Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Bělicí prášek Beauty Coco

26. 03. 2018

Ylliess

08.04.2018

Co mi zmrazilo naposledy úsměv na rtech? Asi to když jsme koupili domek který opravujeme a dělníci zkazili co mohly.a už se neukázali.

Výpis z účtu :D Zase jsem hodně nakupovala.

gabriko

07.04.2018

Naposledy dneska ráno, když jsem vlezla na váhu a zjistila, že jsem přibrala. Začala jsem jíst zdravěji a začala se víc hýbat a nic.

Lucieee

07.04.2018

Začnu tím co mi vykouzlilo úsměv... Čtvrtek před Velikonocemi dvě "čárky" na To. testu.... :) A následují neděle mi Ten úsměv pěkně zmrazila... :( Vstala jsem z postele a zjistila, že mám pyžamo cele od krve... :( Okamžitě pohotovost... Následná hospitalizace... A nakonec zjištění, že miminko nebude... :( Teď se snažím rozptýlit vším možným... ... L.

ginnyw

07.04.2018

Při tomhle by zamrzl úsměv na rtech každé mámě... Když jsem se svým sedmiměsíčním synem spadla ze schodů. A vzala jsem to pěkně komplet z prvního patra až do přízemí. Naštěstí se mi podařilo dát si syna na hrudník a schoulit se kolem něj, takže se mu nic nestalo. Což se nedá říct o mě, ale to je rozhodně to menší zlo.

bzutka

07.04.2018

když jsme se probourali k sousedům, protože jak jsme zjistili mezi námi je slabši zed než jsme si mysleli

Kdy se mi zmrazil úsměv? Asi dneska, když mi došlo, že ve středu píšu maturitní písemku a maturita se kvapem blíží (mnohem více, než jsem si myslela), přičemž neumím vůbec nic. Asi bych měla začít.

mkrelo

06.04.2018

Úsměv na rtech mi zmrazil pohled na srnce.ktery mi skočil do cesty ráno při jízdě do prace.nasledne na přední a boční část auta.ktera byla rozbita kvůli nárazu a následne faktura z opravny.

Kdy mi nejvíc stihl úsměv na rtech? Pamatuji si to moc dobře. Mému malému synovi byli tehdy asi 3 týdny, když mi začal pískat monitor dechu letěla jsem do obýváku a zjistila, že malý opravdu nedochá. Naštěstí jsem přišla v čas a miláčkovi jsou už skoro 2 roky

Naposledy mi úsměv zmrazilo vyšetření v těhotenství, když nebyly slyšet srdeční ozvy ale nakonec to byla chyba vyšetřovacího přístroje a teď už se těšíme z naší malé holčičky

Theaw

06.04.2018

No asi pred rokem, kdy nase fenka harala, mela kalhotky a my jsme museli nekam nutne odjet, takze ve spechu jsme ji kalhotky nechali, kdyz jsme ji nechavali doma. Kdyz jsme se vratili, tak nas zamrazilo... pejsek to nevydrzel a vykadil se do kalhotek, ale to by nebylo to nejhorsi. Snazila se kalhotky sundat, takze “to” co mela v kalhotkach bylo vsude. Predstavte si hnede fleky na stene, na koberci, na kuchynske lince. Proste vsude :D no dneska uz se tomu smeju, ale tehdy, myslela jsem, ze me odvezou.

denitek

06.04.2018

naposledy asi tehdy, když jsem na sebe navlíkla předtěhotenské kalhoty, zatáhla břícho, nadechla se, zapla usmála se, zaradovala, že mi jsou a pak vydechla a uletěl mi knoflík! je na čase dát se po porodu do kupy!

Naposledy se mi zmrazil úsměv dnes ,když jsem přišla domu z práce . ráno než jsem odešla dala jsem do myčky nádobí a zapla jako každé ráno. Přijdu domů vlezu do kuchyně a čvachtám si v kaluží co vypravila myčka 😣 to mě do smíchu nebylo tedy

yana

06.04.2018

popraskané vajíčka na velikonoce...vařila jsem jich najednou asi 30 ve velkém hrnci a místo 8 minut jsem nastavila 18, všechna byla popraskaná, nezbyly mi už cibulové slupky na další várku a vajíček jsme doma už tolik neměli...tak koledníci dostávali malá čokoládová, co jsem měla doma pro sebe na mlsání...

Misha69

06.04.2018

Vyúřtování nedoplatek za vodu, zmrzl mě úsměv a spadla brada

Naposledy mi zamrzl úsměv na dlouhou dobu při smrti mé nejbližší osoby.

Naposledy mi zamrznul úsměv na rtech když jsem včera s radostí přitloukala na zeď krásné nové obrazy a najednou mi vypadl obrovský kus zdi

Ketta22

06.04.2018

Úsměv mi zamrazilo když jsem se minuly týden šla podívat na plynoměr, s domněnkou že máme protopeno mnohem méně než loni. Chtěla jsem spočítat kolik nám asi budou vracet peněz, když jsem se ale podívala na to číslo myslím, že mě zamrazilo úplně všude :D.

zdenik

06.04.2018

Úsměv mne zmrzne při setkání se zlou, nenávistí, pomluvou a hulvátstvím. A to zaručeně.

Naposledy to bylo včera když jsem nechala svou dvouletou dceru samotnou v obýváku na 5 minut když jsem se vrátila byl tam bordel jako v tanku a pomalované všechno co se pomalovatni nedalo

TESTOVÁNÍ: Dětská kosmetika Linteo Baby

Srnčí řízky s brusinkami

Srnčí řízky s brusinkami

5 hlasů
1h a 30min 389 kJ 300 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Pečené vepřové koleno

18 hlasů
2h a 20min 1108kJ 155 Kč

Recept na pečené vepřové koleno s pivem.

Srnčí plátky s hruškou

16 hlasů
30min 648kJ 160 Kč

Delikatesa pro milovníky zvěřiny.

Poradny

Jak doložit výdaje na péči o dítě?

Dobrý den,jestliže v současné době máte v souvislosti s péčí o syna zvýšené náklady a další navýš... Více

Upadla jsem na chodníku, jak získat odškodnění?

Dobrý den,Váš dotaz je spíše právního charakteru a já bohužel nejsem právník, ale "jen" sociální ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více