Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Bělicí prášek Beauty Coco

26. 03. 2018

zuko

14.04.2018

dnes to vypadalo na krásný den, jen přijdu k autu a mám nabořený blatník, nárazník a rozbité světlo. a nikde lísteček, kdo to udělal. tak to mi zmrzl úsměv okamžitě. to zase bude vyřizování.................................

mikvik

14.04.2018

Chilli papričky. Prý moc nepálí :) A to jsem si jen olízla prsty. Ihned se napít - to jsem tomu nasadila korunu No, tak po půl hodině mě konečně přestala brnět pusa

Úsměv na rtech mi naposledy zmrazil přítel, když řekl, že odejde s kamarádem na tři dny do Říma. No a já tu zůstanu sama.

janaro

14.04.2018

Mně pořádně zmrzl úsměv, když mě můj muž před 10 dny řekl, že mu právě umřel táta.

anca459

14.04.2018

Mně naposledy na chvíli zmrazilo úsměv má nedávná příhoda, kdy jsem spadla do jámy. Ale aspoň zábavná historka pro kamarády. :D

Ako som odrela auto pri parkovani

Ziza82

14.04.2018

Co mi zmrazilo úsměv na rtech? Naštěstí nic velkého. Třeba jen dneska to upršené počasí, kdy jsem se těšila, že si budeme užívat sluníčka na zahradě. Ale tak si alespoň uklidím a pak můžeme koukat třeba na filmy (syn je nemocný, tak musíme být stejně doma).

Aneta83

14.04.2018

No mě před cca 2 týdny, když mi můj muž řekl, že odjíždí na měsíc pryč a pak se už ke mě a holkám nevrací... ale život jde dál a s holkama jsme to vzaly a teď si to už užíváme jsou to zlatíčka

Poslední týden, kdy mladší syn má neštovice a já mám rozběháno skrz hlídání mi nešikovně upadl mobil na zem. Samozřejmě jak jinak než displejem přímo na kamínek. Úsměv se mi nejen zmrazil, ale chtělo se mi brečet, když jsem telefon zvedla a měla prasklý displej pod krycím sklem

jaja39

14.04.2018

tak mim zubum uz nepomuze ani svedcena voda jsem kuracka a bohuzel zuby uz jsou od koureni znicene navic mam paradentozu a uz jsem zkusila hodne veci bez uspechu

Úsměv na rtech mi zmizel,kdy po zaplaceni všech účtů ,které jsou opravdu důležité,banka měla problem a platba neodesla,bohuzel jsem si nezkontrolovala a uz byl problem na svete,nastesti vse dobre dopadlo.Další super věc,kdy mi v 7 ráno volala policie CR ,ze auto ktere jsme pred tydnem prodali ,způsobilo přestupek, tak jen abych věděla....byl to budicek k nezaplaceni

alenab

14.04.2018

úsměv na tváři mi zamrzne vždy, když vidím, jak se lidi k sobě nehezky chovají, jak jsou bezohlední a vše dělají jen ve svůj prospěch bez ohledu na to, že tím třeba druhým způsobí újmu. a takových lidí je bohužel čím dál víc. Hezký den - a s úsměvem

Boros

14.04.2018

úsměv mi zamrzl, když nám ve škole oznámili, že státnice jsou 30.5. a v práci mi nechtějí dát dovolenou....

libutka

14.04.2018

úsměv na rtech mi klesl, když manžel, celý život sportovec teď v důchodu stoupl na váhu a měl tam 105 kg

Usmev na tvari mi vzdycky ztuhne na uradech. Stavebni, financni.. To je jako prochazka peklem.

Kristen

13.04.2018

Co mě asi nejvíce zarazilo bylo to že jednoho dne jsme šli s přítelem na oběd, já se snažila vypadat co nejvíce elegantně oblékla jsem si krásné šaty a cítila se skvěle. Nakonec mi říká že jde i jeho kamarád, říkám dobře, dala jsem si rudou rtěnku a šli jsme kluci se snažili dělat plno fóru ja se neudržela a začala se smát a cenit zuby, no a oba dva mi řekli že mám rtěnku na zubech studem jsem utíkala na WC a nebyla jen na jednom zubu ale na 4 hambou jsem se propadla a už se radši nesmala.

Hořící utěrka u nás v kuchyni, chytla od rozpálené plotýnky😕, naštěstí se nikomu nic nestalo.

werca92

13.04.2018

Naposledy mě zmrazilo úsměv na rtech, když mi spadl mobil na dlaždice a já se ho bála otočit, že bude sklo rozbitý. Ochranný sklo jsem nalepený neměla, jelikož jsem si ho ještě nestačila koupit. Mobil starý týden.... A je v čudu. Krásný pocit... A tak by mi alespoň udělalo radost kdybych mohla otestovat bělící přípravek na zuby, když už se mi smůla lepí na paty :/

Když jsem zjistila, že se nemohu dostat k fotkám a v opravně mi řekli, že je to poškozený čip karty a záchrana dat bude stát 8tis. bez DPH...:(( A to tam mám první lyžování dcery:((

Co mi naposledy zmrazilo úsměv na rtech? Když jsem večer přišla domů a všude byly povalující se odpadky. Náš malý čtyřnohý uličník zase řádil.

TESTOVÁNÍ: Dětská kosmetika Linteo Baby

Polévka z uzených žeber

Polévka z uzených žeber

16 hlasů
40min 245 kJ 60 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Krémová polévka s květákem

21 hlasů
40min 262kJ 88 Kč

Hustá polévka s květákem, která zasytí.

Ananasový salát

13 hlasů
20min 819kJ 80 Kč

Recept na lehký, zdravý a osvěžující salát.

Poradny

Upadla jsem na chodníku, jak získat odškodnění?

Dobrý den,Váš dotaz je spíše právního charakteru a já bohužel nejsem právník, ale "jen" sociální ... Více

Po roce od konce RD jdu na mateřskou, dostanu PPM?

Dobrý den,pro nárok na peněžitou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou) je zapotřebí splnit zej... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více