Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Bělicí prášek Beauty Coco

26. 03. 2018

Pavča

09.04.2018

když jsem došla domů a bylo rozbity okno

Lojza

09.04.2018

když se vnučka pokadila na koberec

Když jsem se potrebovala odjet s ditkem na pohotovost a nenastartovala auto,protoze jsem nechala zapnuta svetla :-(

MoniX

09.04.2018

Nejvíce mi zmrazil úsměv na tváři fakt, že předchozí zubař mi opravil špatně zub a jeho oprava bude stát 7 tisíc a to jsem za něj už 3 tisíce platila! A to není zdaleka vše, co se mu nepovedlo. Vše mám kompletně opravené a už teď mě to vyšlo na 9 tisíc.

Martaa

09.04.2018

Když jsem zjistila, že na ZŠ, kam chodí mé děti je velká šikana ze strany jiných dětí a jejich rodiče to nechává chladné. Nenapadlo mě, že v dnešní době, kdy se o šikaně hodně mluví, školy jsou zapojeny do nejrůznějších preventivních projektů, na škole je přítomen multidisciplinární tým nejrůznějších odborníků, se pořád toto děje, aniž by tomu někdo věnoval pozornost. Maminky a tatínkové, mějte oči otevřené a zajímejte se o své děti! To, že dítě šikanuje druhé, neznamená, že je zlé, ale že kolem něho se něco zlého stalo, co ho nutí k takovému chování....

To ze když jsem dojela do porodnice rodit a oni mi oznámily ze maji plno a prevezly me do jiného města

Dobrý den,naposledy mi zmrazilo usměv,když syn padal z motorky rovnou na schody,naštěstí se mu nic nestalo,ted se bez přilby neobejdeme.

Úsměv na rtech mi naposledy zmrazilo oznámení, že majitelce bytu, ve kterém bydlím, družstvo neprodlužuje povolení mi byt pronajímat a to těsně poté, co jsem si přepsala trvalé bydliště.

Olafi

09.04.2018

Naposledy mi zmrzl úsměv na tváři,kdy to můj chlupáč nevydržel ven a udělal mi doma bobek , teď už se však tomu směju

Molina

09.04.2018

Naposledy mi zmrzl úsměv na tváři, když jsem ráno zjistila, že už mi začala mateřská a že porod už je vlastně za dveřmi.

tygrik

09.04.2018

Úsměv na rtech mi zaručeně pokaždé zmrazí srážka s blbcem...

camina

09.04.2018

Odpověď je jednoduchá... výpis z banky. Nejde o naše utrácení, ale o poplatky, které si najednou zavedly...

Naposledy to bylo opravdu nepříjemné... Spokojeně jsem si šla se svojí fenkou na procházku a užívala si jarní přírody, takže jsem moc nevnímala. Šli jsme kolem baráčku za plotem na nás štěkali psi, když v tom jeden prostrčil hlavu skrz plot a zakousl se mojí fence do ocasu. Já se jí samozřejmě snažila zachránit, takže jsme nakonec byly pokousané obě

Máloco mi zmrazí úsměv, ale naposledy dcera, když spadla hlavou na dlažbu, když si chtěla zapnout suchý zip na botách (jsou jí dva roky). Hned měla obrovskou bouli podlitou krví a samozřejmě jsem přemýšlela, zda je čas na hysterčení a jízdu rychle do nemocnice, nebo mám raději počkat, chladit a zhodnotit pořádně závažnost situace. Naštěstí nic krom boule se nekonalo.

zanetie

08.04.2018

Obalka s cervenym pruhem ve schrance...

Brindik

08.04.2018

Většinou mě slušně děsí rok a půl stará dcerka. Naposledy včera, kdy jsem ji našla jak strká klíče do zásuvky..

Zmrazit usmev nam muze cokoliv a ja se vetsinou nenecham. Jenze co je pravda posledni tyden jakoby to bylo dáno. Zacalo to opravou autem kdy mi prasklo chlazeni,pridalo se vyhoreni notebooku. Kdyz uz si clovek mysli ze tohle skoncilo mám tu dalši perlicku kocourovo pocurani do perin. Zrovna kdyz clovek prijde odmu po prace a je unaven, tesi se do perin a ejhle ono nic. Žadne periny nybrz sup honem do pracky a usnout v dece. Teď je tomu konec říkáte se tak já vas vyvedu z omylu. Co takhle totální poškrábání rukou a nohou od vašeho mazlicka. Uklouznutí na záda po běhu. Myslim ze tohle je jenom kousek toho co se mi delo a tak si rikam ze tohle je karmicky dluh a vybrala jsme si to na roky dopredu

Suisei

08.04.2018

Dobrý den, naposledy to bylo nejspíše v pátek po schůzi s naším novým panem ředitelem. Dlouho se mluvilo o tom, že se bude přidávat. Všichni jsme zabrali jak jen to šlo, aby jsme dokázali, že si skutečně přidání zasloužíme. S velkou pompou a hodinovém vyslechnutí, co vše se bude v následujících měsících odehrávat se konečně dostal i ke zvýšení platů. Úsměv mi zamrzl po zjištění, že se v mém případě jedná o celých 10 Kč za měsíc

Naposledy mě pořadně zmrazil úsměv na rtech chvíle kdy mi praskla voda a uvědomila jsem si, že tady veškerá sranda končí :D

AlčaD

08.04.2018

Když jsem objednávala dnes ráno přes internet a došla do fáze "košík" a zjistila jsem, že tam toho mám hafo a opravdu všechno strašně důležitý, že jsem z toho košíku prostě nemohla (opravdu nemohla nic odebrat...to zase bude doma vysvětlování

TESTOVÁNÍ: Dětská kosmetika Linteo Baby

Sýrové karbanátky

Sýrové karbanátky

21 hlasů
40min 1146 kJ 120 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Dušená vepřová plec

13 hlasů
1h a 25min 476kJ 150 Kč

Kostky vepřového masa dušené s houbami a šunkovým salá...

Pikantní pečený bůček

13 hlasů
4h a 10min 629kJ 180 Kč

Pečený, marinovaný bůček.

Poradny

Jak doložit výdaje na péči o dítě?

Dobrý den,jestliže v současné době máte v souvislosti s péčí o syna zvýšené náklady a další navýš... Více

Upadla jsem na chodníku, jak získat odškodnění?

Dobrý den,Váš dotaz je spíše právního charakteru a já bohužel nejsem právník, ale "jen" sociální ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více