Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Špička do kapsy Penam

30. 05. 2018

Dadule

17.06.2018

S dětstvím mám spojenou krupičnou kaši s pořádnou dávkou granka! bez másla, to mi tam nikdy nechutnalo Nyní se stravuji jinak, zdravě a lépe, takže krupičnou kaši nedělám, ale když je jóó chuť, tak si udělám raw krupicovou kaši z mandlového mléka, chia, kokosu, vanilky, skořice, kakaa a sladidla ♥♥ to můžu

Určitě vanilkovy pudink, hned si představím vůní školky, a ráda ho mám do teď

vondr.v

17.06.2018

Nejoblíbenější sladká dobrota byla nudle s mákem a nyní je má ráda i dcerka. Rychlé a chutné.

Misha11

17.06.2018

Já měla a pořád mám nejraději pirožky s povidly a tvarohem od mé babičky ze Slovenska. Pamatuju, jak jen kvůli mě udělala několik hrnců. Recept nemám, ale jednou se ho naučím :)

Mili.70

17.06.2018

Jako dítě jsem si oblíbila kynuté ovocné knedlíky. Občas, si je taky udělám, když si na ně vzpomenu .

Tak s dětstvím mám spojené nejvíce dobroty, které jsem jedla u prababičky. Milovala jsem vždy syrové těsto na koláče, to bylo moje! Koláče měla babička nejlepší zelné a recept využíváme stále.

janavys

17.06.2018

Moje babička úžasně vařila a jako dítě jsem od ní ze sladkých jídel zbožňovala krupicovou kaši, palačinky, bavorské vdolečky s jahodami a šlehačkou, borůvkové koláče, které byly veliké přes celý plech. Zkrátka úžasné dobroty. Po babičce tyto dobroty dělala maminka a nyní už podle těchto receptů vařím sladké dobroty doma i já.

BaraM

17.06.2018

Můj partner mi nedávno udělal "sýkorky", což je něco podobného jako vdolkové těsto, namočené ve spařeném mléku s mákem a cukrem. Prý je to jeho vzpomínka na dětství a hlavně babičku a musím uznat že velmi chutná vzpomínka:)

chemici

17.06.2018

Nejraději vzpomínám na to, jak nám babička dělávala vdolky s povidlím, strouhaným tvarohem a smetanou. Dodnes cítím jejich vůni i chuť, ale nedá se to srovnat s dnešními v mléčném baru, kam na ně občas chodím. Od babičky byly vynikající...

Tak mně se vybaví okamžitě bublanina a mřížkový koláč. Měli jsme vždy zahradu a na ní spoustu ovoce, takže tyhle dvě dobroty, se u nás pekly hodně často. Bublaninu jsem zrovna včera u rodičů ochutnala a chutnala pořád stejně jako před lety.

RomanaM

17.06.2018

Nevim proc ale nejvic si vzpominamm na sladke nudle ktere babicka delala do hlubokeho pekace bud s tvarohem nebo s makem (ten ja ale nemusim)

snany

17.06.2018

Kynuté ovocné knedlíky, pláčinky, závin z listového těsta to jsem jako dítě milovala. Teď se odměňuji štrůdlem, toho bych se mohla ujíst

V dětství jsem hodně často měla klasické kynuté ovocné knedlíky s máslem a cukrem :) Ovocné knedlíky mám ráda dodnes, ale vařím je podle zdravějšího receptu z tvarohového těsta s menším množstvím cukru. A také jsou výborné

alab

16.06.2018

Kazdopadne palacinky s domaci marmeladou :)

megana4

16.06.2018

Buchtičky se šodo,ovšem dnes je nejím,takže recept nemám..

Řezy Míša od maminky. Sama je nedělám. O to víc se těším na návštěvu k rodičům, kde si je mohu dopřát

Joplin

16.06.2018

Vánočku a vdolky-i když recept mám,tak výsledek je podstatně horší.A ještě si vzpomínám na domácí čokoládu do formiček-ta se mi také nedaří,ale myslím,že zde je to způsobeno dnešními nekvalitními surovinami.

Frgály od babičky, zkouším je také dělat ale nechutnají tak dobře

pechova

16.06.2018

Kynuté buchty od babičky. Je pravda, že je dělám vyjímečně. (držím dietu)

Z dětství si vzpomínám na strouhana jablíčka s mrkví, tvaroh s cukrem a jahodami a krupicovou kaši s cokoladou k těmto věcem se ráda vracím a vždy mi to připomene ty bezstarostně chvilky

TESTOVÁNÍ: Kočičí balíčky pro všechny mlsné jazýčky plné ...

Telecí závitky z trouby

Telecí závitky z trouby

11 hlasů
1h a 45min 570 kJ 280 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Losos na pomerančích

14 hlasů
55min 517kJ 300 Kč

Ovoce dodává filetům z lososa lahodně nakyslou chuť - ...

Pečení pstruzi

7 hlasů
1h a 25min 755kJ 300 Kč

Pstruzi s vinnou omáčkou s mandlemi.

Poradny

Jsem OSVČ, může partner žádat o PPM?

Dobrý den,při hrazení minimálních záloh na nemocenské pojištění byste jako OSVČ samozřejmě měla j... Více

Jak doložit zdravotní pojišťovně péči o malé dítě?

Dobrý den,jestliže nyní osobně pečujete o dítě do sedmi let věku, měl by za Vás podle zákona o ve... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více