k tomu kopec zeleniny

RadKon

16.04.2018

Nejraději mám klasicky.Namazané máslem se šunkou a sýrem.K tomu nějakou zeleninu

slunina

16.04.2018

Toasty mám nejraději s máslem, šunkou a sýrem, nejlépe s hermelínem, nebo kozím a brusinkami. Děti mají nejraději sýr, šunku a kečup.

Máme rádi klasiku - šunku a sýr, kečup nebo rajčátko. Občas si uděláme sladkého toasta - jablíčko, skořice a nebo Nutella a banán 😊😊 mňamka!!

lenkita

16.04.2018

Ideální kombinace je na jednu stranu natřít kečup, na druhou tatarku a doprostřed tvrdý sýr, šunka/salám, a list ledového salátu...možno dodat říz také pár kolečky cibule. Jsou výborné i za studena a jako svačinka ideální.

Majak

16.04.2018

Do toastu dávám, co je zrovna po ruce a také, na co mají děti chuť. Klasika je sýr, šunka, salám, okurka, salát, ředkvička. Někdy děti honí chuť na sladké, tak do sendviče nacpu i ananas, banán a kousek čokolády. Samy děti jsou ve škole prekvapené, co v toastu najdou :)

Většinou klasika do toustů šunka a sýr, někdy přidám i cibuli a hořčici nebo toust jen s plátkem ananasu a sýrem.

TESTOVÁNÍ: Kočičí balíčky pro všechny mlsné jazýčky plné ...

Kuřecí prsa s broskví

Kuřecí prsa s broskví

25 hlasů
50min 648 kJ 161 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Masové kuličky s fetou

17 hlasů
45min 685kJ 98 Kč

Jemně kořeněné masové kuličky, schovávají kostku sýra ...

Zelný salát se sušenými meruňkami

6 hlasů
30min 575kJ 35 Kč

Lehký salát z bílého zelí s meruňkami.

Poradny

Jsem OSVČ, může partner žádat o PPM?

Dobrý den,při hrazení minimálních záloh na nemocenské pojištění byste jako OSVČ samozřejmě měla j... Více

Jak doložit zdravotní pojišťovně péči o malé dítě?

Dobrý den,jestliže nyní osobně pečujete o dítě do sedmi let věku, měl by za Vás podle zákona o ve... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více