Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Káva Jacobs Barista Crema a Americano

30. 05. 2018

snegurka

20. 7. 2018

Táto káva je pro mě a moje kolegové je stejná jako odstátní instantní kávy. Žádný zázrak.

Seboosis

17. 6. 2018

Kau jsem zacla pit, kdyz jsemj zacala pracovat v hoteli. Vynikajici kolektiv, ktery jeste vic semknula kazdodenni ranni spolecna kava pred zacatkem smeny. Uzasne nastartovani do noveho dne. Od te doby si vzdy s prateli vypiju salek dobre kavy. Tak nejak mi prijde, ze kava sblizuje. A rada bych vyzkousela Jacobs Barista Crema.

Sametka

17. 6. 2018

Ráda bych testovala Jacobs Barista Crema. Káva si mě získávala pomalu, ale jistě. Vždy mi ji vařila teta mého manžela když jsem k ní každý týden chodila na návštěvu. Jenže to byl turek a mě z něj bylo vždy těžko. Později se začala objevovat rozpustná káva a já si udělala takový malý rituál, kdy si každé odpoledne vychutnávám jedinou kávu dne společně s něčím sladkým. Usadím se unavená z práce, vezmu knihu či noťas a chvilka s kávou může začít.

Humbula

17. 6. 2018

Ráda bych vyzkoušela Jacobs barista Americano, protože americano je moje all time favorite druh kafe. Pití kávy jsem si zamilovala během doby,kdy jsem v 17 letech brigádničila jako servírka a dneska už si bez kávy neumím představit jediný den.

Vyzkoušela bych Jacobs barista crema, kávu jsem začala pít v 15 ti letech a opravdovou milovníci jsem se stala asi v 18ti kdy jsem cihla ke gastru a tam jsem poznala co je právě espresso a láska ke kávě je stala :)

Mili.70

17. 6. 2018

Kávu jsem začala pít kvůli únavě. Musím říct, že mi nijak extra nezabírala, ale tu chuť jsem si oblíbila a teď už si bez kávy nemůžu den ani představit. Ráda bych vyzkoušela kávu Barista Crema.

Tynule12

17. 6. 2018

Už jako malé mi vždy strašně voněla káva rodičů. Časem jsem se naučila pít kávu každý den ráno a odpoledne. Je to pro mě naprostý relax a požitek. Vždy si připravíme i nějaký malý zákusek a je to perfektní. Testovat bych určitě chtěla Jacobs Barista Crema.

Chtěla bych vyzkoušet Jacobs Barista Crema. Milovník kávy se ze mě stal díky mojí první práci. Abych zvládala všechny ty dvanáctky, tak jsem začala pít kávu několikrát denně.

alenka146

16. 6. 2018

Ráda bych vyzkoušela Jacobs Barista Crema. A kdy se ze mě stala milovnice kávy? V době kdy jsem chodila do školy a čekalo mě zkouškové a já vypila několik kafí denně, abych neusnula a dlouho se učila :). Káva mi v té době zachutnala a od té doby si na ní pochutnávám, ale od doby, co se mi narodila má dcerka jí piju většinou studenou

Jíťule

15. 6. 2018

Moc ráda bych vyzkoušela Jacobs Barista Crema. Kávu miluji již desítky let. Mám ráda všechny druhy kávy. Od turka po latté. Káva je jediný můj doping, který si pravidelně několikrát denně dopřávám. Ať vzpomínám jak chci, opravdu nevím, od kdy ale přijde mi to, že celý svůj "dospělý" život kávu miluji, protože mi moc chutná, protože nádherně voní a protože mě nabíjí energií.

Renattka

15. 6. 2018

Kdybych měla možnost testovat kávu, tak by to byla Jacobs Barista Crema. Milovnicí kávy jsem asi tak rok do té doby mi káva nějak nechutnala, ale teď když přijdu ráno do práce si musím kávu udělat je to takový můj rituál :)

Sussane

15. 6. 2018

Káva se stala nepostradatelnou součástí mého života v době,kdy jsem potkala na vysoké škole kamarádku,která měla v oblibě poznávat nové kavárny a zkoušet typy a druhy kávy. Tyto příjemné chvilky dospěly k tomu,že kávu miluju a vždy si ji plnými doušky vychutnám. Chtěla bych vyzkoušet Jacobs Crema

jolana.e

15. 6. 2018

Přála bych si kávu Barista Americano,protože mám ráda silnou kávu.Milovnicí kávy jsem se stala už na učnáku,ale to byla ta káva nejlevnější a ne moc kvalitní,postupem času a věku si už kávu vychutnávám jinak atak hledám kávu vonavou,chutnou a kvalitní

zanetie

15. 6. 2018

Náklonnost ke kávě jsem si vypěstovala někdy na konci základní školy. Každý den, když maminka přišla z práce a uvařila si kávu, jsem cítila tu nádhernou vůni linoucí se z hrnečku. Ta mě okouzlila natolik, že jsem neodolala a kávě též propadla. Je to můj životabudič. Ráda bych vyzkoušela Jacobs Barista Crema.

dady

15. 6. 2018

Už jako dítě jsem si velmi oblíbila oplatky kávěnky.Milovala jsem jejich chuť i vůni, a tak nějak vznikla moje náklonost ke kávě.Ráda bych vyzkoušela -Jacobs Barista Crema

konata

15. 6. 2018

Testovat bych chtěla Jacobs Barista Crema. Kávě jsem propadla na konci maturitního ročníku , díky svému nynějšímu muži, který je velký milovník kvalitní kávy.

lucka9082

15. 6. 2018

Ráda bych testovala Jacobs Barista Americano ,káva mi pomáhá začít den s úsměvem na tváři,když zavoní,je to skvělé probuzení chuťových buněk.

Dobrý den. Chtěla bych testovat Jacobs Barista Crema. Milovnice kávy se ze mě stala díky tomu, že jsem se stala maminkou. Hrnek horké kávy je pro mě ranním startem a také odměnou za celodenní úsilí.

MajinkaMP

14. 6. 2018

Kávu piju už tak dlouho, že si už ani nevybavuji, kdy a proč mi zachutnala. Myslím, že jako milovnice kávy jsem se už narodila Ráda bych vyzkoušela Barista Americano.

Miluji kávu už od utlého pubertální věku. Bez kávy nedám ani den, vlastně můj den začíná teprve až po kávě. Ráda bych testovala Creme :)

Redakční testování: Krásnější s kolagenem od Liftea aneb ...

 Zapečené klobásy se zelím

Zapečené klobásy se zelím

11 hlasů
1h a 5min 396 kJ 105 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Hovězí závitky s čedarem

9 hlasů
1h a 45min 698kJ 190 Kč

Šťavnaté závitky z hovězího masa plněné sýrem.

Hovězí kostky s houbami

8 hlasů
1h a 45min 458kJ 150 Kč

Hovězí dušené s houbami na červeném víně.

Poradny

Zaměstnavatel nepřihlásil zaměstnance, jak postupovat?

Dobrý den, Heleno,pokud má Váš manžel se zaměstnavatelem uzavřenou pracovní smlouvu nebo dohodu o... Více

S kým mám řešit nemocenskou po přepisu firmy?

Dobrý den,z Vašeho dotazu bohužel nevyplývá, co se dělo po ukončení Vaší nemocenské (dočasné prac... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Vztahem se prožene menší přeháňka. Budete mít totiž pocit, že se vám váš partner vzdaluje. Strach však plodí negativní pocity a neustálým uháněním rozhodně nic nezachráníte. V klidu si s protějškem promluvte. Uvidíte, že ...

Více