Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Řasenka Catchy Eyes Mascara Waterproof

04. 04. 2018

Ráno se lícím asi 3 minuty - řasenka a tvářenka

EvaSob

24.04.2018

Asi 10 minut. Řasenka, tužka na oči, stíny.

nea

24.04.2018

Ranní líčení mi trvá asi 10 minut, líčím se jen decentně. Jsem velmi bledá a nevýrazná pokud se nenalíčím, takže řasenku potřebuji určitě.

vacuve

24.04.2018

Ranní líčení mi trvá max 15 minut, a to jen v případě, že mám náladu dávat si makeup i stíny. Jinak používám jen krém, pudr, řasenku a balzám. To jsou 4 věci, bez kterých bych neodešla z domu

Jane21

24.04.2018

Ranní líčení mi trvá obvykle 10-15 minut. BB krém, tužka na oči, řasenka, stíny a lesk na rty. Z domu bych neodešla bez lesku a balzámu na rty a take bez BB krému

svetlus

24.04.2018

Líčení mi trvá tak 20 min.. a bez čeho si to nedovedu představit ?? asi korektor.. to zakryje a sjednotí plet ..

Co jsme si pořídili děti se moje ranní rituály poměrně zredukovaly. Líčení mi zabere (za ty roky praxe) cca. 5 minut. Z domu neodcházím bez rtěnky a balzámů na rty (několika).

Za 15-20 minut mám hotovo - makeup, pudr, obočí, linky, řasenka, rozjasňovač Rozhodně bych se neobešla bez gelu na obočí, jelikož mi obočí bůh nějak zapomněl nadělit :( :D

Ruverrl

24.04.2018

Ranní líčení mi zabere tak 10 min. Používám oblíbenou trojku - make up, řasenku, tvářenku. Občas, když mám náladu, používám i stíny a lesk na rty.

Kaiakub

24.04.2018

Ranní líčení mi trvá obvykle 5-10 minut, korektor, řasenka a jdu

Milka98

24.04.2018

V sobotu a neděli se zásadně nelíčím, bydlíme u lesa, říkám muži, že má dva dny v týdnu divoženku /zatím mu to nevadí/. V práci mě mé dětičky ale musí poznat a tak se během 10 minut změním pomocí BB krému, konturovací tužky, řasenky a rtěnky

S přibývajícím věkem se doba potřebná pro líčení zvyšuje - kdysi mi to trvalo 5 minut, dnes už i 30.....potrpím si na oční stíny, černou tužku a řasenku, používám i tvářenku. Naučila jsem se si líčidla skutečně důkladně vybírat a být náročná, my ženy si to zasloužíme

luphen

24.04.2018

Ranní líčení mi zabere cca 5 minut - tvářenka, stíny, řasenka a pomáda na rty... ale nejdůležitější je ta řasenka, bez ní to už prostě nejde

klera

24.04.2018

Ráno mi líčení trvá asi 10 minut. BB cream, stíny a řasenka - bez nich nikdy nevycházím :D Obvykle přidávám i rtěnku a lesk

Karinga

24.04.2018

Mám doma netrpělivé batole, takže líčení se teď omezuje asi na tři minuty :) krém, někdy dle potřeby make-up (podat dítěti kartáček na zuby), linka, řasenka (vzít dítěti kartáček a odpovědět , že i máma si bude čistit zuby), tužka na oči (dítě bouchá do vchodových dveří a hraje si s klíčky) :D "Ano, už jdeme!"

olly

24.04.2018

Ráno musím být nalíčená raz dva, trvá mi to nejdéle 10 min. Neodejdu bez řasenky a rtěnky.

Líčení mi zabere 15minut.Určitě se neobejdu bez rtěnky a řasenky ,to je pro mně základ

Ranni liceni mi zabere asi tak pul hodinku, pokud se nezapomenu v case mezi 10 a 11, protoze to mi spi malicka.. pokud se zapomenu tak to muze byt i zalezitost celeho dopoledne, protoze clovek pak pobiha i s namalovanym jednim okem po byte a resi proc se z kuchyne ozyvaji prapodivne zvuky nebo, ze je u male v pokoji podezrely klid. Ale rozhodne nesmim odejit z bytu s namalovanym obocim, jelikoz to me je velice neviditelne!

BaraM

23.04.2018

Ranní líčení je široký pojem, alespoň u mě:) Někdy 20 minut, jindy 5 minut, podle toho jak dostatečně pozdě utíkám do práce:) Nikdy neodejdu bez balzámu na rty, všechno ostatní nějak oželím nebo nahradím. .

Predtim než jsem se stala mámou poprvé jsem před zrcadlem strávila i půl hodiny, když se mi narodila prvorozena dcera zkrátila se to na deset minut :D a teď po narození syna je to tak maximálně 5 minut a tim ze dvouletá dcera chce vyzkoušet vše co ma mama v ruce a 4 měsíční syn se vzteka ze mi to trvá asi moc dlouho :D needs to vzdam a jsi jen tak ale 99% se snazim mit prave alespon tu rasenku :)

TESTOVÁNÍ: Pivní kosmetika Manufaktura v novém

Ostré kuřecí kousky

Ostré kuřecí kousky

10 hlasů
45min 649 kJ 150 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Lahodné kuře Teriyaki s vůní Asie

27 hlasů
50min 617kJ 227 Kč

Kuře s příchutí Asie vykouzlíte podle tohoto receptu. ...

Šťavnaté karbanátky

8 hlasů
50min 625kJ 110 Kč

Karbanátky z kuřecího masa a cukety.

Poradny

Může manžel ošetřovat dítě, na které pobírám RP?

Dobrý den, Jitko,na starší dítě, na které nepobíráte rodičovský příspěvek, si Váš manžel může vzí... Více

Přiznali mi příspěvek na bydlení 50 Kč, je to správně?

Dobrý den,je pravděpodobné, že přiznaná částka je opravdu částkou za pouhý jeden měsíc a že v pří... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Jste zadaní? Přesto se vám může stát, že se vám budou myšlenky toulat okolo jiné osoby. Přesto vše zůstane jen u platonického snění. Moc dobře si uvědomujete, že partner je pro vás prioritou číslo jedna. Jde jen o to, že jinde se zdá tráva zelenějš&...

Více