Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Hra nejen pro děti Kouzelný klobouk

17. 05. 2018

Hry mého dětství byly jednoznačně Kloboučku hop a Člověče, nezlob se. Děti ještě nemám, ale mám malého synovce a i u něj vede Člověče, nezlob se

Mmanka

12.06.2018

U nás je na prvním místě ČLOVĚČE NEZLOB SE, PEXESO a KARETNÍ HRY :)

Monique

12.06.2018

Hodně se zde opakuje Kloboučku, hop a Člověče nezlob se, tyto 2 hry jsem jako malá měla taky ráda, ale ještě ráda vzpomínám na hru Žížaly a žebříky a na hru Z pohádky do pohádky u dětí vede člověče a pexeso a u neteřinek vede Double

Nejvíce si vzpomínám na kloboučku hop :) to mě hrozně bavilo.

Ivetahb

12.06.2018

Jendoznačně ČLOVĚČE NEZLOB SE. A hrajeme ho i s našimi dětmi doteď.

Clovece nezlob se, hra ktera nikdy neomrzi

kiviva

12.06.2018

My jsme doma měli rádi karty, prostě nás bavily a moje děti milují pexeso. Hlavně když jsou obrázky barevné a pohádkové. Nedávno dostali od babičky "šmoulí pexeso," no to byla dřina I pro mě.

majkyyx

11.06.2018

Hrávali jsme člověče nezlob se, děti baví pexeso a jenga

jijina

11.06.2018

V dětství jsem měla ráda "Kloboučku hop" a Člověče, nezlob se". Momentálně nejraději hrajeme "Jenga věž".

Dendaaa

11.06.2018

Z dětství člověče nezlob se a dostihy. U mé dcerky kloboučku hop.

lale

11.06.2018

Bylo to Člověče nezlob se a tato hra u nás doma vede i ted, takže Člověče nezlob se opět.

Ráda vzpomínám na hru Výstaviště, tatínek nám ji koupil v Praze na Matějské pouti, bylo to něco jako Monopoly a moc rádi jsme ji hráli a pak také hru Barbie na plese, kterou po mě zdědila má dcera a je nyní její nejoblíbenější.

Luchee

11.06.2018

Milovala jsem Sázky a dostihy a teď má velký úspěch Dobble :)

K mému dětství patřilo neodmyslitelně Člověče nezlob se.Doma teď frčí domino.

adnov

11.06.2018

Mám několik odblíbených her z dětství - Z pohádky do pohádky a Člověče nezblob se, když jsem byla menší. Pak přišly na řadu karty (prší, kanasta i žolíky) a Dostihy a sázky.

Carriex

11.06.2018

Ráda vzpomínám na Dostihy a sázky, taky u nás vedly karetní hry. Momentálně je u nás top Člověče nezlob se, nebo Příšerky ze skříně

Já ráda vzpomínám na Člověče nezlob se a kloboučku hop. A u mé dcery vede hra Dostihy a sázky

vendy.z

11.06.2018

V dětství jsme hráli hodně gumu, červené koleno, Honzo vstávej atp. Deskovky jsme také měli, nejraději jsem měla loto. Naše děti mají mnohem více her - pro jednoho, deskovek, párty her...Nejraději mají Dobble :) je to hra pro všechny - našeho pětiletého až po babičku :D

Nejraděj vzpomínám na "Z pohádky do pohádky" a děti jsou na tom stejně, až na to vzpomínání

Moje oblíbené z dětství, Dáma, Prší, Žolíky (super na cesty, Logik a Dostihy a sázky. Teď u nás doma zatím vede obrázkové Člověče nezlob se, Domino, Pexeso a Puzzle.

TESTOVÁNÍ: Unikátní doplněk stravy pro ženy FEMINUS

Těstovinový salát s uzeným lososem

Těstovinový salát s uzeným lososem

3 hlasy
30min 705 kJ 160 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Čočková polévka s karamelizovanou cibulkou

16 hlasů
60min 550kJ 75 Kč

Sytá čočková polévka.

Vepřová panenka se zázvorem

9 hlasů
1h a 50min 1042kJ 190 Kč

Minutka z vepřové panenky se zázvorem a sezamovými semínk...

Poradny

Jakým způsobem mám ukončit práci přes agenturu?

Dobrý den,pokud máte sjednanou zkušební dobu a jste ještě ve zkušební době, pracovní agentura s V... Více

Jak se krátí dovolená při pracovní neschopnosti?

Dobrý den,nárok na dovolenou se krátí o 1/12 za prvních 100 zmeškaných směn a za každých dalších ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Když jste zamilovaní, nehledíte na nic jiného. Milenecký vztah, který v současné době vedete, by vám proto mohl vyprázdnit nejen peněženku, ale i celé vaše konto. Snažte se držet nohama na zemi a nedovolte, aby vás vztah stál víc, než můžete dát.

Více