Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Šampon na seboreu Mediket Ictamo

30. 05. 2018

Tabita

29. 7. 2018

Seboreou trpí brácha, má neustále plno lupů v hlavě a nesmírně ho hlava svědí. Nic moc mu nepomáhá. Stav se zhoršuje vždy při nervozitě, při stresu a ¨při nakupení starostí a úkolů. :-(

janavys

29. 7. 2018

Seboreou trpím od 15 let. Vlasy se mě rychle mastí, pokožka svědí a ve vlasech se tvoří krusty.Začaly mě už i vypadávat vlasy Ve vlasech jsou plosky vidět a nic ně nepomáhá. Zhoršuje se mě toto onemocnění, při stresu, hormonálních změnách a změna ročního období (jaro, podzim).

verka49

29. 7. 2018

Problémy s pokožkou hlavy má manžel,je strašné ho někdy vidět jak ho to trápí.Teď v létě když se potí tak je z toho nešťastný.Zkoušíme i bylinky,ale ani ty v tomhle teple moc nezabírají.Tento šampon jsme ještě neměli,ale ráda bych ho na manželovi otetovala.

Marta.V

29. 7. 2018

Seboreou trpí u nás syn a já mám neustále problémy s lupy.Jednou vždycky ša.mpon zvládnu,ale podruhé už začnou problémy a trvá než to trochu poleví.Synovi taky zkoušíme vše možné,po těch mastičkách co mu dávají to poleví jen trochu a chudák má každou chvíly mastné vlasy.

Karel.v

29. 7. 2018

Problémy s kůží ve vlasech mám už dlouho a nic nepomáhá,vždy se to jen zmírní.Jelikož trpím i lupénkou tak musím dávat pozor aby se to vše po něčem nezhoršilo.Rád bych šampon vyzkoušel,třeba by ulevil a já se nemusel pořád tolik drbat.

Vera1

29. 7. 2018

Seboreou trpí synovec (cca 2 roky) a také syn od kamarádky (cca 5 let). Stav se jim zhorší při větším psychickém vypětí a více ji pozorují v zimě.

Seboreou trpí manžel, a někdy je to opravdu náročné. Navíc mu na temeni hlavy začaly značně ubývat či řídnout vlasy, takže na pohled nic hezkého. Zkoušíme různé přípravky se střídavou účinností. Když už si myslíme, že jsme objevili to pravé, nějaký vnější faktor způsobí, že se seborea opět vrátí :-(

Seboreou trpí můj přítel už asi dva roky, přípravky od kožní pomoužou vždy jen na měsíc a zase se to vrátí. Přesně neví co mu to vždy zhorší, ale vždycky má dny kdy je to hrozné a pak zase lepší. Možná je to horší když je ve stresu. Zhoršuje se to a zlepšuje ve vlnách. Zkoušel i změnu stravy, ale také to nemělo moc vliv.

javyjavy

27. 7. 2018

S tímto problémem, seboroickou dermatitidou se trápím již asi 10 let. Kůže se mě ve vlasech loupe, je zarudlá a hlavně mě pokožka svědí. Mám oslabenou imunitu a pokud se k tomu přidá i stres o to je průběh pak horší.

Seboreou trpí má mladší dcera. Potýká se s touto nemocí již více než 6 let. Stav se zhoršuje např. při nadměrném stresu.

bouckovam

27. 7. 2018

Nemocí trpí přítel i nase dcera, ktera to po nem asi podedila, bylo by super to vyzkouset a zjistot zda to ucinkuje

pol

27. 7. 2018

Bohuzel tim trpim ja, tudiz si musim stale davat pozor na ksoemtiku co pouzivam protoze to mam ve vlasech dost videt

yana

27. 7. 2018

Nemocí trpí přítel. Menší problémy měl co ho znám, o hodně se mu to zhoršilo, když mu diagnostikovali ulcerózní kolitidu, tak asi vlivem nemoci a prášků, které bere je to teď hodně špatné. Seboreu má taky potvrzenou kožní lékařkou, která se to snaží léčit, ale jediné co mu zabírá jsou kortikoidy ve formě nějakého tonika, které si na vlasy resp.pokožku hlavy maže. Zhorší se mu to vždy, když se mu zhorší nemoc, na jaře a na podzim to bývá nejhorší. Ale nemá úplně období, kdy by to bylo dobré. Zkouší různé šampony a masti, vždy to ale pomůže jen na chvilku, pak se začne kůže zase loupat.

