Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Garnier Goji Hair Food pro zářivou barvu vlasů

30. 05. 2018

nejbláznivější barvy byly rudá a modrá.....kdysi zamlada :D. Ted si nechávám dělat OMBRE a jsem spokojená, jen sluníčko jim dává zabrat.

moona

20.06.2018

Tak nejbláznivější pro mě byla kombinace, když jsem se v 18 rozhodla z červených vlasů udělat blond, takže jsem měla kombinaci obou barev jak mi to odrůstalo a odbarvovala jsem :) pak, když jsem byla blondýna, tak po návštěvě koupaliště jsem měla vlasy zeleno tyrkysové - moc chlóru a skalice

Jsem přírodní blond a nejvýraznější na mých vlasech byla barva červená. Hodně výrazná červená. Myslím, že to ani nebylo nijak hrozné a okolí docela chválilo :) Nyní si vlasy nebarvím, pouze občas použiji lehce zesvětlující sprej na odrosty, vlasy v délkách mám stále blond.

vendina

20.06.2018

světlé proužky v rudé-děs běs...barev se tedy bojím tak šediny asi po třech měsících dříve Garnier nyní tápu nějak nemohu najít vyhovující,která vlasy neničí

Neube

20.06.2018

Barvim si vlasy cca 1x za mesic az 1,5 mesice. Nejblaznivejsi hlavu jsem mela po navsteve kadernice,kdy jsem chtela jemne prameny svetle hnede do mych tmavych vlasu a jejim silem vypadala moje hlava jako osatka s velikonocnimi vajicky :) ze svetle hnede,ktera byla v planu, se vyklibala zluto-oranzovo-rezava. Des :D manzel se mi smal tyden :)

Suisei

20.06.2018

Dobrý den, asi nejšílenějšího účesu jsem dosáhla obarvením pramenů a spodku vlasů na fialovo nekvalitní fialovou barvou, která se při vymývání měnila v modrou a v jiných místech na růžovou. Vlasy si barvím cca každý měsíc.

Mou nejbláznivější barvou byla světle modrá, chtěla jsem se lišit od davu Jinak si vlasy nechávám obarvit jednou za 5 týdnů.

Laugher

20.06.2018

Nejbláznivější barvy, které jsem už vystřídala byla barva šedá/stříbrná, růžová, fialová, tmavě červená a sytě blond. Teďka si už dávám jen melírko-super platinová blond a barvím se každé 2.měsíce

miksmo

19.06.2018

určitě to byla modrá kterou jsem mela na maminu oslavu narozek ktera byla cela v modre barve, byla to velika zmena z blond... vlasy moc casto nebarvím spis jen na leto zesvetluji

Mmanka

19.06.2018

Barvím si vlasy každý měsíc, v tomhle ohledu jsem konzervativní. Barvičky moc nestřídám měla jsem odstíny hnědé, černé, tmavě fialové.....

Barev jsem vystřídala už hodně, tmavě hnědou, blond, melír blond a hnědé, tmavě červenou, vínově červenou, světle svítivě červenou, zrzavou, kaštanovou, ale nejbláznivější byla asi ta blond, kterou jsem si dávala prvně, ale místo blond z toho vylezla "po**caná sláma" barva. Vážně, jak kdyby mi někdo počůral hlavu! Teď si barvím hlavu kupovanými barvami jednou za dva měsíce, protože se mi barva rychle vyšisuje. Z výrazné červené je brzy zas moje světlá zrzavá.

Jitulik

19.06.2018

V pubertě jsem experimentovala stále s barvy na vlasy a moje nejdivočejší byla do červena a to jsem vypadala opravdu jak rudá sonjaOd té doby jsem si řekla dost a vrátila jsem se k černé barvě,která k mojí pleti nejvíc pasuje a už neexperimentuji s jsem s ní ,už spokojená😁

Asi 2x jsem byla vybrána jako "vlasová modelka ", aby si na mě vyzkoušeli různé střihy a barvení. Udělali mi krásný krátký střih a blonďaté melíry, líbilo se mi to. Jenže nejspíš vlivem sluníčka a chlorované vody v bazénu mi ty melíry zezelenaly a vypadala jsem jako vodník jinak chodím každých 10 týdnů na barvení, pač začínám šedivět..

zewlice

19.06.2018

No nejbláznivější byly asi pokusy tak ve 13 - s krepákem! :D Úměrně tomu, že mám vlasy tmavě hnědé, téměř černé, no... Měla jsem "tu barvu" všude možně, jenom né na vlasech! :D Sama jsem si několikrát dělala přeliv dočervena, ale moc mi to nechytá. Masku bych v případě testování dala otestovat své mamince, která si vlasy barví kvůli lehkým šedinám.

dady

19.06.2018

Vlasy barvím podle potřeby jednou za 2-3 měsíce.Nejšílenější barva jakou jsem měla byla červená.Děkuji už nikdy více - to byl fakt mazec.Nebylo to schválně,ale barva mně tak chytla

Maybay

19.06.2018

Vlasy si barvím jedou za dva měsíce, už jsem vyzkoušela barvy od blonďatého melíru, červených vlasů po černé s červenými proužky. Nyní se držím barvy hořká čokoláda.

Scarlie

18.06.2018

Moje maminka je kadeřnice a tak často vymýšlíme pořád něco nového a nevšedního. Nejbláznivější byly růžové pramínky, nejdříve se vlasy odbarvily na blond, aby růžová dobře vynikla a sytě obarvila vlasy Výsledek byl opravdu extravagantní, snad všechny známé kamarádky se mě ptali na odstín a chtěly tu bláznivou barvičku také...

Nejbláznivější byla žlutá jak kuře zcela omylem ale byla...Barvim se zhruba jednou za tri mesice :+)

annnaq

18.06.2018

Neblaznivejsi byla růžová, dokonce se stalo že místo blond jsem měla hlavu rudou. Někdo v obchodě zaměnili barvy. Barvení mne stačí jednou za 2 měsíce, přes léto se nebarvim vůbec.

njana

18.06.2018

ráda bych něco vyzkoušela, vlasy mi pomalu šednou a já jsem se neodvážila něco použít, Kamarádka použila šampon, aby měla hnědou barvu, ale její vlasy byly červené. Ráda bych použila kvalitní výrobek,

DEN S TESTOVÁNÍM: Vyzkoušejte s námi vysavače Rowenta a v...

Rizoto s broskví

Rizoto s broskví

10 hlasů
45min 431 kJ 65 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Candát na másle

8 hlasů
60min 589kJ 145 Kč

Candát na másle s hráškovou rýží.

Jehněčí závitky

9 hlasů
1h a 30min 528kJ 240 Kč

Jemné závitky z jehněčího masa.

Poradny

Kdo platí zdravotní pojištění po konci podpůrčí doby?

Dobrý den, jestliže jste po ukončení dočasné pracovní neschopnosti nastoupila zpět do zaměstnání ... Více

Jaký je postup výpočtu příspěvku na bydlení?

Dobrý den,je možné, že problém je ve výši tzv. normativních nákladů na bydlení. Výše příspěvku na... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Budete si dělat zálusk na jistou osobu, která je o dost mladší než vy. I když byste rádi vyzkoušeli, jaké by to s dotyčným bylo, nakonec nejspíše poslechnete hlas rozumu a racionality. Uvědomujete si totiž, že vztah by nikdy neměl velkou perspektivu.

Více