Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Krmivo pro malé psy Brit Care Mini

04. 04. 2018

Neregistrovaná/ý - Amélie

23. 6. 2019

Máme maličkou čivavu, takže granule pro ni musí být mainké. To nám splnily Brit care mini. Moc ji chutnají a dobře se koušou.

Neregistrovaná/ý - Kamča

26. 5. 2019

Neregistrovaná/ý - Denda | 24. 5. 2019
Ten Brit salám super, dávám ho pejskovi jako pamlsek a moc mu chutná.

Mají ho v akci 5+1 zdarma. Taky jsem ho koupila.

Neregistrovaná/ý - Denda

24. 5. 2019

Neregistrovaná/ý - Petr | 15. 5. 2019
Tak to jsem rád, taky dáváme granule od nich pejskovi a těď jsem objevil dobrý doplněk a to salám pro psy.

Ten Brit salám super, dávám ho pejskovi jako pamlsek a moc mu chutná.

Neregistrovaná/ý - Petr

15. 5. 2019

Neregistrovaná/ý - Lea | 28. 4. 2019
Ano, bavíme se krmivu Brit, konkrétně o https://krmivo-brit.cz/cs/brit-fresh-meat.

Tak to jsem rád, taky dáváme granule od nich pejskovi a těď jsem objevil dobrý doplněk a to salám pro psy.

Neregistrovaná/ý - Lea

28. 4. 2019

Neregistrovaná/ý - Petr | 25. 4. 2019
Bavíte se prosím o granulích a konzervách Brit?

Ano, bavíme se krmivu Brit, konkrétně o https://krmivo-brit.cz/cs/brit-fresh-meat.

Neregistrovaná/ý - Petr

25. 4. 2019

Neregistrovaná/ý - Lea | 20. 4. 2019
Nemá problém, Brit má granule i konzervy pro starší psi. Maso z konzery je lahodné moc mu chutná.

Bavíte se prosím o granulích a konzervách Brit?

Neregistrovaná/ý - Lea

20. 4. 2019

Neregistrovaná/ý - Markéta | 14. 4. 2019
Chutnají mu? Nemá problém třeba s kousáním? Máme stsršího pejska, tak bychom mu chtěli dopřát kvalitní krmivo, které mu bude chutnat.

Nemá problém, Brit má granule i konzervy pro starší psi. Maso z konzery je lahodné moc mu chutná.

Neregistrovaná/ý - Markéta

14. 4. 2019

Neregistrovaná/ý - Lea | 25. 3. 2019
Náš pejsek dostával pouze granule. Ale teď jak je starší, tak mu dáváme i konzervy. Dopuručili nám Brit Fresh.

Chutnají mu? Nemá problém třeba s kousáním? Máme stsršího pejska, tak bychom mu chtěli dopřát kvalitní krmivo, které mu bude chutnat.

Neregistrovaná/ý - Lea

25. 3. 2019

Náš pejsek dostával pouze granule. Ale teď jak je starší, tak mu dáváme i konzervy. Dopuručili nám Brit Fresh.

Neregistrovaná/ý - Natálie

23. 3. 2019

Neregistrovaná/ý - Leonka | 21. 3. 2019
Na jejich www.krmivo-brit.cz mají hodně napsáno o řadě Fresh. Objednám taky konzervy, obsahují 70% čerstvého masa, takže to musí být pro pejsky dobrota.

Zkusili jsme konzervy fresch dát našemu pejskovi, je vybíravý, jen tak něco mu nechutná. Byla jsem překvspená jak si pochutnal.

Neregistrovaná/ý - Leonka

21. 3. 2019

Neregistrovaná/ý - Líza | 15. 3. 2019
Taky jsme s krmivem od Britu spokojeni, hlavně náš pejsek. Teď mu dáváme delikatesu konzervy Fresh.

Na jejich www.krmivo-brit.cz mají hodně napsáno o řadě Fresh. Objednám taky konzervy, obsahují 70% čerstvého masa, takže to musí být pro pejsky dobrota.

Neregistrovaná/ý - Líza

15. 3. 2019

Neregistrovaná/ý - Gisela | 24. 2. 2019
Pro mě je důležité, aby náš pejsek byl spokojený a vitální. Takže mu dáváme kvalitní krmivo, a to od Britu je.

