Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TÝMOVÉ TESTOVÁNÍ: Lahodná Dr. Oetker Rýžová kaše chia bez lepku

12. 04. 2018

lockupik

30. 4. 2018

Nejčastěji se setkávám s jablečnou, protože je má vietnamec ve svém krámečku, kde každý den vystupuji, jako první na ráně :) Semínka chia jsem už párkrát vyzkoušela, nejsou špatné, ale pořád si tak nějak říkám, jestli nás s jejich zázračnými účinky jenom někdo nevodí za nos ..

Snídám kaše s ovocem už spoustu let. Nejraději s bananem nebo s jahodami. Chia semínka znám, ale v této podobě ještě ne. Ráda vyzkouším :)

savoj

30. 4. 2018

Kaši mám ráda s jablíčkem nebo banány , maliny či jahody jsou nejlepší. Chia semínka jsem již vyzkoušela.

kiviva

30. 4. 2018

Zatím jsme ještě neměli možnost vyzkoušet, ani jsme o nich vlastně neslyšeli. A milujeme kompotované broskve nebo mandarinky , opravdu nám tato kombinace s kaší moc moc chutná.

Niko

30. 4. 2018

Kaši mám ráda s jakýmkoliv ovocem, který kaši přirozeně osladí. Nejčastěji si ji dopřávám s banánem či jablíčky a hrozinkami nebo sušenými datlemi. Chia semínka jsem již vyzkoušela.

Já si moc ráda dávám trochu kokosu a pak nějaké exotické ovoce, jako mango a tak. Ale nedám dopustit ani na borůvky, ty v létě miluju!!! Chia semínka jsem zatím moc nezkoušela, měla jsem s nimi nějaký jogurtový dezert, co jsem si koupila v práci v kantýně, ale žádná sláva...ne kvůli semínkům ale kvůli tomu, že tam bylo asi kilo cukru...

Tak kaši jsem zkoušela se sušenými brusinkami či jablko, banány a jahody. Chia semínka jsem měla snad jednou nebo dvakrát a moc mi chutnají

Lucopatka

30. 4. 2018

Nejlepší je klasika - jablka, skořice, oříšky...a v létě s čerstvými "berries". Chia jsem se naučila dávat jak do snídaní ,tak do jogurtů nebo smoothie...má na polici svou čestnou dózičku

Mirandela

30. 4. 2018

Kaši mám nejraději s jahodami a čokoládou .... chia semínka jsem dosud neokusila ..

Niktrak1

29. 4. 2018

Kaše miluji všechny jim od malička naučila me jist babicka a ke snídani jsou výborné a chia semínka si dávám do jogurtu a nejvíc do smutti

miluji kaše všeho druhu, s ovocem, oříšky... chia semínka si dáváme s mužem do jogurtu, nebo sypeme na palačinky

iwen

29. 4. 2018

Nejraději mám kaši s hruškou či jablky. Chia semínka mám ráda, občas si je přimýchávám do müsli.

KatynkaKa

29. 4. 2018

Ja mám nejraději kombinaci třeba jablko skořici nebo banán a musli...semínka chia mám ráda v různých koktejlech a taky je občas davám do jogurtů...

U mě v kaši jednoznačně vedou borůvky, na kteé ale musím čekat do léta a pak jablka se skořicí, co je taková moje zimní oblíbená kombinace chia semánka si dávám do jogurtu nebo do smoothie a nedám na ně dopustit!

Vlajdula

29. 4. 2018

Chia semínka si dávám často do jogurtu. Nedám na ně dopustit. A do kaší si dávám nejraději banán, krásně kaši osladí bez přidání cukru a velmi dobře mě zasytí. Je to mňamka!

danusch

29. 4. 2018

Nejraději mám kaši s mučenkou, pak také borůvky, maliny. Chia semínka občas používám do smoothies.

Kaly

28. 4. 2018

Do kaše si dáváme nejraději banány a chia semínka znám a nejvíce je používám do smootie.

Broboh

28. 4. 2018

Kaši miluji se skořicí a chia semínka jsem měla zatím v jogurtu a famozní.

Kimina9

28. 4. 2018

Kaše mám nejraději s jahodami,které miluju a nebo i s boruvkami když chci zhrešit,posypu kaši místo ovoce kakaem PS:kaše s chia semínky jsou nejlepší!

Chia jsem ochutnala v ovesné kaši. Kaše mám ráda s borůvkami, malinami.

TESTOVÁNÍ: Pivní kosmetika Manufaktura v novém

Zimní rizoto

Zimní rizoto

10 hlasů
40min 594 kJ 110 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Losos v petrželce

6 hlasů
45min 419kJ 235 Kč

Pečený losos s rajčaty a žampióny.

Karbanátky s uzeným masem

2 hlasy
60min 1145kJ 140 Kč

Uzené maso, sýr a bylinky.

Poradny

Může manžel ošetřovat dítě, na které pobírám RP?

Dobrý den, Jitko,na starší dítě, na které nepobíráte rodičovský příspěvek, si Váš manžel může vzí... Více

Přiznali mi příspěvek na bydlení 50 Kč, je to správně?

Dobrý den,je pravděpodobné, že přiznaná částka je opravdu částkou za pouhý jeden měsíc a že v pří... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

V zaměstnání přijde vaše velká chvíle. Proto mějte oči na stopkách a nedovolte, aby vám jedinečná příležitost unikla. Nejenom, že se můžete skvěle zviditelnit, ale také se vám podaří získat spoustu cenných zkušeností, které se b...

Více