Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Káva Jacobs Barista Crema a Americano

30. 05. 2018

Chci testovat Jacobs Barista Crema. A kafe piju od narození syna, který víc jak rok spal tím stylem, že se VŽDY budil KAŽDYCH 45 minut.

Kávu mám moc ráda a tak bych vyzkoušela vše, ale pokud mám vyzkoušet jen jednu, tak Jacobs Barista Creama

Eva1989

09.06.2018

Rada bych ochutnala Barista crema chtela byh vyskouset zmenu v kave.I kdyz pijeme rozpustne s pritelem tato bude urcite vyborna

Dobrý den, ráda bych otestovala Jacobs Barista Crema a ikdyž kávu piji co pamatuji, opravdová milovnice se ze mě stala když jsem porodila svého nespavce. Díky tomu, že nekojím si kávu mohu dopřát a teď si ji dopřávám v opravdu velkém množství

Jarka29

09.06.2018

První kafíčko jsem dostala u své babičky,ale bylo to tajemství,mamka by mi dala.Bylo mi 13 let a moc jsem si pochutnala.Takže pak bylo tajné kafíčko vždy když jsem u babičky spala.Ale od 17 let ho piji stále a asi hodně,jelikož mě na to doma často upozorňují.Kávu prostě miluji a pokud je dobrá tak si ji vychutnám v klidu a hlavně si při ní skvěle odpočinu.Mňam!😋😍

Pamatuji si to úplně přesně. Ten moment, kdy jsem si jako dospělá dívka objednala svou první kávu a v ten moment, tehdy kdy jsem poprvé ochutnala, jsem věděla, že jsem potkala lásku na celý život. Káva mě provází celým dnem, ať už ráno, kdy je to kýžené probuzení, nebo před tréninkem, kdy mě nakopne k vyššímu výkonu. Miluji klasické espresso s trochou mléka.

Kávu jsem nepila do té doby, než se mi narodil můj milovaný synek a rozhodl se mě již nikdy nenechat vyspat, od té doby je káva můj nerozlučný kamarád, bez kterého si neumím již ráno ani představit! Moc ráda bych tedy otestovala kávuJacobs Barista Crema

Není nic lepšího,než výborná kávička.Pokaždé mě postaví na nohy a svět je hned hezčí.

MAFIRA

09.06.2018

Kafe jsem začala pít,když jsem se vdala.Dostaly jsme byt,noo a já koupila kafe,(tehdy byl jen standart),pro návštěvu.No dlouho nikdo nešel a tak jsem se ho naučila pít.Ráda bych otestovala americano

Dobrý den milovnicí kávy jsem se stala už po vyučení, kuchař číšník. Moc mi chutná silná káva se špetkou cukru ale jen tak na špičku lžičky. A milujitaké presso.

Kávu jsem začala pít, až po narození syna. Kamarádka na mateřské mě lákala, ať jdu s ní na kávu a já jsem nechápala, co ji na ni tak chutná, ale několikrát mě přemluvila a nakonec si už bez kávy nedokáži den představit. Jednu dobu jsem ji pila i 5x denně, ale teď si ji dávám asi 3x za den. Nejhorší bylo, když jsem pro nemoc kávu nesměla pít a měla jsem na ni chuť... Ráda si ji vychutnám v klidu např. po snídani, po obědě a před večeří. Naštěstí po ni i dobře usínám... Chtěla bych otestovat kávu Jacobs Barista Crema.

Při učení mě vždycky nabudil kofein a postupně jsem si kávu začala dávat i k zákusku po obídku a pak už to jelo Raději bych ochutnala Crema.

Kávu jsem dlouho nepila, až teprve když jsem začala pracovat v kanceláři, začala jsem si ji dávat s kolegyněmi po obědě. Teď si nedovedu představit začátek rána bez kávy a během dne 3 (někdy i více) vypiji

Ketta22

09.06.2018

Kávu jsem začala pít, když jsem pracovala ve 3 směnném provozu, ale byly to rychlo kávičky z automatu, v těhotenství mi káva nechutnala ale po porodu jsem zase potřebovala nějaké povzbuzení po ránu a tak jsem zkoušela mnoho značek, někdy s mlékem někdy zase jen s cukrem a někdy šlehačku atd. až jsem si jednou připravila to pravé pro mě, a i kamarádky které kávu nepijou, vždy když přijdou ke mě, tak si tu mou ,,prý´´ nejlepší a vymazlenou kávu dají. Moc ráda bych testovala kávu Jacobs Barista crema. :)

Ramiko

09.06.2018

Ráda bych testovala Jacobs Barista Americano. A milovnicí kávy jsem se stala na své první dovolené v Itálii, kde jsem ochutnala pro mne naprosto nejlepší kávu. Doma jsem pak investovala peníze do profi kávovaru a vychutnávat si kávu stále.

Ráda bych testovala kávu Jacobs Barista Crema, protože miluji krémovou kávu, v létě především ledovou. :)

Ráda bych testovala kávu Jacobs Barista Crema. Milovnicí kávy jsem se stala až po tom co se mi narodily děti, to se mi změnily chutě a káva mi začala neuvěřitelně chutnat. Každý týden chodím s kamarádkami na poctivou dobrou kávu do kavárny

Zajímala by mě Jacobs Basista Crema, mám ráda kávu od školy. Děkuji za vyzkoušení 😊

Bajula

09.06.2018

Dobrý den, ráda bych testovala Jacobs Barista Crema a milovnici kávy ze mě udělala vysoká škola, protože mi pomohla vydržet každé zkouškové a držela mi při ranních přednáškách oči na stopkách...

lenyxa

09.06.2018

Mela bych zajem vyzkouset Jacobs Barista Americano milovnice kavy jsem se stala od skoly kdy sem se zacala o kavu vice zajimat a I nejake ty kurzy jsem si udelala tak se vzdy zajimam o nove kavy atd..

Redakční testování: Krásnější s kolagenem od Liftea aneb ...

Grilovaná vepřová kotleta

Grilovaná vepřová kotleta

6 hlasů
45min 558 kJ 110 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Nudličkový salát

12 hlasů
35min 518kJ 80 Kč

Všechnu zeleninu budete krájet na nudličky.

Ovocný salát

22 hlasů
25min 419kJ 50 Kč

Salát s tvarohem a medem.

Poradny

Zaměstnavatel nepřihlásil zaměstnance, jak postupovat?

Dobrý den, Heleno,pokud má Váš manžel se zaměstnavatelem uzavřenou pracovní smlouvu nebo dohodu o... Více

S kým mám řešit nemocenskou po přepisu firmy?

Dobrý den,z Vašeho dotazu bohužel nevyplývá, co se dělo po ukončení Vaší nemocenské (dočasné prac... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Pozvání na schůzku vám udělá opravdu velkou radost. Přesto se na malou chvilku neubráníte panice a strachu. Byla by však obrovská škoda, abyste zahodili svoji šanci kvůli nedostatku sebevědomí. Hoďte obavy za hlavu a zkuste si rande jednoduše užívat.

Více