Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Bělicí prášek Beauty Coco

26. 03. 2018

Zuzicat

15.04.2018

Zamrzl mi úsměv,když jsem se šla podívat na syna (jen se plazí)do ložnice,kde bylo podezřelé ticho.A najdu ho u šuplíku,jak stojí a směje se tomu.S úsměvem jsem tam přišla a rychle mi zamrzl.Vubec netuším jak to ten lumpik dokázal.

Naposledy mi trochu zmrazila úsměv situace, kdy jsem přišla do práce (mám to celkem daleko) a zjistila jsem, že jsem si doma nechala počítač, takže jsem tam trochu zbytečně.

Shesica

15.04.2018

Nedávno jsem měla dosti nepříjemný zážitek, když jsem se ve 4 ráno probudilo s úsměvem na rtech díky krásnému snu a po chvilce mi došlo že jsem se nevzbudila jen tak sama od sebe, ale že mě vlastně vzbudily děsivé zvuky vycházející z chůvičky. Znělo to jako by se u syna v pokojíčku třásly okna, opadávali žaluzie a když jsem se po několika minutách rozklepaná odhodlala vydat se podívat o co se jedná, zjistil jsem, že přítel večer omylem k synovi zavřel kočku, která se tam k ránu nudila a tak se rozhodla skákat na žaluzie

Me zmrazil na tváři usmev v pondeli..to jsem si zlomila nohu a jeste ted lezim v nemocnici...

Naposledy mi zmrazilo úsmev, keď som sa s kamarátkou smiala, vtipkovala a ona to nakoniec zobrala osobne a veľmi sa nahnevala

Když jsem dodělávala poslední zkoušku a neuspěla jsem.

simater

15.04.2018

Procházeli jsme se s manželem po Praze, smáli se vtípkům a povídali si. Naprosto nerušeně. A jak jsme tak šli, procházeli jsme pod vlakovým viaduktem. Když naprosto nečekaně projel vlak přímo nad námi, měla jsem pocit, že se na mě řítí lavina. Leknutím jsem vyskočila dva metry do vzduchu a začala křičet jak na lesy (naštěstí to přes ten vlak nebylo moc slyšet). Ta tam byla bezstarostnost, manžel mě musel ještě dlouho uklidňovat a já se z toho úsměvného zážitku oklepavam doteď.

sulong

15.04.2018

No ked ,mi prievan zavrel dvere a v byte mi ostalo dieťa ,to bolo najhoršie .

Jaruš

15.04.2018

Tak nedávno jsem nasadila brzičko ráno jarní úsměv a vyšla na obchůzky. Bylo pondělí, slunce svítilo a mně se všechno líbilo. To bude den! Dokonce náš soused Ládínek uhrabal a pročistil veřejnou cestičku. Ale neměl asi dobrý den. Dohrabal k naší poštovní schránce a ta se pravděpodobně pod jeho ostrým pohledem rozpadla na 4 kusy. Jarní úsměv na tváři zamrznul, ale jen na chvíli. Jsme jen lidi a on neměl zřejmě dobrý den.Koupila jsem novou schránku a sousedovi odpustila. Co když to nebyl jeho pohled, co schránku rozbil, ale síla jara.

simpik

15.04.2018

Když jsem po 3 hodinách zjistila, že mám dveře zamčené mimo zámek a po domě se prohání řemeslníci od sousedů.

Asi me dite, porad nekam leze a casto pada nebo se nešikovně uhodi

Úplně naposledy to bylo úmrtí mladého člověka, kterého jsem znala.

Izzylka

15.04.2018

No tak to bylo zrovna včera ráno..a dokonce 2x Nejdříve to bylo hned ráno, když jsem se synem vstala. Šli jsme do obýváku, a tam si uprostřed hraček jen tak sedělo velkě fufínko od psa a asi hodinu na to, když se syn rozběhl a přímo před zdí se po mě ohlédl...no když se ohlédl zpět, v plné rychlosti to napálil do zdi Naštěstí je odolný...sebral se a běžel dál

tak zrovna včera.. mam 1,5 letou dceru, přijeli jsme z nákupu. sundali jsme plinu, mala si sla na nocnik, vycurala se, pak uvidela nove a nutne si je potrebovala vzit na nozicky. No tak jeste nedostala ani plinku a uz si to hrde vykracovala v novych botickach. Ja se otocim abych vylila nočník a starší dcera se ptá, mami??? co to tady je???? noooo... tak se ta mensi pokadila a pokadila si komplet nove boticky

gabriko

15.04.2018

Naposled včera, když mi přijela nečekaná návštěva. Zrovna jsem uklízela, doma nic dobrého na zub, měla jsem jen tu kávu.

Zrovna včera se mi stalo,že jsem byla na návštěvě u dcery,a při odchodu jsyem si u ní zapoměla kabelku se všemi doklady,klíči od domu,pěněženku.Proste vše co je nutné.A samozřejmě při mé smůle chodil v autobusu revizor...ono je tam sice menší doplatek,když je platná legitka,ale ta ostuda...to mě tedy zamrzl úsměv na rtech!!

Když jsem měla platit v obchodě a zjistila jsem, že nemám kartu. Peníze, které jsem měla u sebe mi na zaplacení stačily a kartu měl u sebe naštěstí můj muž :)

vercza

14.04.2018

Úsměv na rtech mě přejde kdykoliv si pustím zprávy.

když se mi 12.3.2018 narodil můj první milovaný vnouček a pár hodin po porodu mi dcera z porodnice zavolala,že vnouček musel být umístěný do inkubátoru z důvodu nedostatku kyslíku,nedostatku cukru v krvi a kvůli zápalu plic,to mi nejen zamrzl úsměv na rtech,ale zcela mě přešel smích.

Naposledy mi zmrznul úsměv dneska,když jsem našla malou Yorkšírku. :-( Ujala jsem se jí a v pondělí budu zjišťovat , zda má čip a komu patří.

TESTOVÁNÍ: Dětská kosmetika Linteo Baby

Masové kuličky s kapustou

Masové kuličky s kapustou

1 hlas
1h a 15min 599 kJ 140 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Krémová polévka s květákem

21 hlasů
40min 262kJ 88 Kč

Hustá polévka s květákem, která zasytí.

Ananasový salát

13 hlasů
20min 819kJ 80 Kč

Recept na lehký, zdravý a osvěžující salát.

Poradny

Upadla jsem na chodníku, jak získat odškodnění?

Dobrý den,Váš dotaz je spíše právního charakteru a já bohužel nejsem právník, ale "jen" sociální ... Více

Po roce od konce RD jdu na mateřskou, dostanu PPM?

Dobrý den,pro nárok na peněžitou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou) je zapotřebí splnit zej... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více