mufi

26. 7. 2018

mufi moc rada bych tento pripravek vyzkousela na svem partnerovi. trpi touto nemoci vlasu hodne, ma na hlave bolaky, supinky, vypadavaji mu vlasy. neustale ho svedi hlava a proto si hlavu porad drbe.jiz jsme vyzkouseli spoustu samponu, ale porad jsme nenasli to prave orechove, co by konecne pomohlo zlepsit stav vlasu u partnera nebo uplne uzdravit byla bych opravdu moc stastna kdyz bych mela tu cest vyzkouset tento sampon a pomoci tak jeho vlasum i penezence neni to nic prijemneho mit tento zdravotni problem tesim se ze se nam snad ulevi

jerry

26. 7. 2018

U nás má seborheu bohužel dcera, jako kojenec jí měla šílenou, v podstatě po celém obličeji a nyní jí zůstala ve vlasech. Má to pořád asi stejné, občas vymyjeme olejem ale vrátí se to...:-(

Mmysulka

26. 7. 2018

moc ráda bych vyzkoušela dcera tím trpí má chuděrka plnou hlavičku mastnych stroupku a když jí to namažu a vyčesávám trhám jí tím i vlásky... já mám ve vlasech asi tři fleky kde se mi to tvoří taky a nezabral ani doporučený šampon od lékařky... kéž by už něco opravdu zabralo a měli jsme obě pokoj a čisté vlásky...

Annicka19

26. 7. 2018

Seboreou trpí oba synové. Jsou jim 2 roky a i když doktorka pokaždé říká, že to vymizí, tak pořád nic. Po důkladném maštění a mechnickém odstraňování stroupků se to zlepšilo, ale teď v létě, jak se trochu zpotí , tak je to znova ve velkém. Speciální preparát jsem zatím nezkoušela, ale ráda bych.

alab

26. 7. 2018

Bohuzel timto blbym onemocneni trpi manzel syn i vnuk....:(

Monika001

26. 7. 2018

Seboreou trpí můj přítel, asi nějak 2 roky. Hrozně moc vlasů mu vypadalo, zatím mu na to nic pořádně nepomáhá. Zhoršuje se to u něho když má stres.

dobry den. mam uz dospeleho syna, ktery ma seboreu od maliicka. v detstvi se mu to na nejakou dobu ztratilo, ale ted par let zpatky se seborea objevila zas. tak jsme si s jeho pritelkyni rikaly, ze bysme ho prekvapily, kdybysme vyhraly testovani thoto samponu. vnucce mazeme ekzem mastickou od teto znacky a je proste uzasna.

TESTOVÁNÍ: Kočičí balíčky pro všechny mlsné jazýčky plné ...

Valentýnské hovězí steaky

Valentýnské hovězí steaky

12 hlasů
45min 638 kJ 220 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Pivní palačinky

14 hlasů
40min 661kJ 44 Kč

Recept na palačinky tentokrát z pivního těsta.

Grilovaný bůček

12 hlasů
1h a 40min 1254kJ 150 Kč

Recept pro milovníky pořádného kusu masa.

Poradny

Nebyla mi vyplacena náhrada za pracovní úraz, co dělat?

Dobrý den, jesltiže byl pracovní poměr sjednán na dobu určitou a nebyl prodloužen, pak byl ukonče... Více

Platím si sama pojištění, jak vysoký budu mít důchod?

Dobrý den,placení zdravotního pojištění, jehož hrazení je ze zákona povinné, nemá na výši starobn... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více