Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Řasenka Catchy Eyes Mascara Waterproof

04. 04. 2018

Pokud nikam nespěchám zabere mi ranní líčení zhruba 20 minut. Ale je-li to nutné, jsem schopna to sfouknout i za 10 minut. A v kabelce mi určitě nikdy nechybí pomáda na rty a fixační matující pudr.

Pzaf

27. 4. 2018

Ranní líčení mi trvá průměrně asi 15 minut A bez jaké vychytávky bych se neobešla? Určitě bez řasenky. Jsem světlý typ a bez nalíčených očí nevýjdu z domu

Marie5

27. 4. 2018

Líčení mi trvá asi 10 min a neobešla bych se bez řasenky a tužky na obočí .

ingridh

27. 4. 2018

líčím se 15minut, ale neodešla bych bez řasenky

hanask

27. 4. 2018

líčení mi trvá deset minut, ale z domova bych nevyrazila bez řasenky, rtěnky a nebo lesku na rty

Řasenka, někdy tužka , 3 minuty a hotovo. Víc se nemaluju, protože v práci je to pro mě nepraktické .

Patrin

27. 4. 2018

Bez řasenky si líčení vůbec neumím představit, používám jí denně. Ráda bych se zúčastnila a podělila se zkušenosti.

iva3

27. 4. 2018

jo sebou pomádu na rty a růžovou vodu, ale tu mám v kabelce pořád...

Gallaxy

27. 4. 2018

Po narození syna se můj kosmetický arsenal velmi zúžil :) Ale nikdy z domu neodcházím bez balzámu na rty, přesněji řečeno několika balzámů na rty - v létě mám rty vysušené od sluníčka a v zimě popraskané od zimy. Ranní líčení jsem velmi zjedndušila a stačí mi 15 minut na BB cream, pudr a řasenku. Občas přidám stíny a rtěnku.

iva3

27. 4. 2018

Pokud pracuju doma, tak se nelíčím...jinak trochu make up a rozjasňovač a řasenka...při spěchu jen řasenka...takže líčení tak do 5 min...

Můj každodenní ranní make-up mě zabere okolo 15 minut, ale určitě bych to zvládla rychleji . Neobejdu se bez řasenky na obočí :)

zrzlicek

27. 4. 2018

U me rano si vystacim s cca 15 min, protože mam naspech. Jinak do prace mam mini tascicku, kde mam, pudr, korektor, a milion lesku a balzamu

Shesica

27. 4. 2018

U mě je líčení rychlovka, takže do 5 minut, neboť jakmile si syn všimne, že mám v ruce řasenku, ihned jí musí mít taky a chce se malovat jako maminka Naštěstí se dá většinou ošálit vyschlou řasenkou Jelikož používám jen řasenku, tak bych asi nevyšla bez ní, ale občas to jinak ani nejde

markyzas

27. 4. 2018

Musím být rychlá, někdy i 2 minuty je moc Řasenka je pro mě základ

Katuuulka

27. 4. 2018

Díky dvěma malým dětem mi líčení trvá podle toho jak se vyspí Pokud do růžova tak dvacet minut, pokud do modra tak dvě minuty. Snažím se z bytu nevyrazit bez řasenky a tekuté linky. Jinak také záleží na náladě a příležitosti kam vyrážím.

slzicka33

27. 4. 2018

Snažím se to stíhat do 10 minut, ale ne vždycky se to povede a neobejdu se v kabelce bez řasenky a lesku na rty

Líčení mi trvá pouze pět minut, používam jen řasenku a tužku na oči. Ven bych nešla bez tužky na oči, bet ní si připadám jako nahá, nevýrazná.

Kate099

27. 4. 2018

Denní líčení mi obvykle trvá 15min. A bez čeho bych neodešla z domu, tak je určitě řasenka, bez které bych se asi zbláznila kdybych jí na očích neměla :D ☺

Určitě se neobejdu bez stínů a řasenky.A vše mi trvá tak 15.minut

Vmaky

27. 4. 2018

jo a liceni mi trva tak cca 15 minut

DEN S TESTOVÁNÍM: Přijďte s námi vařit a poznejte novinku...

Pikantní kuřecí kousky v těstíčku

Pikantní kuřecí kousky v těstíčku

19 hlasů
45min 1144 kJ 135 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Polévka z kokosového mléka

21 hlasů
45min 417kJ 120 Kč

Trošku netradiční polévka z kokos...

Kuřecí plátky v alobalu

13 hlasů
60min 548kJ 150 Kč

Kuřecí prsa s cukrovým hráškem a barbecue omáčkou.

Poradny

Musí mi po RD držet v práci stejné místo?

Dobrý den, Marcelo,k odpovědím na Vaše otázky: 1. Zamětnavatel Vám po návratu z rodičovské dovole... Více

Mohu začít podnikat během mateřské dovolené?

Dobrý den,pokud chcete s podnikáním teprve začít, můžete klidně začít podnikat už během mateřské ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Berany čeká takový poklidný letní týden. Ne že by na vás hvězdy nechystaly nějaký ten stres (především se to týká práce – občas rádi necháváte věci na poslední chvíli, ovšem tím ubližujete nejen sami sobě, al...

Více