Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Zelené superpotraviny Blendea Supergreens

19. 03. 2018

detox dle krevní skupiny, vynechat uplně některé potraviny.....

Nejhorší rada je experimentování s vlastním organismem. Nejíst vůbec nebo pít pouze různé detoxikační šťávy.

lenkaja

3. 4. 2018

Nejhorší zážitek pro mě bylo pít pouze vodu a čaj, vydržela jsem 3 dny a málem omdlela jak zle mi bylo

Nic nejíst a pít pouze vodu. Spíš zaručeně umřete než byste se detoxikovali :D

HonzkaZ

3. 4. 2018

Nejhorší forma detoxikace byli čínské náplasti, které se lepí na noc na chodidla :) Nakoupila jsem si jich na internetu docela balík, abych pak zjistil, že vůbec nefungují. Protože i po 40 aplikacích byla náplast pořád stejně černá!

adlatka

3. 4. 2018

Během svého života jsem vyzkoušela několik typů detoxu, obvykle pod vitalizujícím a očistným vlivem jara. Ať už to byl pravidelně aplikovaný jednodenní půst, očistná kůra se zeleninovými a ovocnými šťávami, bylinkové odvary nebo proplachovací techniky jako hydrocolon. A musím přiznat, že pokud jsem tomu věnovala čas, abych pořádně nastudovala princip, postup, účinky a následně vše důsledně dodržovala, vždy mi to udělalo dobře. Pouze v případě, že jsem něco zanedbala či odflákla, nebyly výsledky pozitivní. Jinými slovy chyba byla ve mně ne v detoxu. Ovšem také se nemohu pochlubit ničím extravagantním... Momentálně jsem se s příchodem jara začala stravovat podle sásad Metabolic Balance, což je vlastně takový ozdravný stravovací režim. Jelikož zelené potraviny jsou v rámci tohoto systému vřele doporučovány - ráda bych to vyzkoušela. Doufám, že budu mít příležitost!!!

voljaro

3. 4. 2018

Nejhorší je nejíst a pít pouze vodu. To zaručeně "odpadnete" během 3 dnů!

zdiss

3. 4. 2018

Nejhorší rada je pít detoxikační nápoje plné chemie

Nejhorší detox je ten, který si naplánujete a odkládáte na božskou jindy:D

Jako radu jsem dostala pít jen slanou vodu a nejíst. Nevím, kde to dotyčná vzala, ale pro detoxikaci by to určitě ve smyslu nevolností a zvracení pomohlo s tělesnou váhou. Ve smyslu nepřivodit tělu takový šok, už určitě ne. A bojím se, že by to spíš na zdraví uškodilo, než detoxikovalo. Takže určitě všeho tak nějak s mírou. Krásný den, sluníčka!

Lenynek

2. 4. 2018

Často mi stačí detox mysli a do velkých změn na talíři se nepouštím. Nicméně kdysi jsem dostala tip na odvar z kopřiv, popíjet osmkrát denně a zakusovat plátkem okurky. Do toho meditačně prodýchávat až do bránice. Když si ségra sbírala kopřivy na vlasy, pár jsem si jich vyžádala na aspoň jednu dávku. Nejen, že mi bylo zle, ale klesla jsem na duchu až do mínusu. :D

danusch

2. 4. 2018

Bohuzel v tomto ohledu jsem opatrna, prece nema smysl si rozhodit metabolizmus kvuli extremum.

lenyxa

2. 4. 2018

Nejhorší detox jsem zkusila pomocí hořké soli, grepove šťávy a olivového oleje na tom záchodě jsem myslela že umřu 😂

Lena4.5

2. 4. 2018

Jakykoli detox kde jde o vyhladoveni. Nejhorsi co jsem slysela obsahoval projimadlo a to uz mi zdrave neprijde ani trochu. Jinak detox ktery se tyka piti pouze bileho vina by mohl byt zajimavy.😀 Clovek ma hlad ale je mu to tak nejak jedno.😃

Jako nejhorší radu pro detox organismu jsem dostala v loni kdy mi kamarádka poradila, že na internetu četla že po dobu 2 týdnů by se měla pít jen čistá voda a poté dva měsíce jíst jen zelená zelenina. Myslela jsem si že vtipkuje ale bohužel.

Pro můj zaneřáděný organismus hraničí každý pokus o detox se sebevraždou Spíš zkouším jíst zdravěji a uvidime, za jak dlouho se dostanu k dokončení detoxu, protože mých pár pokusů vždycky ztroskotalo

Janea

1. 4. 2018

Pro me asi nejhorsi je, kdyz mi nekdo rekne at nejim,ale jen piju...prijde mi to nezdrave a spise se znazim proste jist zdrave

Hanicka

1. 4. 2018

Já párkrát prošla detoxem s rozumem, ale už jsem slyšela mnoho "rad", aby člověk jedl jen "detoxikační" polévky nebo koktejly jedné nejmenované značky (plné chemické nálože). Super rada byla také jíst týden jen jablka - a to několik kilogramů denně. :D

Jabky

1. 4. 2018

Jeste jsem nikdy žádný detox nezkousela. Vsak letost se s pritelem snazime o zdravější zivotni styl a snazime se redukovat vahu. Premyslela jsem právě nad nějakým zpusobem detoxu a toto bych rada vyzkousela.

Najhoršia rada na detox bola rozhodne "očistiť sa" iba pomocou jednej detoxikačnej polievky a detoxikačných tabletiek, ktoré mali projímací vlastnosti

TESTOVÁNÍ: Bzenecké octy na salát i domácí dresink

Bramborová bábovka

Bramborová bábovka

6 hlasů
1h a 30min 546 kJ 60 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Vepřové kotlety s hořčicí

9 hlasů
1h a 30min 944kJ 105 Kč

Grilované kotlety s medovou hořčicí.

Gazpacho

11 hlasů
50min 343kJ 120 Kč

Na tuto studenou zeleninovou polévku původem ze Španěl...

Poradny

Důchod mi nestačí ani na nájem, dostanu sociální dávky?

Dobrý den,na příspěvek na bydlení máte nárok tehdy, jste-li vlastníkem či nájemcem bytu/domu, ve ... Více

Jak řešit stěhování při evidenci na úřadě práce?

Dobrý den,měla byste spadat pod úřad práce v místě svého trvalého bydliště. Je tedy otázka, zda j... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Pro jistou osobu budete tento týden naprosto neodolatelní. Připravte se proto na flirtovné pohledy a pokusy o svádění. Než však podlehnete, pečlivě zvážíte veškerá pro a proti. Rozhodně nemáte chuť se do ničeho vrhat po hlavě. Ani když jde o city.

Více