Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Špička do kapsy Penam

30. 05. 2018

Krupicová kaše byla vždycky klasika a pudink. Teď, když máme zahradu, tak se vracím také ke koláčům, které nám pekla babička - s rybízem a tvarohem nebo s agreštem, teď je zrovna jejich čas.

Hanyna

25. 6. 2018

Krupicová kaše posypaná Grankem a pak amolety od babičky s domácí jahodovou marmeládou. Krupicovou kaši dělám dětem, tu už ale nemusím, ale amolety s jahodou marmeládou milujeme celá rodina

holcice

25. 6. 2018

S dětstvým mám spojenou bábovku od babičky a bábovky mám nejraději doteď. Recept babičky samozřejmě dělám, ale i spoustu jiných

Za mě je to babiččin štrůdl, podle jejího receptu připravuji i nadále

Nejvíc se mi vybavuje krupice od mamky, bohužel si ji sama nedělám, jelikož vařit vubec neumím mám talent připálit i tu krupici

11111

25. 6. 2018

Nejradši mám věnečky mojí maminky jsou výborné, když jsem je zkoušela dělat já tak se mi nepovedly. :/ Dále mám ráda roládu, to jsme jednou zkoušely s maminkou podle babiččina receptu ,,nezkazitelná roláda'' , ale nám se nepovedla tak nevím podle čeho ten název :D.

Sandra.B

25. 6. 2018

S dětstvím mám spojené frgály a to díky babičce z Valašska. Bohužel jsem se je nestihla nenaučit péct tak skvěle, ale zato bezpečně poznám, který je domácí a které z velkovýroby. Do teď je miluji

Dara88

25. 6. 2018

Vyrostla jsem v rodině kuchařů a cukrářek (maminka, babička, děda,strýc...). Mé dětství bylo plné dobrot, které jsem pomáhala vyrábět. I přes všechny dorty, rolády a zákusky, však nejraději vzpomínám na smažené sladké kuličky, které se pak obalovaly v kakau. Když jsem se vrátila zpět domů ze zahraničí po několika letech, maminka mi je připravila a já si vzpomněla na dětství. Po babičce a mamince mám poděděné knihy jejich receptů a do dnes je připravuji. I mé milované kuličky.

salamandr

25. 6. 2018

Z dětství si nejvíce vybavuji dukátové buchtičky s krémem mňam. A dodnes je zbožňuji, ale musí být buchtičky domácí

olgaja

25. 6. 2018

Od dětství miluji krupičnou kaši s nastrouhanou čokoládou a politou máslem,kynuté knedlíky s borůvkami a lívance s povidli. Strašná dobrota😊

RadKon

25. 6. 2018

Sladkých dobrot spojených s dětstvím mám opravdu hodně protože pekla jak babička tak prababička takže o sladké jídla nebyla nouze.Nejvíc jsem milovala kynuté koláče,Honzovy buchty a nebo palačinky.A recepty na sladké pečení mám převážně od babičky která už bohužel tady není.

Sandra222

25. 6. 2018

S dětstvím si spojuji zemlbábu s čerstvým strouhaným jablkem . Tuto dobrotu dělám do dneška

klera

25. 6. 2018

Milovala jsem rýžový nákyp se švestkami. Můj syn ho má taky rád, ale s jablky a se skořicí :)

monika65

25. 6. 2018

Tvarohove knedliky, mnam :) Recept predavam dal me dceri.

Jednoznačně krupička :3 Pamatuji si, jak mě ji taťka učil jíst a doteď to tak přesně jím:D když jíme oba krupičku, tak vypadáme jak odraz v zrcadle :D ten samej postup a pohyby :D ❤❤

Radecka

24. 6. 2018

Do dnes pamatuji vůni babiččiných koláčů a buchet. Každou sobotu jsme odjížděli od babičky s nějakým ovocným koláčem nebo klasickými buchtami. A její rybízový koláč s tvarohem a sněhem - no prostě pohádka...

dankag

24. 6. 2018

chleba s máslem a čerstvým lesním medem, to jak med teče po prstech mám ráda i teď

Monika001

24. 6. 2018

Krupici, ale nyní už ji nedělám přestala mi chutnat :D

KatynkaKa

24. 6. 2018

Já určitě mám rada od děství různé koláče s ovocem nebo si ráda pochutnám na pudingu a na to si ráda ozdobím ovoce.V děství jsem měla nejraději bábovku od babičky...

Veruunka

24. 6. 2018

Rozhodně mamčinu bábovku :) děláme ji pořád

TESTOVÁNÍ: Napínací prostěradlo Jersey Lycra a nepropustn...

Brambory plněné houbami

Brambory plněné houbami

13 hlasů
1h a 5min 422 kJ 61 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Pstruh na bylinkách

17 hlasů
35min 545kJ 160 Kč

Recept na pstruha s bylinkami provoní kuchyň a zaručen...

Kachna s mandarinkami

12 hlasů
1h a 50min 731kJ 250 Kč

Skvělá, sváteční chuť kachny s mandarinkou.

Poradny

Při péči o malé dítě za mě platí pojištění stát?

Dobrý den,během péče o dítě do čtyř lět věku za Vás sociální pojištění není přímo hrazeno, ale do... Více

V říjnu mi končí RD, můžu už teď podat výpověď?

Dobrý den,rodičovská dovolená je poskytována nejdéle do tří let věku dítěte. Pokud se po jejím sk... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více