Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Sušák Infinity od Viledy

18. 05. 2018

Hajdule

31.05.2018

Měla jsem šňůry v koupelně, ale ta začala plesnivět. Pořídila jsem tedy rozkládací stojací sušák, který je dnes v dezolátním stavu, místo drátů máme obyčejný provaz, prádlo jen přehazuji, nepoužívám kolíčky.Jednou při přetahování sušáku z pokoje na sluníčko na balkón úzkými dveřmi se mi věšák podařilo naklonit tak, že se část vypraného prádla ( ty lehčí kusy, tedy ponožky a spodní prádlo) poroučela přes nízké zábradlí ven, volným pádem absolvovala pět poschodí a přistála částečně na chodníku, částečně na zaparkovaných autech, částečně na balkonech sousedů pod námi.Bylo mi to docela trapné, přece jen trvalo, než jsem seběhla těch 5 pater a pak před zraky kolemjdoucích honila trencle a fusakle po okolí.

Já sušim prádlo buď doma v ložnici nebo pokud počasí přeje tak venku na terase :) největší katastrofu, kterou jsem kdy zažila na čistém bílém prádle.. Byl asi krásně rozlitý úžasný vanilkovo-čokoládový puding "srdíčko". Ještě s kelímkem pod sušákem.. V tu chvíli by člověk vraždil a že toho prádla bylo na sušáku vážně moc 😫

Jessi

31.05.2018

Největší pohroma se nám stává, když náš sušák špatně je postavený a ihned prádlo po uspěšném pověšení spadne na zem :). A největší pohroma je naše 6ti letá akční dcera, která je schopná shodit sušák i 5x po sobě :). Jinak suším ještě venku a tam kromě padání prádla po zemi se nám nic ještě nestalo.

Prádlo suším na sušáku, slouží i jako "němý sluha" a kromě toho že je už z roku raz dva se žádná nehoda nekonala

majkyyx

31.05.2018

Nejčastěji sušíme na půdě na šňůrách natahaných mezi trámy, nejhorší pohroma se nám stala ještě na bytě, kde jsme některé prádlo vůbec nenašli... Prostě se asi někomu hodilo

kiviva

31.05.2018

suším většinou doma v koupelně a katastrofa byla, když mi tam jednou proběhl psík, vše bylo na zemi.Dalo to práce, znovu navěšet na sušák, ktrý je dost vratký.

MAFIRA

31.05.2018

Prádlo suším doma na starém sušáku.Už mám 2 dráty odtržené,stále si říkám,že jich ještě dost zbývá.Nechce se mi kupovat nový.Říkám si ještě je dobrý.Ráda bych si proto vytestovala váš nový :) to by se to sušilo.Vypadá bytelně

Jelikož jsme trošku větší rodina, tak peru skoro každý den. Tento sušák by se moc hodil, protože ten můj už je trošku pochroumaný . A moje největší pohroma byla , když jsem ráno pověsila prádlo a odjeli jsme a přehnala se bouřka. Uffff. Stojan sklapnutý, bílé prádlo se válelo po balkonu a pod balkonem. Chtělo se mi brečet. Vše opět vyprat a koupit nový sušák.

V zimě využívám k sušení prádla sušák, který mám v bytě u topení. V ostatních ročních obdobích suším prádlo na zahradě. Jednou se mi stalo, že mi část pověšeného prádla v důsledku silného větru "odlétla" do zahrady. Chodila jsem po zahradě, sbírala špinavé prádlo a přemýšlela, jestli je všechno nebo jestli ještě nějaké kousky neodlétly k sousedům. Naštěstí jsem posbírala všechno.

Vzdycky se mi rozlozi stojan na pradlo nebo mi nikdy poradne ten nejlevnejsi nevydrzel.Peru skoro kazdym dnem a susim pradlo venku.😊

Prádlo suším před domem na šňůře a největší pohroma byla, když se mi po něm prošla kočka se špinavými tlapičkami

Já suším prádlo jedině na sušáku a to většinou v ložnici nebo dost složitě cpu sušák na mini balkon, kterým je náš byt obdařen. No a co nejhoršího se mi co se týká prádla stalo? Když pominu pylovou invazi ještě někdy před 14 dny, kdy jsem měla bílé prádlo žluté, i když jsem měla prádlo uvnitř bytu, tak určitě to když starší dcerka na balkoně sundala nenápadně kolíčky a pak se mi spoďáry válely zachycený za anténu na autě našeho věčně naštvaného souseda

Linda15

30.05.2018

Vzhledem k tomu, že v našem domě byla zrušena sušárna, jsme si museli pořídit sušáky na prádlo v bytě. Jeden z prvních, byl asi kvalitnější a dodnes drží. Ten druhý nás vypekl hned na druhý pokus a jako by čekal až prádlo krásně pověsíme, s láskou sobě vlastní. Poté do 5 minut upadlo jedno z odklopitelných křídel a posléze se celá konstrukce sesunula k zemi. Jelikož jsem žena činu, jala jsem se zjistiti, kde je problém. Po prozkoumání jsem odhalila odlomení plastové součástky, která celý sušák z jedné strany držela. Vylovila jsem šroub a matku a vše sešroubovala. Sušák držel další 3 roky bez vážnějších problémů.