Taky jsme s krmivem od Britu spokojeni, hlavně náš pejsek. Teď mu dáváme delikatesu konzervy Fresh.

Neregistrovaná/ý - Gisela

24. 2. 2019

Neregistrovaná/ý - Viky | 22. 2. 2019
Určitě máte pravdu, pročetla jsem si www.krmivo-brit.cz, řada premium je pro všechny věkové kategorie pejsků a také pro různé velikosti.

Pro mě je důležité, aby náš pejsek byl spokojený a vitální. Takže mu dáváme kvalitní krmivo, a to od Britu je.

Neregistrovaná/ý - Viky

22. 2. 2019

Neregistrovaná/ý - Patina | 19. 2. 2019
Brit Premium by Nature, jsou možná dražší, ale určitě jsou kvalitnější a hlavně obsahují vysoký podíl masa.

Určitě máte pravdu, pročetla jsem si www.krmivo-brit.cz, řada premium je pro všechny věkové kategorie pejsků a také pro různé velikosti.

Neregistrovaná/ý - Patina

19. 2. 2019

Brit Premium by Nature, jsou možná dražší, ale určitě jsou kvalitnější a hlavně obsahují vysoký podíl masa.

Neregistrovaná/ý - Renča

17. 2. 2019

Neregistrovaná/ý - Olda | 15. 2. 2019
Už jsem se na jejich stránky dívala, ten jejich půl pytel masa vypadá dobře.

No ale všimla jsem si, že jsou ty Premium granule draží. Zřejmě, jak je tam více masa.

Neregistrovaná/ý - Olda

15. 2. 2019

Neregistrovaná/ý - Vája | 9. 2. 2019
My jsme od Britu objevili řadu Premium by Nature. V receptuře je více masa. Náš pejsek se jenom olizuje.

Už jsem se na jejich stránky dívala, ten jejich půl pytel masa vypadá dobře.

Neregistrovaná/ý - Vája

9. 2. 2019

My jsme od Britu objevili řadu Premium by Nature. V receptuře je více masa. Náš pejsek se jenom olizuje.

Neregistrovaná/ý - Pája

27. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Darka | 25. 1. 2019
Je dobré vidět diskuzi na na krmivo Brit. A je také dobré vidět, že opravdu chutná. Náš psí mazel si pochutnává na PATÉ & MEAT.

My dáváme pejskovi jenom granule, sem tam jsme koupili kapsičku. Je fajn vědět, že jsou i dobré konzervy na trhu. Určitě je zkusíme.

Neregistrovaná/ý - Darka

25. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Jarda | 23. 1. 2019
Jejich konzervy znám, pomohly našemu psímu miláčkovi při citlivém zažívání. Je fit a v pohodě.

Je dobré vidět diskuzi na na krmivo Brit. A je také dobré vidět, že opravdu chutná. Náš psí mazel si pochutnává na PATÉ & MEAT.

TESTOVÁNÍ: Elektrická sešívačka Leitz New NeXXt WOW

Hovězí kostky s houbami

Hovězí kostky s houbami

8 hlasů
1h a 45min 456 kJ 150 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Zapečené krůtí maso

8 hlasů
45min 568kJ 180 Kč

Recept na zapečené krůtí plátky se sýrem vonící šalvěj...

Plněný pečený pstruh

11 hlasů
50min 392kJ 320 Kč

Pečený pstruh plněný bylinkami a nakládaným pepřem.

Poradny

Z čeho se počítá PPM po dlouhodobé nemocenské?

Dobrý den,ve Vašem případě by se peněžitá pomoc v mateřství (PPM neboli mateřská) měla vypočítáva... Více

Jsem v PN, kdy se evidovat na úřadě práce?

Dobrý den,v době pracovní neschopnosti se nemůžete stát uchazečem o zaměstnání, tudíž se nemůžete... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Úsilí o zvládnutí všech vašich pracovních závazků a zároveň jejich vyvážení s vašimi osobními předsevzetími bude tento týden u Beranů dominovat. Snažte se proto nebrat si toho více, než bude nezbytně nutné. A nebojte se někter&e...

Více