Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Windomatic Power Complete Set od Viledy

18. 04. 2018

Vasti1

10.06.2018

super

Okna v tomto ročním období bych musela mýt každý den. Byť se snažím je udržet čisté a aby přes ně bylo vidět, tak abnormální každodenní nános pylu způsobuje, že veškerá má snaha marná jest . Za normálních okolností samozřejmě myji okna přibližně co 2-3 měsíce.

myel

01.05.2018

Okna musím aspoň částečně umýt tak dvakrát do týdne! Mám totiž doma dvouletého šmudlu co moc rád kouká z okna na autíčka...takže z oken běžně dostávám třeba i čokoládu!

majcar

01.05.2018

Okna myji tak 3-4x do roka a to v bytě, na chalupě a ještě u mamky, takže dohromady je těch oken ažaž. A největšími "škůdci" jsou pyl, hmyz a prach.

miri

01.05.2018

zdravím, okna umývám zhruba co dva měsíce, takže 6x ročně :) a za škůdce bych označila hned několik vlivů, záleží i na ročním období : 1. PRACH, PRACH, PRACH - je prostě vždy a všude! 2. POČASÍ, hlavně teda déšť, který tu neplechu napáchá a pak sluníčko, díky kterému jde hned vidět jak jsou ty okna zmazané. 3. ZVÍŘECTVO, ať už to jsou kočičí tlapky zevnitř nebo ptačí trus zvenku popř. ten protivnej všudypřítomnej HMYZ. 4. VNOUČEK s MANŽELEM, jelikož ten ho vždycky vyzvedne do okna a dívají se spolu na auta nebo dělají pápá, takže patlání ZDAR! Jo a kdyby jste chtěli vědět kdo to všechno vždycky umeje, tak jsem to JÁ, já, já jenom já, a tenhle pomocník by se mi sakra hodil, fakt, že jo...

Okna myji tak 3-4x za rok a přiznám se, že to není moje zrovna oblíbená činnost, s Windomaticem by mi se mi třeba mytí oken dokonce zalíbilo Největší nepřítel oken u nás v domácnosti je můj 19ti měsíční synek, stále na ně něco patlá a také naše kočka která na oknech velmi ráda loví mouchy Pomocník by se mi moc hodil

Okna umývám 2 - 3 x za rok, největším nepřítelem je vítr a prach od silnice a holubi, kteří nám létají na balkón ..

Okna myju 4x ročně... Největší škůdcem je prach ze silnice, pyl a má kočka, která často zírá ven z okna.

ač nerada tak max 2x za rok a i tak to odkládám co to jde :D okna mi nejvíce špiní neskutečný prach od hlavní silnice, kterou máme pod okny.....

Okna myji podle potřeby. Většinou každý třetí měsíc. A největší nepřítel je počasí. Déšť a prach uvíznutý na oknech je pro mě noční můrou.

mac9

01.05.2018

6 oken myji 4x rocnne,ale priznavam se,ze zbylich 7 stresnich asi tak 1x rocnne. Je to ocistec,ty jsou hned totiz znova spinave. no a ty umyte jsou take pomerne za kratkou dobu spinave...nas dvoulety synek po nich casto (kdyz ho na chvili spustime z oci) cmara fixama. Nemuzeme ho to odnaucit. Dokonce naposled pouzil i centrifix, to jsme pak vecerni program s manzelem meli jasny:) no je to zlaticko,jen cekame, kdy se pusti do zdi....

Cacorka

30.04.2018

Tak casto jak si vzpomenu a jak chodi navstevy :) škůdcem jsou vsichni členové domacnosti a zahrady... Nove mame i hlemyzde... dcera je sbírá do krabice a pres noc lezou po oknech zvenku :)

misnez

30.04.2018

Okna se snažím umývat 2x ročně. Občas to nevyjde, občas je potřeba některé umýt častěji. Nejhorším "škůdcem" je náš kocour, který vysedává u kuchyňského okna nebo skleněných dveří do zahrady a když zaregistruje pohyb, dobývá se na nás a upozorňuje, že je čas snídaně, oběda, večeře......:) Tyhle skleněné výplně pak umývám zvenčí podstatně častěji než zbytek oken v domě.

