Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Garnier Banana Hair Food pro vlasy bez života

30. 05. 2018

nanina

21. 6. 2018

pre mňa je top vecou..majonéza znie to divne, ale celkom to pomáha..a potom ešte tá klasika..vajíčko a olej

Anriella

21. 6. 2018

Zkousela jsem zabal z hermanku pravého, a nepomohlo, potom jsem zkusila zabal z kopeivy a zase nic je to marna snaa ☹

MiliKry

21. 6. 2018

Já vyzkoušela žloutek a olej s kapkou medu, jde to sice hůře umýt, ale výsledkem jsou nádherně lesklé vlasy...

Nejvíce se osvědčila hořčicová maska. Vlásky jsou po ní krásné, vyživené a rychleji rostou

nebrius

21. 6. 2018

zkoušela jsem jich mnoho, nakonec vyhral kokos :) a také hodne pomohlo vlasy přestat fénovat a žehlit.

bokul

21. 6. 2018

Nevím, zda-li je to "babská rada", neb sama bábou ještě nejsem... Ale mně nejvíce pomohlo přestat vlasy sušit fénem. Nicméně kvůli rozčesání potřebuji i nějakou šetrnou, ideálně i vyživující péči, která dá vlasům zdravý vzhled.

AlčaD

21. 6. 2018

Nevyužívám žádnou - používám různé druhy šamponu, ale zatím žádný zázrak se nestal...vlasy jsou stále bez života a poškozené a zvlášť teď v létě, když se koupeme v bazénu a slunce vlasy vysušuje...

Za mne vede okurková domácí maska, pomáhá mi, je skvělá třeba po návratu od moře.

MacovaL

21. 6. 2018

Upřímně nic speciálního ohledně vlasů nemám, jen to, že důležité je se snažit si vlasy nemít, co nejdéle a zbytečně je nevystavovat šamponům každý den.

mandy

21. 6. 2018

Zábal z kokosového nebo arganového oleje

Vrlice

21. 6. 2018

Já používám co moje maminka, odvar z prvních kopřiv, žloutky jednou týdne na vlasy a snažím se šampony na jemné a poškozené vlasy. Kokosový olej mám vždy po ruce a aspoň 2-3x týdne trošku vmasiruji do komečky vlasů.

Fajla

21. 6. 2018

za mě tedy nejosvědčenější babská rada je dělat pravidelné zábaly z kokosového oleje, olivového oleje a zábal z avokáda!! a samozřejmě omezit (nejlépe úplně vypustit) žehlení horkou žehličkou a fénování). :)

Sandra.B

21. 6. 2018

Nejlepší, co jsem mohla udělat, je přestat, barvit, žehlit a fénovat. Mírná změna je vidět, ale nestačí. Proto zkousim různé tipy, kdo co poradí, nejlepe fungují různé olejíčky a zábaly,ktere jsou 100,% přírodní. Např Kokosovy olej, ten je top na vsechno snad

eleanoraa

21. 6. 2018

Pro mě zatím nejlepší babská rada je žloutek a olivový olej, napatlat na vlasy zabalit nechávám tak hodinku někdy i více a poté umýt. Někdy přidávám i kokosový olej :)

smela

21. 6. 2018

Já zase pravidelně vlasům dopřávám zábal z kokosového oleje. Ale už jsem vyzkoušela i různé internetové tipy jako jogurt, logr z kávy nebo třeba vejce a med :D no někdy to vyšlo, jindy jsem nadávala jako špaček :D

Zjara oplachování kopřivovým výluhem. Po sauně vždy vetřít olivový olejíček od konečků ;)

jijina

20. 6. 2018

Zkoušela jsem majonézový zábal na vlasy. Sice mně dalo dost námahy masku pak smýt, ale vlasy vypadaly lépe.

Marthinaa

20. 6. 2018

Na navlhčené vlasy si občas dám olivový olej, špatně to jde potom dolů, ale výsledek tam je. :)

Kdysi mi babička poradila oplachovat vlasy po umytí studenou vodou, že potom budou krásně hladké. A byly

vendina

20. 6. 2018

2xtýdně vlasové masky z obchodu,jelikož jsem zkusila vejce s olivovým olejem a nemohla jsem smýt

TESTOVÁNÍ: Unikátní lifting s APTOS nitěmi na Perfect Clinic

Květákový krém se žampióny

Květákový krém se žampióny

12 hlasů
50min 213 kJ 90 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Kachní prsa s ananasem

4 hlasy
50min 611kJ 280 Kč

Kachní prsíčka doplněná ananasem.

Kohout na víně

3 hlasy
1h a 50min 329kJ 230 Kč

Aby jste si maximálně pochutnali na tomhle lahodném klasi...

Poradny

Jak je to s pojištěním během pracovní neschopnosti?

Dobrý den,pokud dočasná pracovní neschopnost trvá celý kalendářní měsíc, zaměstnavatel neodvádí z... Více

Může mi úřad práce započítávat výživné jako příjem?

Dobrý den,pokud byste se striktně drželi soudního rozhodnutí a neuzavírali se synovým otcem žádno... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Kdosi ve vás probudí soutěživého ducha. Ukážete proto okolí, že když chcete, umíte ze sebe dostat to nejlepší. Bude to velice důležité, a to především pro vás samotné. Upevníte tak své sebevědomí a důvěru ve své schopnosti. M&aa...

Více