Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Špička do kapsy Penam

30. 05. 2018

Jednoznačně dětskou krupičku s rozdrobeným perníčkem, který mi dělávala moje prababička :) miluju ji dodnes. Krupičku i babičku :)

Ann

13. 6. 2018

Dělali a děláme puding. Přes léto hodně piškotový dort ze zakysanou smetanou a čerstvým ovocem. Děláme ho do teď, na léto ideální, je lehký a vláčný.

mac9

13. 6. 2018

Buchtičky se šódou, to bylo naše. I já je občas svým dětičkám udělám a jak se olizují, jen u manžela si tím zrovna nešplhnu :)

Maartinka

13. 6. 2018

My jsme často dělávali doma pudink do misky. Naspod skrytá sladká marmeláda, po bocích piškoty a zalité pudinkem. Dělávám do dnes

Nixelka

13. 6. 2018

V detstvi jsem mela nejradeji krupicovou kasi s maslem, cukrem a kakaem od babicky. A dodnes si ji rada obcas udelam, samozrejme dle puvodni receptury :)

Petula89

13. 6. 2018

krupicovou kaši a používám na ni osvědčený recept

Poppet

13. 6. 2018

Rozhodně krupicová kaše a rýžový nákyp a když jedu k mamce, tak jí prosím ať mi udělá nákyp, protože lepší než od ní jsem nikdy nejedla

Vendi

13. 6. 2018

Paradoxně jsem v dětství nenáviděla krupičnou kaši a teď ji miluju :) s chutí nám ji udělám všem, když ji vařím pro dvouletou dcerku :)

angel-46

13. 6. 2018

V dětství jsem měla nejraději kynuté ovocné koláče od babičky bohužel tak dobrý udělat neumí :/

Nejlepsi mnamka byla krupicova kase s cukrikem, kakaem a maslickem. Kterou ted delam i svemu synovi a jak mu chutna

Vendilka3

13. 6. 2018

Jako malá jsem moc ráda jedla krupicovou kaši, občas, když mám náladu, uvařím si trochu této dobroty. Nejlepší je s kakaem, cukrem a máslem. :) mnam

javyjavy

13. 6. 2018

V dětství jsem milovala palačinky od maminky. I dnes je dělám doma, s jahodami, s borůvkami, s džemem, s tvarohem, je to různé, záleží na co má kdo doma chuť.Variant je mnoho.

sasurka

13. 6. 2018

Já od dětství miluju nepečený dort se zakysanou smetanou,piškoty a ovocem. Dodnes děláme na různé zahradní párty,grilovačky,i na narozky či svátky a nebo jen tak ke kávičce. Střídáme ovoce. Je to mňamka.

lijan1

13. 6. 2018

Měla jsem ráda krupicovou kaši a puding s ovocem a piškoty. Toto mi zůstalo i v dospělosti. Navíc ráda v létě dělám ovocné dorty s tvarohem, zakysanou smetanou a ovocem a piškoty.

eedragon

13. 6. 2018

Sladkou věc z dětství mám spojenou krupicovou kaši se skořicí, grankem a máslem! Mňam, mňam, hned bych si dala. Ale teď si ráda doma dělám k snídani banánové placičky s javorovým sirupem a ovocem!

Já milovala a miluji do teď horký pudink s piškoty a ovocem

Techesska

13. 6. 2018

V dětství jsem měla nejradši nepečený dort s ovocem. Dnes ho dělám taky, ale s jiným výběrem ovoce.

Market_ak

13. 6. 2018

Miluju honzovi buchty mohla bych se jich ujíst. Momentálně jsem těhotná a kila na mě skáčou jen se na něco takového podívám, takže zkouším nové neprobádané vody jako například žitné a celozrné pečivo místo bílého a podobně.

Adrianeka

13. 6. 2018

V dětství jsem měla nejradši krupicovou kaši s kakaem :) když mě přepadne mlsná dělám si ji I dnes :)

konatovka

13. 6. 2018

Jednoznačně to byly bramboráky pečené v troubě, ale maminka dělala výborné těsto, že se to pak krájelo na kousky. Já jsem to nikdy nezkoušela, ani jsem si neřekla o recept, což mě moc mrzí.

TESTOVÁNÍ: Elektrická sešívačka Leitz New NeXXt WOW

Salát z červené řepy

Salát z červené řepy

27 hlasů
15min 568 kJ 51 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Krůtí maso v alobalu

8 hlasů
55min 362kJ 200 Kč

Výborný, velice chutný recept z krůtího masa.

Jahodová polévka

15 hlasů
35min 391kJ 70 Kč

Letní polévka z jahod s těstovinou.

Poradny

Z čeho se počítá PPM po dlouhodobé nemocenské?

Dobrý den,ve Vašem případě by se peněžitá pomoc v mateřství (PPM neboli mateřská) měla vypočítáva... Více

Jsem v PN, kdy se evidovat na úřadě práce?

Dobrý den,v době pracovní neschopnosti se nemůžete stát uchazečem o zaměstnání, tudíž se nemůžete... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Úsilí o zvládnutí všech vašich pracovních závazků a zároveň jejich vyvážení s vašimi osobními předsevzetími bude tento týden u Beranů dominovat. Snažte se proto nebrat si toho více, než bude nezbytně nutné. A nebojte se někter&e...

Více