Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Krmivo pro malé psy Brit Care Mini

04. 04. 2018

Neregistrovaná/ý - Petr

15. 5. 2019

Neregistrovaná/ý - Lea | 28. 4. 2019
Ano, bavíme se krmivu Brit, konkrétně o https://krmivo-brit.cz/cs/brit-fresh-meat.

Tak to jsem rád, taky dáváme granule od nich pejskovi a těď jsem objevil dobrý doplněk a to salám pro psy.

Neregistrovaná/ý - Lea

28. 4. 2019

Neregistrovaná/ý - Petr | 25. 4. 2019
Bavíte se prosím o granulích a konzervách Brit?

Ano, bavíme se krmivu Brit, konkrétně o https://krmivo-brit.cz/cs/brit-fresh-meat.

Neregistrovaná/ý - Petr

25. 4. 2019

Neregistrovaná/ý - Lea | 20. 4. 2019
Nemá problém, Brit má granule i konzervy pro starší psi. Maso z konzery je lahodné moc mu chutná.

Bavíte se prosím o granulích a konzervách Brit?

Neregistrovaná/ý - Lea

20. 4. 2019

Neregistrovaná/ý - Markéta | 14. 4. 2019
Chutnají mu? Nemá problém třeba s kousáním? Máme stsršího pejska, tak bychom mu chtěli dopřát kvalitní krmivo, které mu bude chutnat.

Nemá problém, Brit má granule i konzervy pro starší psi. Maso z konzery je lahodné moc mu chutná.

Neregistrovaná/ý - Markéta

14. 4. 2019

Neregistrovaná/ý - Lea | 25. 3. 2019
Náš pejsek dostával pouze granule. Ale teď jak je starší, tak mu dáváme i konzervy. Dopuručili nám Brit Fresh.

Chutnají mu? Nemá problém třeba s kousáním? Máme stsršího pejska, tak bychom mu chtěli dopřát kvalitní krmivo, které mu bude chutnat.

Neregistrovaná/ý - Lea

25. 3. 2019

Náš pejsek dostával pouze granule. Ale teď jak je starší, tak mu dáváme i konzervy. Dopuručili nám Brit Fresh.

Neregistrovaná/ý - Natálie

23. 3. 2019

Neregistrovaná/ý - Leonka | 21. 3. 2019
Na jejich www.krmivo-brit.cz mají hodně napsáno o řadě Fresh. Objednám taky konzervy, obsahují 70% čerstvého masa, takže to musí být pro pejsky dobrota.

Zkusili jsme konzervy fresch dát našemu pejskovi, je vybíravý, jen tak něco mu nechutná. Byla jsem překvspená jak si pochutnal.

Neregistrovaná/ý - Leonka

21. 3. 2019

Neregistrovaná/ý - Líza | 15. 3. 2019
Taky jsme s krmivem od Britu spokojeni, hlavně náš pejsek. Teď mu dáváme delikatesu konzervy Fresh.

Na jejich www.krmivo-brit.cz mají hodně napsáno o řadě Fresh. Objednám taky konzervy, obsahují 70% čerstvého masa, takže to musí být pro pejsky dobrota.

Neregistrovaná/ý - Líza

15. 3. 2019

Neregistrovaná/ý - Gisela | 24. 2. 2019
Pro mě je důležité, aby náš pejsek byl spokojený a vitální. Takže mu dáváme kvalitní krmivo, a to od Britu je.

Taky jsme s krmivem od Britu spokojeni, hlavně náš pejsek. Teď mu dáváme delikatesu konzervy Fresh.

Neregistrovaná/ý - Gisela

24. 2. 2019

Neregistrovaná/ý - Viky | 22. 2. 2019
Určitě máte pravdu, pročetla jsem si www.krmivo-brit.cz, řada premium je pro všechny věkové kategorie pejsků a také pro různé velikosti.

Pro mě je důležité, aby náš pejsek byl spokojený a vitální. Takže mu dáváme kvalitní krmivo, a to od Britu je.

Neregistrovaná/ý - Viky

22. 2. 2019

Neregistrovaná/ý - Patina | 19. 2. 2019
Brit Premium by Nature, jsou možná dražší, ale určitě jsou kvalitnější a hlavně obsahují vysoký podíl masa.

