Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Řasenka Catchy Eyes Mascara Waterproof

04. 04. 2018

Ráno se lícím asi 3 minuty - řasenka a tvářenka

EvaSob

24.04.2018

Asi 10 minut. Řasenka, tužka na oči, stíny.

nea

24.04.2018

Ranní líčení mi trvá asi 10 minut, líčím se jen decentně. Jsem velmi bledá a nevýrazná pokud se nenalíčím, takže řasenku potřebuji určitě.

vacuve

24.04.2018

Ranní líčení mi trvá max 15 minut, a to jen v případě, že mám náladu dávat si makeup i stíny. Jinak používám jen krém, pudr, řasenku a balzám. To jsou 4 věci, bez kterých bych neodešla z domu

Jane21

24.04.2018

Ranní líčení mi trvá obvykle 10-15 minut. BB krém, tužka na oči, řasenka, stíny a lesk na rty. Z domu bych neodešla bez lesku a balzámu na rty a take bez BB krému

svetlus

24.04.2018

Líčení mi trvá tak 20 min.. a bez čeho si to nedovedu představit ?? asi korektor.. to zakryje a sjednotí plet ..

Co jsme si pořídili děti se moje ranní rituály poměrně zredukovaly. Líčení mi zabere (za ty roky praxe) cca. 5 minut. Z domu neodcházím bez rtěnky a balzámů na rty (několika).

Za 15-20 minut mám hotovo - makeup, pudr, obočí, linky, řasenka, rozjasňovač Rozhodně bych se neobešla bez gelu na obočí, jelikož mi obočí bůh nějak zapomněl nadělit :( :D

Ruverrl

24.04.2018

Ranní líčení mi zabere tak 10 min. Používám oblíbenou trojku - make up, řasenku, tvářenku. Občas, když mám náladu, používám i stíny a lesk na rty.

Kaiakub

24.04.2018

Ranní líčení mi trvá obvykle 5-10 minut, korektor, řasenka a jdu

Milka98

24.04.2018

V sobotu a neděli se zásadně nelíčím, bydlíme u lesa, říkám muži, že má dva dny v týdnu divoženku /zatím mu to nevadí/. V práci mě mé dětičky ale musí poznat a tak se během 10 minut změním pomocí BB krému, konturovací tužky, řasenky a rtěnky

S přibývajícím věkem se doba potřebná pro líčení zvyšuje - kdysi mi to trvalo 5 minut, dnes už i 30.....potrpím si na oční stíny, černou tužku a řasenku, používám i tvářenku. Naučila jsem se si líčidla skutečně důkladně vybírat a být náročná, my ženy si to zasloužíme

luphen

24.04.2018

Ranní líčení mi zabere cca 5 minut - tvářenka, stíny, řasenka a pomáda na rty... ale nejdůležitější je ta řasenka, bez ní to už prostě nejde

klera

24.04.2018

Ráno mi líčení trvá asi 10 minut. BB cream, stíny a řasenka - bez nich nikdy nevycházím :D Obvykle přidávám i rtěnku a lesk

Karinga

24.04.2018

Mám doma netrpělivé batole, takže líčení se teď omezuje asi na tři minuty :) krém, někdy dle potřeby make-up (podat dítěti kartáček na zuby), linka, řasenka (vzít dítěti kartáček a odpovědět , že i máma si bude čistit zuby), tužka na oči (dítě bouchá do vchodových dveří a hraje si s klíčky) :D "Ano, už jdeme!"

olly

24.04.2018

Ráno musím být nalíčená raz dva, trvá mi to nejdéle 10 min. Neodejdu bez řasenky a rtěnky.

Líčení mi zabere 15minut.Určitě se neobejdu bez rtěnky a řasenky ,to je pro mně základ

Ranni liceni mi zabere asi tak pul hodinku, pokud se nezapomenu v case mezi 10 a 11, protoze to mi spi malicka.. pokud se zapomenu tak to muze byt i zalezitost celeho dopoledne, protoze clovek pak pobiha i s namalovanym jednim okem po byte a resi proc se z kuchyne ozyvaji prapodivne zvuky nebo, ze je u male v pokoji podezrely klid. Ale rozhodne nesmim odejit z bytu s namalovanym obocim, jelikoz to me je velice neviditelne!

BaraM

23.04.2018

Ranní líčení je široký pojem, alespoň u mě:) Někdy 20 minut, jindy 5 minut, podle toho jak dostatečně pozdě utíkám do práce:) Nikdy neodejdu bez balzámu na rty, všechno ostatní nějak oželím nebo nahradím. .

Predtim než jsem se stala mámou poprvé jsem před zrcadlem strávila i půl hodiny, když se mi narodila prvorozena dcera zkrátila se to na deset minut :D a teď po narození syna je to tak maximálně 5 minut a tim ze dvouletá dcera chce vyzkoušet vše co ma mama v ruce a 4 měsíční syn se vzteka ze mi to trvá asi moc dlouho :D needs to vzdam a jsi jen tak ale 99% se snazim mit prave alespon tu rasenku :)

TESTOVÁNÍ: Luxusní tělový balzám Onclé s kmenovými buňkami

Vánoční ryba na švestkách

Vánoční ryba na švestkách

15 hlasů
55min 320 kJ 160 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Vepřová pečeně s jablky

6 hlasů
1h a 40min 554kJ 230 Kč

Vepřové maso pečené s jablky v pečicím rukávu.

Grilovaná vepřová svíčková

17 hlasů
40min 966kJ 170 Kč

Grilovaná svíčková s medovou chilli omáčkou.

Poradny

Mohu v době nástupu na MD nastoupit do práce?

Dobrý den,přiznám se, že jsem se se situací, kdy žena chce v době nástupu na mateřskou dovolenou ... Více

Jsem v evidenci ÚP, dostanu nemocenskou nebo PPM?

Dobrý den,omlouvám se za předchozí nejasnou odpověď, přehlédla jsem informaci, že jste na ÚP, res... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Sotva jste si stačili o víkendu trochu odpočinout (i když to byl odpočinek docela aktivní), už se na vás valí další nápor úkolů v práci (pozor, některé budou celkem nečekané a poprat se s nimi vám seber poměrně dost energie, kterou poslední dobou zrovna ne...

Více