Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Opalování s Ryor Sun Care

30. 05. 2018

Letos to bude az temer v zime. Pojedem se ohrat do Maroka :) I kdyz leto stravime v Krusnych horach, tak snad taky nebude o slunecne paprsky nouze

Sametka

17.06.2018

Jelikož máme naplánovanou dovolenou do Tunisu ráda bych testovala SPF 30, která se tam bude hodit.

Ráda bych testovala SPF 15, letos zůstáváme jen v ČR, máme malé mimo tak moře nechávame na příští rok.

PRIKPE

17.06.2018

Vzhledem k tomu, že letos pojedeme k moři, raději bych vyzkoušela opalovací mléko SPF 30. K moři jedu s přítelem, mojí maminkou a jejím přítelem. Budeme oslavovat narozeniny mojí maminky (50 let) a moje narozeniny (25 let) a moje úšpěšné dokončení vysokoškolského studia. Už se moc těšíme a doufám, že se tam nezabijeme Snad nám vyjde pěkné počasí a bude možnost vyzkoušet nové opalovací mléko.

Mili.70

17.06.2018

Letos se nikam do zahraničí nechystáme, i když stále doufám, že se ještě nějaká Last Minute najde. Prozatím spoléhám na léto doma u bazénu, kde se opalovací krém také hodí. Otestovala bych ráda SPF 15.

Letos v létě nejedeme k moři, ale na Moravu. Sluníčko ale může být silné kdekoli a hlavně pro přítele, který se vždy spálí, je opalovací krém nutností. Testovat bychom chtěli krém s SPF 30.

magic11

17.06.2018

Určitě 30, s babičkou vyrážíme na dva týdny do Řecka a co tam nespotřebujeme, na kolo se šikne, protože 15 na kolo je málo

Mám zájem o testování SPF 30, chystáme se do Chorvatska

Ráda bych vyzkoušela SPF 15 protože tento rok nejedeme s přítelem k moři, ale budeme léto trávit u bazénu a na koupališti

Ráda vyzkouším opalovací krém s faktorem 15, jelikož v českých podmínkách tento faktor postačí. A protože základ díky letošnímu slunečnému počasí již mám a nechystám se do zahraničí, byl by ideální Značku Ryor mám oblíbenu již od dětství, je mi blízká a je přírodní

Ráda bych vyzkoušela opalovací mléko SPF 15, dovolená letos bude pouze v České republice, ale stále doufám, že manžel překvapí a vyveze mě někam k moři :D :)

Rády bych vyzkoušela opalovací mléko SPF 15, protože dovča bude letos místo moře na chatě.

Letos bych moc ráda vyrazila s kamarádkou k moři. Zájezd ještě žádný vybraný nemáme, ale moc rády bychom letěly na některý z Řeckých ostrovů. Nejvíce nás láká Rhodos nebo Kréta. Pokud by se na mě usmálo štěstí, ráda bych testovala SPF 30, přeci jen u moře má větší sílu než v našich končinách...

Ráda bych vyzkoušela, jak si SPF 15 poradí s českým sluníčkem Letos moře nebude

Chci otestovat mleko s SPF 30, letos se chystám do Španělska a do Řecka, tak bych rada otestovala přímo u more😊

zanetie

15.06.2018

Dovolenou u moře, už máme bohužel za sebou, ale ještě se chystáme na chatu ke strejdovy na Slovenko, když vše dobře dopadne. Ráda bych vykoušela SPF 30, pač se hůře opaluji.

dady

15.06.2018

Letos to bude někam k moři,ale ještě jsme se nerozhodli pro přesné místo.Ráda bych vyzkoušela SPF 30

konata

15.06.2018

Chtěla bych testovat mléko SPF 15. Letos se chystáme na dovolenou pouze do ČR proto tento nižší faktor bude stačit. Chystáme se rovnou na dvě dovolené jednou na vodní nádrž Hracholusky a pak do Krkonoš a na sluníčko už se všichni těšíme.

Chtěla bych testovat mléko po opalování. Letos si budu užívat sluníčka v našem krásném městě, zase se pokochám velmi vzácnými historickými památkami, které jsou obdivovány i cizinci. Pravidelně také vyrážím sportovat do přírody, kde mi svítí slunce nad hlavou a kolem je všechno krásně zelené a voňavé, hlavně úžasná vůně rozkvetlých líp.

Letos vyrážíme za sluncem ve velkém. Poletíme ve skupině 17 lidí, takže již teď se nazýváme Hujeři. Naše cílová destinace je Černá hora. Máme zaplacený malý hotýlek a při tomto počtu v něm nejspíše budeme jen my. Pro většinu našich dětí bude moře premiéra, takže se moooooc těšíme.

TESTOVÁNÍ: Unikátní lifting s APTOS nitěmi na Perfect Clinic

Houbové knedlíčky

Houbové knedlíčky

9 hlasů
1h a 5min 960 kJ 95 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Hovězí svíčková s rýží

17 hlasů
40min 820kJ 380 Kč

Hovězí nudličky se zázvorem.

Krémová květáková polévka

15 hlasů
1h a 25min 302kJ 85 Kč

Hustá květáková polévka která zasytí, v létě můžete podáv...

Poradny

Jak je to s pojištěním během pracovní neschopnosti?

Dobrý den,pokud dočasná pracovní neschopnost trvá celý kalendářní měsíc, zaměstnavatel neodvádí z... Více

Může mi úřad práce započítávat výživné jako příjem?

Dobrý den,pokud byste se striktně drželi soudního rozhodnutí a neuzavírali se synovým otcem žádno... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Kdosi ve vás probudí soutěživého ducha. Ukážete proto okolí, že když chcete, umíte ze sebe dostat to nejlepší. Bude to velice důležité, a to především pro vás samotné. Upevníte tak své sebevědomí a důvěru ve své schopnosti. M&aa...

Více