Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Jemné kapesníčky Zewa Softis Soft & Sensitive

12. 04. 2018

Jarni obdobi je pro me kazdorocne nejhorsi, plny nos a smzeni je na dennim poradku. Bez balicku kapesnicku nevychazim z domu

Trpím senou rýmou. Právě že tato rýma mě právě ted na jaře zlobí nejvíce. Neustále si otírám nos, smrkám, někdy pokašlávám, pálí mě v krku a jsem nucena kupovat si na zmírnění potíží i kapky do očí. Kapesníky musím mít neustále při sobě. Doma i venku.

Alergii mám celoročně, pro kapesník sahám několikrát za den

Zuzicat

05.05.2018

Tak letos mám takovou alergii že už bych pomalu potřebovala pod nos okap.tskze kapesníčky mám v každém pokoji,ale už mám odřený nos od věčného utírání ;( Dokonce vozim "tahací" kapesníčky i v autě.

konata

05.05.2018

Alergická rýma mě i mou rodinu tento rok zasáhla velmi intenzivně stejně jako mnoho jiných. Nejvíce mě ovšem omezuje, když se věnuji rodině. Je opravdu nadmíru otravné neustále si utírat nos při hraní s dcerkou a synem, při psaní úkolů nebo čtení pohádky.Na jaro se vždy velmi těšíme, protože je to čas nových výletů a dobrodružství. Nenecháme si je ale ani alergickou rýmou zkazit.

Broboh

05.05.2018

Kapesníků není nikdy dost ! at už balíčky, či v krabičkách, mám je v každé místnosti, venku stále v kapse, kabelce, batůžku, autě, zkrátka všude ! a to nemusí být ani pylová sezona, bo mám vlhký nos celoročně, tak asik alergie stálá !?

Karel.v

05.05.2018

Vždycky když dělám na zahradě.Miluju tuhle práci,ale bez kapesníku to fakt nejde.Takže mám pořád plné kapsy kapesníků.Ale ten výsledek pak za to stojí.

peti

04.05.2018

Nejvíce strašlivé období je jaro, letos obzvláště ,,vydařené pilové jaro. Navíc s mojí věčně unudlanou dcerou balíčky kapesníků denně mizí jak nic.

Teď na jaře mám alergii nejhorší. Jen ráno vstanu a už mám plný nos. Smrkám, kýchám, roním slzičky. Většinou to vydržím a celý den posmrkávám. Ale někdy když už je toho moc, vezmu si prášek, ten to trošku zlepší. Kapesníky používám hodně a často. Za den určitě víc jak dva balíčky kapesníčků.

Mě alergie nejvíc trápí v první polovině června a ve druhé polovině srpna. některé roky je to lepší, některé zase horší, někdy je to ale doslova peklo. To mám v jedné ruce kapesníček a v druhé ruce nosní kapky prakticky neustále. Přitom jsem jako malá nikdy na žádné alergie netrpěla. Objevilo se mi to až v dospělosti a tak doufám, že tak jak se mi to zničeho nic objevilo, že to třeba někdy časem zase zmizí.

máme velkou spotřebu papírových kapesníčku právě v tomto období tak bych ráda vyzkoušela nové

Theaw

04.05.2018

At je jakekoliv pocasi tak musim mit u sebe kapesniky, protoze smrkam snad neustale. Pritom alergii nejspise nemam :D

Už od mala trpím na alergie. Bohužel teď se blíží to pylové období, kdy musím mít neustále kapesníky u sebe.

kajinek

04.05.2018

Alergií netrpím, ale když mám rýmu spotřeba kapesníčků je opravdu velká

Poslední tři roky trpím alergií na trávy,obiloviny a pyly. Nejhorším obdobím je pro mě květen a červen,kdy je alergická rýma nejsilnější,takže u sebe musím mít neustále kapesníčky.

Alergii mám od 12let, kýchání, pálení očí, sucho v krku, ale hlavně vodnatá rýma (tu teď pozoruji i u syna). Alergii mám na seno, vysokou trávu, posekanou trávu, pyl, takže vždy mám u sebe Clarytin, Zyrtek, kapesníčky a věčně poškrábáno pod nosem. S touto edici jsem se ještě nesetkala a ráda bych vyzkoušela.

Na alergie naštěstí netrpím, takže kapesníčky v souvislosti s alergickou rýmou nepotřebuji. Občas mám problémy s ekzémem, který negativně ovlivňuje i letošní pylový stav.

Dříve jsem žádnou alergií netrpěla, letos bohužel stále posmrkávám. Asi je pylů tolik, že se alergie rozjela i mně a je to vážně nepříjemné. Kapesníčky tahám několikrát denně, rozhodně bez nich nemohu vyrazit ven.

pechova

03.05.2018

Nejhorší je to teď. Kam se člověk podívá tam žluto. Kvete snad všechno. Teď je alergický i ten, kdo normálně nebývá. Všem přežíte to.

Artep13

03.05.2018

Alergická rýma mi zasahuje do života celé jaro a léto. Paradoxně jsem na tom hůře v Praze (ve městě) jak na venkově v přírodě. Zřejmě kombinace pylů a jinak znečištěného ovzduší. Kapesníky mám všude po kapsách, na stole, pod polštářem, na poličkách a botníku a ..., zkrátka všude a co krok, to smrk. Když nemám ale kvalitní kapesník po ruce, smrkaní oddaluji, což je pak trapné, když mi začne rýma ukapávat.

Kdy a proč vyrazit s dcerou poprvé na gynekologii

Kuřecí stehna v kokosu

Kuřecí stehna v kokosu

14 hlasů
1h a 5min 911 kJ 90 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Congrí

10 hlasů
1h a 40min 1175kJ 130 Kč

Černé fazole s rýží a kuřecími stehny.

Kořeněné vepřové maso

6 hlasů
1h a 20min 638kJ 140 Kč

Voňavé vepřové maso, lehce upravené podle indického recep...

Poradny

Jak vyplnit příjmy do žádosti o příspěvek na bydlení?

Dobrý den, na příspěvek na bydlení máte nárok tehdy, jste-li vlastníkem či nájemcem bytu nebo dom... Více

Může být dcera v DPN stále OSVČ s vedlejší činností?

Dobrý den,pokud Vaše dcera pobírá nemocenské z důvodu těhotenství a porodu a tato dávka jí náleží... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Do velikonočního týdne si ještě ponesete nějakou tu únavu z týdne právě skončeného. V žádném případě ji ale neignorujte, naslouchejte více svému tělu a ve volných chvílích mu dopřejte alespoň nějaký odpočinek. Ne že byste k němu měli b...

Více