Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Bělicí prášek Beauty Coco

26. 03. 2018

moona

16. 4. 2018

Tak naposledy mi zmrzl úsměv na rtu při zjištění, když mě manžel probral, když jsem omdlela na parkovišti u auta a pak mi řekl, že vedle sedící starší pán v autě to sledoval a ani mu nenabídl pomoc, opravdu smutné zjištění Naštěstí šla okolo paní a ta mu pomohla, dobří lidé ještě jsou :)

Lenka130

16. 4. 2018

Naposled mi zmrazilo úsměv moje auto, když bez varování přestalo jet a musela jsem volat odtahovou službu

Anryl

16. 4. 2018

Naposled mi zmrznul úsměv na tváří,když mi přítel řekl, že se k nám na týden nastěhuje jeho matka...klasická tchýně

Renattka

16. 4. 2018

Naposled mi zmrzl úsměv, když jsem se dozvěděla o adopci jedné malé holčičky, o kterou jsem se intenzivně starala.

Adík

16. 4. 2018

Naposledy mi úsměv na tváři zmrzl, když mi přitel oznámil že čeká dítě s jinou, řekl to jako normální věc. jako když se nic neděje. A to jsme spolu pět let.

cerlada

16. 4. 2018

Naposledy mi úsměv zatrnul, když moje sestra schválně nepopřála našemu otci k narozeninám a neobtěžovala se přijet

xverca

16. 4. 2018

Kdyz jsem zjistila, ze musim brat antibiotika :/

Usmev mi zamrzl kdyz jsem investovala sve posledni uspory do meho milacka a pujcila mu sve posledni uspory, nacez on me necely mesic potom vymenil za jinou slecnu ktera do nej vrazi dalsi penize, kdyz ze me uz nemel co vic vymamit

Leusa

16. 4. 2018

Naposledy mi asi zmrzl úsměv, když moji 2 rošťáci vysklili dveře. Naštěstí se jim nic nestalo.

WeronikaD

16. 4. 2018

Úmrtní v rodině a také fakt, že jsem od mala chodila na rovnátka (cca celkem 12 let) a znovu se mi křiví přední zuby, přestože mám všechny osmičky vytahané :(

dady

16. 4. 2018

Dnešní pohled ráno do zrcadla,kdy jsem měla obličej samý pupínek.

Ludmila44

16. 4. 2018

Úsměv na rtech mi úžasem zmrzl ve chvíli, kdy mi rozkvetly první letošní narcisky. Těšila jsem se na ně celou zimu a stále se na ně nemohu vynadívat.

osmacipce

16. 4. 2018

Naposledy mi zmrazil úsměv na rtech při zjištění, že moje kamarádka z nenadání nečekaně zemřela. Bylo jí 34let, po sobě zanechala 2 malé děti.

Mám tři kluky, psa a kocoura, to je pořád něco ale včera jsem spadla při prořezávce ze stromu když mi praskla větev a přímo na záda a mám prasklé žebro v zádech. To jsem tedy zamrzlá tak na tři týdny, bolí to jak čert

moniika

16. 4. 2018

Když přišel náš kocour z venku s nateklou pacičkou , nemohl na ni došlápnout a následný účet z veteriny.

Naposledy mi zmrazilo úsměv zjištění,že pylová sezona už začala a já se budu zase trápit,protože mám alergii

Alushkaa

16. 4. 2018

Me zmrazi usmev kazdy mesic kontrola na gynde a vazeni v tehotenstvi,kila jdou silene nahoru :D snad to zase po porodu shodim a kdyz ne tak budu mit snad aspon bile zuby :D

21Ada

16. 4. 2018

Naposledy mi zmrazila úsměv zpráva, kterou mi včera volala maminka a to bylo, že umřel můj děda. Bohužel jednou tam musíme všichni....

RadKon

16. 4. 2018

Bohužel se mi to stává snad denně jelikož mám doma 2 malé děti vždy něco vyvedou a mě z toho moc do smíchu není :-( Zrovna dneska naposledy dcera (18 měsíců) vysypala z misky jahody a pár jich rozšlapala do světlého koberce v obýváku.V tu chvíli mi moc do smíchu nebylo :-( Ale jinak jsou děti hodné a šikovné a hlavně mám s nimi denně úsměv na tváři

slunina

16. 4. 2018

Naposledy mi zamrzl úsměv na rtech v okamžiku, kdy mi doktorka 5 minut před zavedením tělíska oznámila, že se nesmějí používat tampóny. Bude to těžký boj plný diskomfortu.

TESTOVÁNÍ: Napínací prostěradlo Jersey Lycra a nepropustn...

Rybí ragú s brusinkami

Rybí ragú s brusinkami

8 hlasů
35min 363 kJ 165 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Králík na houbách

9 hlasů
1h a 30min 379kJ 220 Kč

Velmi chutný králík s houbami.

Třešňová bublanina

24 hlasů
60min 813kJ 80 Kč

Osvědčený recept na bublaninu.

Poradny

Při péči o malé dítě za mě platí pojištění stát?

Dobrý den,během péče o dítě do čtyř lět věku za Vás sociální pojištění není přímo hrazeno, ale do... Více

V říjnu mi končí RD, můžu už teď podat výpověď?

Dobrý den,rodičovská dovolená je poskytována nejdéle do tří let věku dítěte. Pokud se po jejím sk... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více