Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Špička do kapsy Penam

30. 05. 2018

Krupicová kaše byla vždycky klasika a pudink. Teď, když máme zahradu, tak se vracím také ke koláčům, které nám pekla babička - s rybízem a tvarohem nebo s agreštem, teď je zrovna jejich čas.

Hanyna

25. 6. 2018

Krupicová kaše posypaná Grankem a pak amolety od babičky s domácí jahodovou marmeládou. Krupicovou kaši dělám dětem, tu už ale nemusím, ale amolety s jahodou marmeládou milujeme celá rodina

holcice

25. 6. 2018

S dětstvým mám spojenou bábovku od babičky a bábovky mám nejraději doteď. Recept babičky samozřejmě dělám, ale i spoustu jiných

Za mě je to babiččin štrůdl, podle jejího receptu připravuji i nadále

Nejvíc se mi vybavuje krupice od mamky, bohužel si ji sama nedělám, jelikož vařit vubec neumím mám talent připálit i tu krupici

11111

25. 6. 2018

Nejradši mám věnečky mojí maminky jsou výborné, když jsem je zkoušela dělat já tak se mi nepovedly. :/ Dále mám ráda roládu, to jsme jednou zkoušely s maminkou podle babiččina receptu ,,nezkazitelná roláda'' , ale nám se nepovedla tak nevím podle čeho ten název :D.

Sandra.B

25. 6. 2018

S dětstvím mám spojené frgály a to díky babičce z Valašska. Bohužel jsem se je nestihla nenaučit péct tak skvěle, ale zato bezpečně poznám, který je domácí a které z velkovýroby. Do teď je miluji

Dara88

25. 6. 2018

Vyrostla jsem v rodině kuchařů a cukrářek (maminka, babička, děda,strýc...). Mé dětství bylo plné dobrot, které jsem pomáhala vyrábět. I přes všechny dorty, rolády a zákusky, však nejraději vzpomínám na smažené sladké kuličky, které se pak obalovaly v kakau. Když jsem se vrátila zpět domů ze zahraničí po několika letech, maminka mi je připravila a já si vzpomněla na dětství. Po babičce a mamince mám poděděné knihy jejich receptů a do dnes je připravuji. I mé milované kuličky.

salamandr

25. 6. 2018

Z dětství si nejvíce vybavuji dukátové buchtičky s krémem mňam. A dodnes je zbožňuji, ale musí být buchtičky domácí

olgaja

25. 6. 2018

Od dětství miluji krupičnou kaši s nastrouhanou čokoládou a politou máslem,kynuté knedlíky s borůvkami a lívance s povidli. Strašná dobrota😊

RadKon

25. 6. 2018

Sladkých dobrot spojených s dětstvím mám opravdu hodně protože pekla jak babička tak prababička takže o sladké jídla nebyla nouze.Nejvíc jsem milovala kynuté koláče,Honzovy buchty a nebo palačinky.A recepty na sladké pečení mám převážně od babičky která už bohužel tady není.

Sandra222

25. 6. 2018

S dětstvím si spojuji zemlbábu s čerstvým strouhaným jablkem . Tuto dobrotu dělám do dneška

klera

25. 6. 2018

Milovala jsem rýžový nákyp se švestkami. Můj syn ho má taky rád, ale s jablky a se skořicí :)

monika65

25. 6. 2018

Tvarohove knedliky, mnam :) Recept predavam dal me dceri.

Jednoznačně krupička :3 Pamatuji si, jak mě ji taťka učil jíst a doteď to tak přesně jím:D když jíme oba krupičku, tak vypadáme jak odraz v zrcadle :D ten samej postup a pohyby :D ❤❤

Radecka

24. 6. 2018

Do dnes pamatuji vůni babiččiných koláčů a buchet. Každou sobotu jsme odjížděli od babičky s nějakým ovocným koláčem nebo klasickými buchtami. A její rybízový koláč s tvarohem a sněhem - no prostě pohádka...

dankag

24. 6. 2018

chleba s máslem a čerstvým lesním medem, to jak med teče po prstech mám ráda i teď

Monika001

24. 6. 2018

Krupici, ale nyní už ji nedělám přestala mi chutnat :D

KatynkaKa

24. 6. 2018

Já určitě mám rada od děství různé koláče s ovocem nebo si ráda pochutnám na pudingu a na to si ráda ozdobím ovoce.V děství jsem měla nejraději bábovku od babičky...

Veruunka

24. 6. 2018

Rozhodně mamčinu bábovku :) děláme ji pořád

Horoskop na týden od 22. do 28. dubna 2019 od naší astrol...

Kuřecí kostky s ananasem

Kuřecí kostky s ananasem

20 hlasů
50min 780 kJ 125 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Kuře s kyselým zelím

11 hlasů
1h a 20min 668kJ 149 Kč

Kuře s kyselým zelím a klobáskou.

Kuřecí polévka s kukuřicí

12 hlasů
50min 178kJ 90 Kč

Polévka s kuřecím masem a kukuřicí.

Poradny

Aktivita klíšťat a očkování

Dobrý den, klíšťata začínají být aktivní, když průměrné venkovní teploty překonají 5 st. Celsia a... Více

Očkování v těhotenství

dobrý den, v období těhotenství se proti klíšťové encefalitidě neočkuje, v období kojení je však ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Partner vás pozitivně ovlivní svými názory. I když se jim zpočátku budete bránit a snaha lpět na starých přesvědčeních vás nemine, nakonec připustíte, že váš protějšek má v jistých ohledech pravdu. Vaše drahá polovička nav&iacut...

Více