Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Bělicí prášek Beauty Coco

26. 03. 2018

Úsměv mi na rtech zamrzl, když mi prostřední syn o víkendu přišel říct, že se potřebuje převléci a já zjistila, že si udělal v koupelně koupaliště, ucpal obě umyvadla a když tekoucí voda začala přetékat tak tam jednoduše dal obrácenou stoličku a šel celý promočený pro mě, abych zachránila situaci.

Majak

16.04.2018

Tak to si živě vybavuji, bylo to přesně v okamžiku, když se mi divné narukovalo břicho a i přes pravidelné užívání hormonální antikoncepce se na gravitestu objevili dva proužky a přitom s manželem už 3 děti máme. Ještě větší překvapení nás čekalo v ordinaci u lékaře, který nám těhotenství potvrdil a zároveň oznámil, že už jsme ve třetím měsíci. Lékař pogratuloval manželovi, že je opravdu schopný, prorazil hormonální antikoncepci a zároveň to vypadá na dvojčata. V tom okamžiku jsme oba byli překvapeni a zároveň moc šťastní.

lenkita

16.04.2018

Když jsem se po vánocích postavila na váhu. Byl to šok a úsměv mi skutečně ztuhl na hodně dlouho. Dnes už je to o něco lepší, ale stále na sobě makám. moc ráda bych se zas zářivě usmála, a to ideálně se zářivě bílým úsměvem.

Tak naposledy to bylo o víkendu, kdyz nám pod plotem prolezl cizí pes, to by tak jeste nevadilo, ale zakousl se do našeho australského ovčáka a nešel vyhnat....to mi ztuhl úsměv

Když jsem zjistila, že se mi někdo (já vím kdo) naboural do messengeru a čte mi všechny zprávy.

Moje deti,když mi vyhrabaly a rozsypaly veškeré mouky,koření,atd. V kuchyni.

Veravaj

16.04.2018

Úsměv mi zmrzl na výletě vlakem. Seděla jsem s malým u okna a koukali jsme ven. Syn má potřebu hlásit všechno co vidí. Pánovi sedící přes uličku to asi nebylo příjemné a v jedné chvíli zakřičel, ať si toho parchanta umlčím nebo ať vypadnu z vlaku. Neměla jsem slov. Jak můžou být lidi tak hnusný i na tak malé děti??? Přemístili jsme se do jiného vagonu a tam už si nikdo nestěžoval.

vendy.z

16.04.2018

Naposledy to bylo před týdnem - nečekaně u nás měl spát dcery kamarád - spolužák (jsou to prvňáčci, takže vše v naprosté nevinnosti :) Jelikož žijeme v domě, který patří církvi a probíhala bohoslužba, musela jsem je co byli na zahradě poučit o chování, jak kde mohou kreslit křídami (jakože před dveřmi do budovy nee apod.). No pak za mnou přišla jedna holčička po bohoslužbě a říká - "víš, že tvoje dcera mluví sprostě? Oni tam křičí na celou zahradu sprostá slova!" Říkám, to není možné, ona nic takového nezná....A jdu ven a vidím - na ploše před dveřmi (zakázaná zóna) samá srdce, které vyjadřují lásku těch dvou (M + M , M miluju tě) apod. Pak na horní zahradě ti dva sedící na stromech a volající různá hesla. No to mi úsměv hodně zmrazilo...Nenadávala jsem, jen vysvětlovala, načež se oba rozplakali :) Jsou to bobánci a chce to hodně trpělivosti. Pak jsem jim vysvětlovala, že se nezlobím, že nekřičím, že se z toho musíme poučit :)

Zmrazený úsměv mívám často. Bohužel je to většinou bezohledností ostatních lidí. Lidi by se na sebe měli více usmívat pak by ten svět byl veselejší.

Nooo,tato otazka mi dala docela zabrat,jelikoz jsem velky optimista a snazim se brat veci s nadledem a usmevem.Ale asi naposledy to bylo z totálního vycerpani z prace,kdy uz jsem.byla v takovem stádiu,ze ani smat se uz nešlo.

lisey

16.04.2018

Naposledy mi zmrazilo úsměv na rtech to, když jsme si po 2 letech naplánovaly s nej kamarádkou holčičí víkend /obě jsme mezitím otěhotněly, porodily, rok kojily/ a den před akcí starší dcerka začala zvracet, průjmovat a mladší rýma, teploty. Hádejte, kam jsem asi tak jela....

Aktivko

15.04.2018

Zrovna minulý týden mě pořád zmrazilo můj úsměv, když mi manžel najednou zavolal, že se dnes domů vrátí z práce mnohem později, což mě velmi překvapilo a chtěla jsem znát důvod, a on mě řekl, že se mu stala taková větší nepříjemnost, prostě měl nehodu s autem, naštěstí to nebylo nic vážného, ale to jsem v danou chvíli opravdu netušila.V danou chvíli mi určitě do smíchu nebylo ani omylem.

Stav bankovniho konta po vikendove nakupni horecce...

Poslední dobou mi mrazí úsměv končící termíny odevzdávání různých prací. Se začínajícím jarem je to špatná kombinace.

Stav obyvaciho po tom, kdyz jsem si sla uvarit kavu a nechala 5 minut dcerku samotnou u kresleni vodovkami

Mně naposledy zmrazila úsměv na rtu témata u maturitní práce z češtiny minulý týden, ale nakonec jsem si vybrala. Ufff..

jelikož jsme ted měli mega párty...tak jsme museli fakt utrácet, za vše možné pro hosty a zmrazený úsměv jsem měla při každém pohledu na cílovou částku na účtence

Tak to bylo zcela určitě poslední roční vyúčtování, které přišlo...a činilo nedoplatek 10 tis. Tak to mi hodně zmrazilo úsměv na tváři. :(

Camilla

15.04.2018

Úsměv mi zmrzl, asi před pěti lety, když mi přítel oznámil, že během letu z dovolené zachraňoval v letadle člověka, kterého právě pobodal nějaký šílenec v letadle. Nakonec se ze zraněného vyklubal pašerák tabáku.

Když mi můj dlouholetý přítel ukázal dopis, kde ho odsuzují na dva roky do vězení a má jeden měsíc na to aby nastoupil k výkonu trestu. To byl první šok, druhý nastal den před nastoupením, že se zamiloval do jiné a s ním již nemám do života dále počítat.

TESTOVÁNÍ: Dětská kosmetika Linteo Baby

Penne s petrželkovým pestem

Penne s petrželkovým pestem

9 hlasů
50min 1015 kJ 95 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Zimní salát s celerem

10 hlasů
35min 610kJ 90 Kč

Zdravý salát z celeru a jablek.

Polévka z kukuřice

13 hlasů
60min 310kJ 55 Kč

Skvělý způsob, jak využít kukuřici, vydatná polévka, v...

Poradny

Po roce od konce RD jdu na mateřskou, dostanu PPM?

Dobrý den,pro nárok na peněžitou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou) je zapotřebí splnit zej... Více

Jak vymoci mzdu při ústně sjednané pracovní smlouvě?

Dobrý den,zákoník práce sice vyžaduje písemnou formu pracovní smlouvy, ale pokud je pracovní smlo... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více