Janca91

30.04.2018

Okna myji na jaře, v létě, na podzim a v zimě (před vánoci). Mytí oken nesnáším! Bydlíme u silnice a okna jsou špinavá neustále - prach od silnice. Navíc vždy když umyju okna, začne pršet! Byla bych hrozně rááda za takového pomocníka. S ním musí být mytí oken jedna radost. Největší škůdce je prach a zvědavá dcerka

Okna doma myji cca jednou za čtvrt rok. Co se týče největšího škůdce, jsou jím především sluneční paprsky, které vyjdou většinou pár chvil poté, co splavená doleštím poslední okenní tabulku. Ačkoliv to do té doby vypadalo, že jsem to s použitím hadru, novin a ironu zládla na výbornou, Slunce mi to shodí na sotva dostatečnou.

kiviva

30.04.2018

okna myji většinou několikrát do měsíce, stává se i každý týden, že je přetřu vodou a hadříkem musím pak přeleštit, aby okna vypadla hezky. Máme totiž malé děti a oni jsou ti škůdci. Sice malí, ale nadělají otisků na sklech v oknech až až. Prostě to ani nestíhám leštit, ale co mám dělat? asi čáry máry fuk a snad bude vše čisté bez práce.

Bohužel jsme alergici.Kolem našeho bydlení vede hlavní cesta a kolem je navíc spousta stromů a louka.Teď v jarním období,kdy všechno kvete ,máme okna žluté od pylu každý den,takže je umývám co druhý den.Jinak většinou 1x - 2x měsíčně podle stavu.Děti okna patlají trošku uvnitř,ale není to zase taková hrůza.Spíše mně trápí pyly a prach.

Okna myju vždy,když je potřeba,i když u nás vydrží čisté jen chvilku,syn hned celé balkonove dveře zapatla,takže bych to mohla jít dělat znovu. Teď na jaře,jak je hodně pylu,tak je to taky katastrofa,kvetou nám tady všude stromy,takže by se mi takový pomocník určitě hodil a usnadnil mi práci. Ráda bych ho vyzkoušela.

javija

30.04.2018

Okna doma myjeme asi třikrát do roka a dloooouho trvá než se k tomu někdo rozhoupe. A největšími škůdci jsou naše kočky. Hrozně rády koukají z okna a u toho často slintají na holuby venku :)

Theaw

30.04.2018

Okna umyvam asi 3x-4x rocne. Nesnasim to, takze bych takoveho pomocnika uvitala. Kazdopadne nejlepsi je, kdyz maly zacne patlat po skle a prida se i pes ktery ňufe cumakem. To je idealni na cista okna :D

TESTOVÁNÍ: Pivní kosmetika Manufaktura v novém

Ostré kuřecí kousky

Ostré kuřecí kousky

10 hlasů
45min 649 kJ 150 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Lahodné kuře Teriyaki s vůní Asie

27 hlasů
50min 617kJ 227 Kč

Kuře s příchutí Asie vykouzlíte podle tohoto receptu. ...

Šťavnaté karbanátky

8 hlasů
50min 625kJ 110 Kč

Karbanátky z kuřecího masa a cukety.

Poradny

Může manžel ošetřovat dítě, na které pobírám RP?

Dobrý den, Jitko,na starší dítě, na které nepobíráte rodičovský příspěvek, si Váš manžel může vzí... Více

Přiznali mi příspěvek na bydlení 50 Kč, je to správně?

Dobrý den,je pravděpodobné, že přiznaná částka je opravdu částkou za pouhý jeden měsíc a že v pří... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Jste zadaní? Přesto se vám může stát, že se vám budou myšlenky toulat okolo jiné osoby. Přesto vše zůstane jen u platonického snění. Moc dobře si uvědomujete, že partner je pro vás prioritou číslo jedna. Jde jen o to, že jinde se zdá tráva zelenějš&...

Více