Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Káva Jacobs Barista Crema a Americano

30. 05. 2018

catine

08.06.2018

Chtěla bych testovat Barista crema, a milovnicí kávy jsem se stala asi před 20ti lety, prostě to patří ke chvilkám pohody. Je potřeba se občas zastavit a relaxovat.

Ráda bych měla štěstí a testovala kávu Jacobs Barista Crema. Značku Jacobs mám moc ráda a milovnicí kávy jsem už dlouho. Nejprve mi dělávala slabé kafíčko babička abych si připadala dospělá a časem jsem si jí už chystala sama a ráno bez kávy si neumím vůbec představit.

mac9

08.06.2018

Ráda bych vyzkoušela Jacobs Barista Crema, a proč jí miluji? Paradoxně z úplně jiného důvodu než všichni ostatní. Dám si jí večer, klidně před spaním a do půl hodiny mi padá hlava... na mě působí spíš jako uspávač :) Takže když nemůžu zabrat, káva to jistí :)

pivatko

08.06.2018

ráda bych vyzkoušela crema, káva mi dost dlouho nechutnala, začala jsem ji pít až po 30. roce svého života, a to protože jsem měla dost náročné dojíždění do zaměstnání a bez kávy bych asi usnula už v první polovině dne, opravdu mi pomáhala přežít

V případě testování bych chtěla testovat Jacobs Barista Crema. Milovnice kávy se ze mě stala již v útlém věku, kdy jsem babičce upíjela kafíčko a moje dcera je něco podobného. Dám si latté a už u mě stojí a chce upíjet

Jacobs barista crema prosim, kavu jsem si zamilovala jiz na vysoke skole ale poradnou chut kavy jsem poznala teprve ve firme, kde pracuji. Kupujeme zrnkovou kavu a mame kavovary v kuchynce. Rada bych vyzkoušela novy produkt a o chuti se podelila s ostatnimi.

Kává je neodmyslitelnou součástí mého rána už spoustu let, beru ji jako start do nového dne. Není také nad pokec s kamarádkou nad hrníčkem s dobrou kávou. Proto bych ráda vyzkoušela Jacobs Barista Crema.

Láska ke kávě přišla zlomove někdy v 17, kdy jsem si občas z kapesneho koupila automatove nebo ledové příšerně sladké. Teď už vařím v moka konvicce a ráno ve spěchu rozpustné. Mám zájem o Crema.

Ráda bych vyzkoušela Jacobs Barista Crema. Kávu jsem začala pít především po nástupu na VŠ. Je to takový náš rituál s kamarádkou na koleji. Uvaříme si dobré kafčo, prohodíme pár drbiku a nabereme síly na další učení... Samozřejmě bych se nezapomněla o testované kafíčko s kamarádkou podělit. :-*

karliki

07.06.2018

Ráda bych zkusila Jacobs Barista Crema ,z důvodu že je tam pouze 3 % mletých zrn a zřejmě je to káva jemnější a proto si ji můžu vychutnat i 3x denně.Kafíčko piju,spíše jemnější,více mléka,nejraději si dávam latte.Takže pokud někam vyrazím ráda si dám kvalitní kávové zrno a vychutnám si tu úžasnou vůni kávy,která je nenahraditelná.

moona

07.06.2018

Chtěla bych testovat Jacobs Barista Crema. Kávu jsem začala pít na vysoké škole, měli jsme oblíbenou kavárnu hned vedle fakulty a bez odpolední kávy jsem si nedovedla přestavit den. Teď piju kávu a říkám tomu moje chvilka, protože během této chvíle pro děti nejsem doma

Kávu piju od 18ti naučila mě to segra,klasické rozpustné s mlékem byla to taková naše holčičí chvilka,nejraději u nás na terase ,časem jsem si pořídila přístroj i domů,tak můžu pohostit návštěvu i latíčkem.

Nikol35

07.06.2018

Ráda bych vyzkoušela kávu Barista Americano, milovnicí kávy jsem se stala když jsem začala pracovat, ráno pro mě začíná kávou, bez ní nefunguju :)

petrac

07.06.2018

Ráda bych vyzkoušela Jacobs Barista Crema a milovnice kávy se ze mě stala na mateřské, kdy jsem potřebovala téměř každodenní doping po probdělých nocích a od té doby bez ní nemůžu fungovat

janavys

07.06.2018

Tak já bych ráda otestovala kávu Jacobs Barista Crema. Ke kávě jsem se dostala klasicky v rodině. A když se na trhu začaly objevovat různé zahraniční značky se širokou nabídkou, začala jsem kávu zkoušet a testovat, abych našla ty, které mně budou chutnat a přinášet radost. Mám několik oblíbených a ráda bych mezi ně zařadila i Jacobs Barista Crema.

Lusylie

07.06.2018

Kávu miluji upíjela jsem kávu mamince už, jako 12 letá puberťačka od té doby kávu na všechny způsoby miluji - ráda bych testovala - Jacobs Barista Crema

Ahooooj :) Moc bych si přála vyzkoušet Jacobs Barista Americano. Milovnicí kávy jsem se stala díky studiu na vysoké škole. Káva mě sice už moc nenakopne, ale za to mě při pauze hezky uvolní a zrelaxuje. A protože stále studuju, tak balíček kávy se doma vždy hodí:) Mějte se krásně!

Kavárenský povaleč se ze mě stal na vysoké škole, dnes piji kávu zásadně studenou (ano, důvodem jsou moje dvě malé dcerky)....a ráda bych vyzkoušela Jacobs Barista Crema, hledám alternativu ke kávě z kávovaru, kterou bych si mohla vychutnat mimo domov (např. dovolená, u rodičů apod.). Zdraví Petra z Brna

sarka3

07.06.2018

Jacobs barista crema, asi protože jsem tu top kávu pořád ještě nenašla.

R8da bych testovala Jacobs Barista Americano. Milovnicí kávy jsem se stala při studiu školy, kdy mi pomáhala zahnat únavu. Láska trvá doteď.

TESTOVÁNÍ: Unikátní doplněk stravy pro ženy FEMINUS

Platýz s bramborovou kaší

Platýz s bramborovou kaší

8 hlasů
1h a 5min 462 kJ 180 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Vaječná omeleta s kozím sýrem

18 hlasů
30min 819kJ 35 Kč

Recept na rychlou večeři vhodný pro ty, kteří mají chu...

Pečený králík s hořčičnou omáčkou

8 hlasů
1h a 45min 591kJ 210 Kč

Králik pečený s dijonskou hořčicí.

Poradny

Může mi dát škola výpověď nebo snížit úvazek?

Dobrý den,škola jako Váš zaměstnavatel Vám může dát výpověď pouze z důvodů uvedených v zákoníku p... Více

Mohu pobírat odměnu pěstouna a PPM současně?

Dobrý den, podle § 32 odst. 1 písm. b) zákona o nemocenském pojištění má pojištěnec, který převza... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

V zaměstnání přijde vaše velká chvíle. Proto mějte oči na stopkách a nedovolte, aby vám jedinečná příležitost unikla. Nejenom, že se můžete skvěle zviditelnit, ale také se vám podaří získat spoustu cenných zkušeností, které se b...

Více