Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Bělicí prášek Beauty Coco

26. 03. 2018

Když jsem v pyžamu a krátkém tričku vytírala chodbu a najednou slyším BUCH - dveře se zabouchly a já jsem zjistila, že klíče jsou uvnitř. No nic, nezbývalo mi nic jiného, než jít za partnerem na Magistrát, kde pracoval, pro klíče. Po cestě se na mě lidi dívali jako na veeeeelkého otužilce

Nessa58

04.04.2018

Naposledy mi zmrazilo úsměv na rtech zjištění, že píšeme češtinu, kterou vůbec neumím

Page007

04.04.2018

Před týdnem jsem při procházce s kočárkem potkala divočáky, to mi úsměv ztuhl velmi rychle

Dobrý deň čo mi zamrazilo úsmev keď mi oznámili že moje babetko ktoré som čakala bude veľmi choré a poslali ma na odber plodovej vody, to sa našťastie nepotvrdilo ale aj tak som o babo prišla v 17tt ; * ( to bolo po úsmeve na dlhú dobu.....

Kdyz mi syn spadl z motorky a rozbil si ret a teklo mu hrozne moc krve, hroznej zazitek

1.1.2018 můj přítel mi oznámil, že se mnou se rozchází

cz.zc

04.04.2018

dnešní špatné počasí :(

ilnino

04.04.2018

Když mi MUDr. mého 4letého syna řekla, že má zřejmě kýlu a bude muset být hospitalizován na 3-4 dny v nemocnici - jelikož jsme měli čerstvě narozenou dceru, která byla plně kojena. Hned jak jsem opustila ordinaci jsem brečela jako želva, při představě, že Kája bude v nemocnici beze mě. Naštěstí se její diagnoza nepotvrdila....

Za poslední 4 roky toho bylo opravdu hodně a mohla bych snad o tom i napsat knížku. Momentálně mě zamrazí vždy, kdy vidím, že volá školka,protože to si děláte už scénáře odpředu, co se zase stalo, ale to asi zná každá maminka Jsem ráda, že se teď testuje něco takového, protože po porodech se mi ta přirozená bělost zubů vytratila a teď si s tím nevím rady, tak se těším na recenze a zkušenosti.

Me naposledy zmrazil úsměv telefon ze školky,kdy mi paní učitelka oznámila,že si dcera rozbila hlavu o tyčku,co drží plot. Krve by se ve mě nedořezal :-(

naposledy to bylo předělávání koupelny. před 3mi lety jsme předělávali koupelnu a pořídili sprchový kout. Bohužel jsme zjistili, že pod něj zatéká a bude se to muset předělat! Původní nás stál přes 8tisic a teď nás čeká betonování, zdění a pořízení nových sprchovýh dveří :(

Mě se to teda stalo dnes - šla jsem vařit a z lednice vytáhla pokažené maso

Nejvíce mi zmrazilo úsměv : když jsem si na táboře sedla na louce do taveného sýru, který byl k svačině a všimla si toho až když jsem za sebou slyšela smích a to, že na mě všichni koukají, nikomu totiž nedocházelo co to doopravdy je.

Ahoj, nedávno jsem na tenhle černý prášek koukala, tak jsem ráda, že se testuje! Úsměv se mi naposledy zmrazil dnes. Navštívila jsem po svátcích nejmenovanou drogérii, kde nemají moc dobře vyřešený systém vracení nákupních košíků. Stojan na ně je poměrně daleko za pokladnou, proto musíte zboží nejdřív vyložit a rychle košík zanést, aby jste měly prázdné ruce a mohly v klidu vytáhnout peněženku, nebo těm šikovnějším při placení nevadí v jedné ruce skoro 5 kg těžká kabelka a v druhé košík. Já se přikláním k zákazníkům, kteří košík vracejí ihned po vyložené zboží a platit se vrací. Teda, výjimkou dnešního dne, kdy jsem si brala pouze lak ne nehty a říkala jsem si, že ten košík v ruce vydržím. Takže jsem zaplatila, vzala si účtenku, nasadila sluchátka a na košík nějak prostě zapomněla. Vyšla jsem z drogérie zavěšená košíkem na ruce a šla na autobus spokojená s novým lakem v kabelce. Naštěstí jsem si asi po 15 m všimla pohledu jednoho pána a v tom jsem se uvědomila co dělám, zasmála jsem se, otočila a na parkovišti bylo asi dalších 5 lidí co se na mě dívalo. Přesně v tu chvíli se m úsměv zmrazil a já pod jejich pohledy cupitala košík vrátit. Ve stojanu se mi zamotaly sluchátka a autobus ujel prima den..

když se mě sousedka zeptala, zda jsem přibrala a nebo zda jsem těhotná

pol

03.04.2018

kdyz prijedu do zapcy a potrebuju zrovna curat

Mě zmrazil úsměv na rtech dnes praxi v nemocnici kdy jsem zjistila od rána až v 13:00 že mám v termosce od 5 hodin od rána uvařené kafe

Oooo tak tohle mě potěšilo:D Chtěla bych si zkusit bělit zuby, tak to potěšilo :D a úsměv mi zamrzl, když jsem autem sjela do příkopy a pak jsem se musela dostat i s autem ven:D nebo když jsem musela tlačit auto :D

alab

03.04.2018

souseduv kohout preletel plot a chtel me klovnout..

pechova

03.04.2018

zamrzl mi úsměv,když jsem uviděla manžela po velikonoční koledě

TESTOVÁNÍ: Dětská kosmetika Linteo Baby

Chřestový salát s jahodami

Chřestový salát s jahodami

2 hlasy
30min 224 kJ 100 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Jehněčí na olivách

1 hlas
2h a 0min 630kJ 480 Kč

Neochutnat na jaře jehněčí maso by byla škoda.

Candát s houbami

2 hlasy
1h a 20min 559kJ 340 Kč

Opečenou rybu skvěle doplňuje máslová omáčka s houbami.

Poradny

Po roce od konce RD jdu na mateřskou, dostanu PPM?

Dobrý den,pro nárok na peněžitou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou) je zapotřebí splnit zej... Více

Jak vymoci mzdu při ústně sjednané pracovní smlouvě?

Dobrý den,zákoník práce sice vyžaduje písemnou formu pracovní smlouvy, ale pokud je pracovní smlo... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více