Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TÝMOVÉ TESTOVÁNÍ: Lahodná Dr. Oetker Rýžová kaše chia bez lepku

12. 04. 2018

lockupik

30. 4. 2018

Nejčastěji se setkávám s jablečnou, protože je má vietnamec ve svém krámečku, kde každý den vystupuji, jako první na ráně :) Semínka chia jsem už párkrát vyzkoušela, nejsou špatné, ale pořád si tak nějak říkám, jestli nás s jejich zázračnými účinky jenom někdo nevodí za nos ..

Snídám kaše s ovocem už spoustu let. Nejraději s bananem nebo s jahodami. Chia semínka znám, ale v této podobě ještě ne. Ráda vyzkouším :)

savoj

30. 4. 2018

Kaši mám ráda s jablíčkem nebo banány , maliny či jahody jsou nejlepší. Chia semínka jsem již vyzkoušela.

kiviva

30. 4. 2018

Zatím jsme ještě neměli možnost vyzkoušet, ani jsme o nich vlastně neslyšeli. A milujeme kompotované broskve nebo mandarinky , opravdu nám tato kombinace s kaší moc moc chutná.

Niko

30. 4. 2018

Kaši mám ráda s jakýmkoliv ovocem, který kaši přirozeně osladí. Nejčastěji si ji dopřávám s banánem či jablíčky a hrozinkami nebo sušenými datlemi. Chia semínka jsem již vyzkoušela.

Já si moc ráda dávám trochu kokosu a pak nějaké exotické ovoce, jako mango a tak. Ale nedám dopustit ani na borůvky, ty v létě miluju!!! Chia semínka jsem zatím moc nezkoušela, měla jsem s nimi nějaký jogurtový dezert, co jsem si koupila v práci v kantýně, ale žádná sláva...ne kvůli semínkům ale kvůli tomu, že tam bylo asi kilo cukru...

Tak kaši jsem zkoušela se sušenými brusinkami či jablko, banány a jahody. Chia semínka jsem měla snad jednou nebo dvakrát a moc mi chutnají

Lucopatka

30. 4. 2018

Nejlepší je klasika - jablka, skořice, oříšky...a v létě s čerstvými "berries". Chia jsem se naučila dávat jak do snídaní ,tak do jogurtů nebo smoothie...má na polici svou čestnou dózičku

Mirandela

30. 4. 2018

Kaši mám nejraději s jahodami a čokoládou .... chia semínka jsem dosud neokusila ..

Niktrak1

29. 4. 2018

Kaše miluji všechny jim od malička naučila me jist babicka a ke snídani jsou výborné a chia semínka si dávám do jogurtu a nejvíc do smutti

miluji kaše všeho druhu, s ovocem, oříšky... chia semínka si dáváme s mužem do jogurtu, nebo sypeme na palačinky

iwen

29. 4. 2018

Nejraději mám kaši s hruškou či jablky. Chia semínka mám ráda, občas si je přimýchávám do müsli.

KatynkaKa

29. 4. 2018

Ja mám nejraději kombinaci třeba jablko skořici nebo banán a musli...semínka chia mám ráda v různých koktejlech a taky je občas davám do jogurtů...

U mě v kaši jednoznačně vedou borůvky, na kteé ale musím čekat do léta a pak jablka se skořicí, co je taková moje zimní oblíbená kombinace chia semánka si dávám do jogurtu nebo do smoothie a nedám na ně dopustit!

Vlajdula

29. 4. 2018

Chia semínka si dávám často do jogurtu. Nedám na ně dopustit. A do kaší si dávám nejraději banán, krásně kaši osladí bez přidání cukru a velmi dobře mě zasytí. Je to mňamka!

danusch

29. 4. 2018

Nejraději mám kaši s mučenkou, pak také borůvky, maliny. Chia semínka občas používám do smoothies.

Kaly

28. 4. 2018

Do kaše si dáváme nejraději banány a chia semínka znám a nejvíce je používám do smootie.

Broboh

28. 4. 2018

Kaši miluji se skořicí a chia semínka jsem měla zatím v jogurtu a famozní.

Kimina9

28. 4. 2018

Kaše mám nejraději s jahodami,které miluju a nebo i s boruvkami když chci zhrešit,posypu kaši místo ovoce kakaem PS:kaše s chia semínky jsou nejlepší!

Chia jsem ochutnala v ovesné kaši. Kaše mám ráda s borůvkami, malinami.

Horoskop na týden od 22. do 28. dubna 2019 od naší astrol...

Telecí závitky z trouby

Telecí závitky z trouby

11 hlasů
1h a 45min 570 kJ 280 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Kuřecí soté

17 hlasů
50min 469kJ 130 Kč

Kuřecí maso s řapíkatým celerem a jablky.

Celer pečený ve smetanové omáčce

0 hlasů
1h a 5min 396kJ 99 Kč

Pečený celer s bílým vínem, hořčicí a parmazánem.

Poradny

Aktivita klíšťat a očkování

Dobrý den, klíšťata začínají být aktivní, když průměrné venkovní teploty překonají 5 st. Celsia a... Více

Očkování v těhotenství

dobrý den, v období těhotenství se proti klíšťové encefalitidě neočkuje, v období kojení je však ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Partner vás pozitivně ovlivní svými názory. I když se jim zpočátku budete bránit a snaha lpět na starých přesvědčeních vás nemine, nakonec připustíte, že váš protějšek má v jistých ohledech pravdu. Vaše drahá polovička nav&iacut...

Více