Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Bělicí prášek Beauty Coco

26. 03. 2018

Úsměv mi na rtech zamrzl, když mi prostřední syn o víkendu přišel říct, že se potřebuje převléci a já zjistila, že si udělal v koupelně koupaliště, ucpal obě umyvadla a když tekoucí voda začala přetékat tak tam jednoduše dal obrácenou stoličku a šel celý promočený pro mě, abych zachránila situaci.

Majak

16.04.2018

Tak to si živě vybavuji, bylo to přesně v okamžiku, když se mi divné narukovalo břicho a i přes pravidelné užívání hormonální antikoncepce se na gravitestu objevili dva proužky a přitom s manželem už 3 děti máme. Ještě větší překvapení nás čekalo v ordinaci u lékaře, který nám těhotenství potvrdil a zároveň oznámil, že už jsme ve třetím měsíci. Lékař pogratuloval manželovi, že je opravdu schopný, prorazil hormonální antikoncepci a zároveň to vypadá na dvojčata. V tom okamžiku jsme oba byli překvapeni a zároveň moc šťastní.

lenkita

16.04.2018

Když jsem se po vánocích postavila na váhu. Byl to šok a úsměv mi skutečně ztuhl na hodně dlouho. Dnes už je to o něco lepší, ale stále na sobě makám. moc ráda bych se zas zářivě usmála, a to ideálně se zářivě bílým úsměvem.

Tak naposledy to bylo o víkendu, kdyz nám pod plotem prolezl cizí pes, to by tak jeste nevadilo, ale zakousl se do našeho australského ovčáka a nešel vyhnat....to mi ztuhl úsměv

Když jsem zjistila, že se mi někdo (já vím kdo) naboural do messengeru a čte mi všechny zprávy.

Moje deti,když mi vyhrabaly a rozsypaly veškeré mouky,koření,atd. V kuchyni.

Veravaj

16.04.2018

Úsměv mi zmrzl na výletě vlakem. Seděla jsem s malým u okna a koukali jsme ven. Syn má potřebu hlásit všechno co vidí. Pánovi sedící přes uličku to asi nebylo příjemné a v jedné chvíli zakřičel, ať si toho parchanta umlčím nebo ať vypadnu z vlaku. Neměla jsem slov. Jak můžou být lidi tak hnusný i na tak malé děti??? Přemístili jsme se do jiného vagonu a tam už si nikdo nestěžoval.

vendy.z

16.04.2018

Naposledy to bylo před týdnem - nečekaně u nás měl spát dcery kamarád - spolužák (jsou to prvňáčci, takže vše v naprosté nevinnosti :) Jelikož žijeme v domě, který patří církvi a probíhala bohoslužba, musela jsem je co byli na zahradě poučit o chování, jak kde mohou kreslit křídami (jakože před dveřmi do budovy nee apod.). No pak za mnou přišla jedna holčička po bohoslužbě a říká - "víš, že tvoje dcera mluví sprostě? Oni tam křičí na celou zahradu sprostá slova!" Říkám, to není možné, ona nic takového nezná....A jdu ven a vidím - na ploše před dveřmi (zakázaná zóna) samá srdce, které vyjadřují lásku těch dvou (M + M , M miluju tě) apod. Pak na horní zahradě ti dva sedící na stromech a volající různá hesla. No to mi úsměv hodně zmrazilo...Nenadávala jsem, jen vysvětlovala, načež se oba rozplakali :) Jsou to bobánci a chce to hodně trpělivosti. Pak jsem jim vysvětlovala, že se nezlobím, že nekřičím, že se z toho musíme poučit :)

Zmrazený úsměv mívám často. Bohužel je to většinou bezohledností ostatních lidí. Lidi by se na sebe měli více usmívat pak by ten svět byl veselejší.

Nooo,tato otazka mi dala docela zabrat,jelikoz jsem velky optimista a snazim se brat veci s nadledem a usmevem.Ale asi naposledy to bylo z totálního vycerpani z prace,kdy uz jsem.byla v takovem stádiu,ze ani smat se uz nešlo.

lisey

16.04.2018

Naposledy mi zmrazilo úsměv na rtech to, když jsme si po 2 letech naplánovaly s nej kamarádkou holčičí víkend /obě jsme mezitím otěhotněly, porodily, rok kojily/ a den před akcí starší dcerka začala zvracet, průjmovat a mladší rýma, teploty. Hádejte, kam jsem asi tak jela....

Aktivko

15.04.2018

Zrovna minulý týden mě pořád zmrazilo můj úsměv, když mi manžel najednou zavolal, že se dnes domů vrátí z práce mnohem později, což mě velmi překvapilo a chtěla jsem znát důvod, a on mě řekl, že se mu stala taková větší nepříjemnost, prostě měl nehodu s autem, naštěstí to nebylo nic vážného, ale to jsem v danou chvíli opravdu netušila.V danou chvíli mi určitě do smíchu nebylo ani omylem.

Stav bankovniho konta po vikendove nakupni horecce...

Poslední dobou mi mrazí úsměv končící termíny odevzdávání různých prací. Se začínajícím jarem je to špatná kombinace.

Stav obyvaciho po tom, kdyz jsem si sla uvarit kavu a nechala 5 minut dcerku samotnou u kresleni vodovkami

Mně naposledy zmrazila úsměv na rtu témata u maturitní práce z češtiny minulý týden, ale nakonec jsem si vybrala. Ufff..

jelikož jsme ted měli mega párty...tak jsme museli fakt utrácet, za vše možné pro hosty a zmrazený úsměv jsem měla při každém pohledu na cílovou částku na účtence

Tak to bylo zcela určitě poslední roční vyúčtování, které přišlo...a činilo nedoplatek 10 tis. Tak to mi hodně zmrazilo úsměv na tváři. :(

Camilla

15.04.2018

Úsměv mi zmrzl, asi před pěti lety, když mi přítel oznámil, že během letu z dovolené zachraňoval v letadle člověka, kterého právě pobodal nějaký šílenec v letadle. Nakonec se ze zraněného vyklubal pašerák tabáku.

Když mi můj dlouholetý přítel ukázal dopis, kde ho odsuzují na dva roky do vězení a má jeden měsíc na to aby nastoupil k výkonu trestu. To byl první šok, druhý nastal den před nastoupením, že se zamiloval do jiné a s ním již nemám do života dále počítat.

TESTOVÁNÍ: Špaldový celozrnný chleba od Penamu

Polévka s cukrovou kukuřicí a anglickou slaninou

Polévka s cukrovou kukuřicí a anglickou slaninou

4 hlasy
1h a 5min 643 kJ 120 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Smažené karbanátky

29 hlasů
40min 883kJ 73 Kč

Poctivé české karbanátky jsou energeticky velmi vydatn...

Kachní prsa s pepřovou omáčkou

6 hlasů
50min 792kJ 300 Kč

Šťavnatá kachní prsa s krémovou pepřovou omáčkou.

Poradny

Stihnu nastoupit na mateřskou v ochranné lhůtě?

Dobrý den,jestliže jste otěhotněla v předchozím zaměstnání, uběhlo do doby nástupu do dalšího zam... Více

Po konci zaměstnání jsem opět pracovala, dostanu PPM?

Dobrý den,situaci, na kterou se ptáte, upravuje § 15 odst. 2 zákona o nemocenském pojištění. Ten ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Volný čas věnujete především rodině. Uvědomujete si, že jste ji v poslední době poněkud zanedbávali, a rozhodnete se to napravit. Užijete si tak příjemný týden v pohodové atmosféře. Hádky se vám vyhnou obloukem a blízcí budou naprosto spokojen&iacut...

Více