Určitě máte pravdu, pročetla jsem si www.krmivo-brit.cz, řada premium je pro všechny věkové kategorie pejsků a také pro různé velikosti.

Neregistrovaná/ý - Patina

19. 2. 2019

Brit Premium by Nature, jsou možná dražší, ale určitě jsou kvalitnější a hlavně obsahují vysoký podíl masa.

Neregistrovaná/ý - Renča

17. 2. 2019

Neregistrovaná/ý - Olda | 15. 2. 2019
Už jsem se na jejich stránky dívala, ten jejich půl pytel masa vypadá dobře.

No ale všimla jsem si, že jsou ty Premium granule draží. Zřejmě, jak je tam více masa.

Neregistrovaná/ý - Olda

15. 2. 2019

Neregistrovaná/ý - Vája | 9. 2. 2019
My jsme od Britu objevili řadu Premium by Nature. V receptuře je více masa. Náš pejsek se jenom olizuje.

Už jsem se na jejich stránky dívala, ten jejich půl pytel masa vypadá dobře.

Neregistrovaná/ý - Vája

9. 2. 2019

My jsme od Britu objevili řadu Premium by Nature. V receptuře je více masa. Náš pejsek se jenom olizuje.

Neregistrovaná/ý - Pája

27. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Darka | 25. 1. 2019
Je dobré vidět diskuzi na na krmivo Brit. A je také dobré vidět, že opravdu chutná. Náš psí mazel si pochutnává na PATÉ & MEAT.

My dáváme pejskovi jenom granule, sem tam jsme koupili kapsičku. Je fajn vědět, že jsou i dobré konzervy na trhu. Určitě je zkusíme.

Neregistrovaná/ý - Darka

25. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Jarda | 23. 1. 2019
Jejich konzervy znám, pomohly našemu psímu miláčkovi při citlivém zažívání. Je fit a v pohodě.

Je dobré vidět diskuzi na na krmivo Brit. A je také dobré vidět, že opravdu chutná. Náš psí mazel si pochutnává na PATÉ & MEAT.

Neregistrovaná/ý - Jarda

23. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Vilma | 20. 1. 2019
Chutnají mu Brit Paté&Meat. Jsou plné masa, takže mu chutnají. Zatím je dávám jako dopněk stravy.

Jejich konzervy znám, pomohly našemu psímu miláčkovi při citlivém zažívání. Je fit a v pohodě.

Neregistrovaná/ý - Vilma

20. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Siki | 18. 1. 2019
Které konzervy konkrétně Vilmo? Dívala jsem se na www.krmivo-brit.cz mají velký výběr.

Chutnají mu Brit Paté&Meat. Jsou plné masa, takže mu chutnají. Zatím je dávám jako dopněk stravy.

Neregistrovaná/ý - Siki

18. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Vilma | 15. 1. 2019
My dáváme našemu yorkšírkovi konzervy od Brit. Jsou plné masa a moc mu chutnají.

Které konzervy konkrétně Vilmo? Dívala jsem se na www.krmivo-brit.cz mají velký výběr.

TESTOVÁNÍ: Bzenecké octy na salát i domácí dresink

Karbanátky z hovězího masa s fetou

Karbanátky z hovězího masa s fetou

10 hlasů
1h a 20min 1062 kJ 160 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Vepřové kotlety s hořčicí

9 hlasů
1h a 30min 944kJ 105 Kč

Grilované kotlety s medovou hořčicí.

Gazpacho

11 hlasů
50min 343kJ 120 Kč

Na tuto studenou zeleninovou polévku původem ze Španěl...

Poradny

Důchod mi nestačí ani na nájem, dostanu sociální dávky?

Dobrý den,na příspěvek na bydlení máte nárok tehdy, jste-li vlastníkem či nájemcem bytu/domu, ve ... Více

Jak řešit stěhování při evidenci na úřadě práce?

Dobrý den,měla byste spadat pod úřad práce v místě svého trvalého bydliště. Je tedy otázka, zda j... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Pro jistou osobu budete tento týden naprosto neodolatelní. Připravte se proto na flirtovné pohledy a pokusy o svádění. Než však podlehnete, pečlivě zvážíte veškerá pro a proti. Rozhodně nemáte chuť se do ničeho vrhat po hlavě. Ani když jde o city.

Více