Suším pokud možno venku, ale v zimě to nejde a tak musím rozvěst prádlo po radiátorech. Nejhorší bylo, když jsem venku našla prádlo v čerstvě zrytém záhonku - muselo znovu do pračky, protože bylo celé od hlíny..

Prádlo suším nejčastěji na balkoně, pokud je to tedy možné, v zimě v pokoji. Sušičku bohužel nemám, nemáme na ni v pidi koupelně místo :-(. Co nejhoršího se mi stalo? Máme balkon bez stříšky, tudíž občas se stane, že mi prádlo "pokaká" pták... Většinou to není nějak hrozné odnese to jeden kousek, ale tak před rokem se mi po návratu z dovči, stalo, že mi oba sušáky narvané na balkoně, pokadil pták nebo ptáci a to byla síla...Muž se smál, že měli asi střevní problémy... mně to tenkrát moc vtipné nepřišlo, měla jsem chuť vše hodit do popelnice...mět u sebe vzduchovku, tak to asi nějaký jiný chudák odnesl za kamarády..

lehav

30.05.2018

Prádlo nejraději suším venku na sluníčku , to jde ale zhruba půl roku. V zimě mi tedy nezbývá nic jiného než sušit doma na sušáku. Největší pohroma byla, když se mi šňůra pod tíhou povlečení na postele roztrhla a prádlo mi spadlo do bahna - nezbývalo mi nic jiného, než ho vyprat znovu

Prádlo suším nejčastěji na balkóně, s rizikem žlutých skvrn od hmyzu ( proto raději věším prádlo naruby ). A co se týče pohromy, tak má dcera si velmi oblíbila přicvakávat kolíčky na konce visících svršků..rychle sundám prádlo a při žehlení zjistím, že tam mám další kolíčky

Za největší pohromu může přítel :D Který vypral prádlo na vyšší stupeň a vůbec mu při věšení prádla nebylo divné, že některé věci jsou menší, než obvykle :))) Když jsem to viděla, nevěděla jsem, zda se smát a být ráda, že se snažil nebo brečet :) Prádlo sušíme často doma a jelikož jej máme vždy víc, než místa na sušáku, tak potřebujeme věšák, který bude stabilní a kvalitní. :)

jajus89

30.05.2018

Bydlíme v panelovém domě, nejraději suším prádlo venku na šňůře, ale naši sousedé neumí věšet prádlo, takže naše prádelní šňůra byla několikrát zpřetrhaná, takže většinou suším prádlo doma, v bytě 2+kk je to kolikrát legrace, jedna pračka a náš pidi sušák je komplet zaplněn, naši fenku Ninušku velmi baví pobíhat přímo pod sušákem, má očividně legraci, když se jí podaří sušák shodit. Ráda bych vyzkoušela nějaký bytelný sušák

suším prádlo v domku, ve kterém mám ale i kočičku a ta ráda běhá po zahradě a leze do uhlí....největší pohroma je, když mi otlapká prádlo, které ale napřed ze sušáku shodí a ještě se v něm vyválí.

TESTOVÁNÍ: Pivní kosmetika Manufaktura v novém

Ostré kuřecí kousky

Ostré kuřecí kousky

10 hlasů
45min 649 kJ 150 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Lahodné kuře Teriyaki s vůní Asie

27 hlasů
50min 617kJ 227 Kč

Kuře s příchutí Asie vykouzlíte podle tohoto receptu. ...

Šťavnaté karbanátky

8 hlasů
50min 625kJ 110 Kč

Karbanátky z kuřecího masa a cukety.

Poradny

Může manžel ošetřovat dítě, na které pobírám RP?

Dobrý den, Jitko,na starší dítě, na které nepobíráte rodičovský příspěvek, si Váš manžel může vzí... Více

Přiznali mi příspěvek na bydlení 50 Kč, je to správně?

Dobrý den,je pravděpodobné, že přiznaná částka je opravdu částkou za pouhý jeden měsíc a že v pří... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Jste zadaní? Přesto se vám může stát, že se vám budou myšlenky toulat okolo jiné osoby. Přesto vše zůstane jen u platonického snění. Moc dobře si uvědomujete, že partner je pro vás prioritou číslo jedna. Jde jen o to, že jinde se zdá tráva zelenějš&...

Více