Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Darování vajíček

Alecca 19. 06. 2018

Mám jen takový rychlý dotaz. Ráda bych šla darovat vajíčka. Je to dobrý nápad? Není to nebezpečné? Jakože myslím, zda to nemá vliv na moje budoucí těhotenství? Děkuji

Neregistrovaná/ý - pája

15.05.2020

super, děkuju holky, už jsem tam volala a dozvěděla jsem se asi všechno, co jsem potřebovala

Neregistrovaná/ý - Sandra

13.05.2020

Neregistrovaná/ý - klára | 13.05.2020
pokud jsi zdravá a neměla si žádné problémy, taky by to podle mě na budoucí těhotenství vliv mít nemělo, ale možná je lepší se zeptat svého lékaře nebo přímo na klinice, kam chceš jít darovat

Nejlepší je si najít konkrétní kliniku a dotazy směřovat tam popřípadě se podívat na jejich webové stránky, kde tady tohle všechno budou mít určitě napsané ;).

Neregistrovaná/ý - klára

13.05.2020

Neregistrovaná/ý - Pája | 05.05.2020
ahoj, taky bych chtěla jít darovat vajíčka, ale s přítelem plánujeme miminko, zatím na to nespěcháme, ale zajímalo by mě, jestli to nemůže budoucí těhotenství nějak ovlivnit

pokud jsi zdravá a neměla si žádné problémy, taky by to podle mě na budoucí těhotenství vliv mít nemělo, ale možná je lepší se zeptat svého lékaře nebo přímo na klinice, kam chceš jít darovat

Neregistrovaná/ý - Pája

05.05.2020

ahoj, taky bych chtěla jít darovat vajíčka, ale s přítelem plánujeme miminko, zatím na to nespěcháme, ale zajímalo by mě, jestli to nemůže budoucí těhotenství nějak ovlivnit

Neregistrovaná/ý - klára

21.04.2020

Neregistrovaná/ý - romča | 16.04.2020
ahaa, tak to je dobré vědět, ještě jsem teda nebyla, takže nebudu plánovat, že půjdu několikrát ale podle toho, co tady čtu, to za zkoušku asi stojí

podle mě opravdu litovat nebudeš, není se čeho bát

Neregistrovaná/ý - romča

16.04.2020

Neregistrovaná/ý - klára | 09.04.2020
za mě to náročné nebylo, finanční kompenzace se taky docela hodila a podle mě můžeš jít i víckrát, osobně se teď chystám jít znovu

ahaa, tak to je dobré vědět, ještě jsem teda nebyla, takže nebudu plánovat, že půjdu několikrát ale podle toho, co tady čtu, to za zkoušku asi stojí

Neregistrovaná/ý - klára

09.04.2020

za mě to náročné nebylo, finanční kompenzace se taky docela hodila a podle mě můžeš jít i víckrát, osobně se teď chystám jít znovu

Neregistrovaná/ý - Romča

02.04.2020

ahoj, taky uvažuju o darování vajíček, je to náročné pro tělo? můžu jít třeba i víckrát?

Neregistrovaná/ý - klára

19.03.2020

myslím, že lepší kliniku sis asi nemohla vybrat, tak hodně štěstí

Neregistrovaná/ý - lena

17.03.2020

Neregistrovaná/ý - klára | 12.03.2020
podle mě není čeho se obávat, pokud si vybereš dobrou kliniku, mělo by proběhnout všechno hladce, ale nutit do toho nikoho nemůžu

to chápu a děkuji, v téhle situaci co tu máme budu muset stejně chvíli počkat, ale jakmile bude všechno lepší, do Zlína si hned zavolám

Neregistrovaná/ý - klára

12.03.2020

podle mě není čeho se obávat, pokud si vybereš dobrou kliniku, mělo by proběhnout všechno hladce, ale nutit do toho nikoho nemůžu

Neregistrovaná/ý - lena

09.03.2020

já bych šla určitě darovat do Zlína, četla jsem, že je to tam nejlepší, ale mám z toho trošku strach

Neregistrovaná/ý - Klára

06.03.2020

Já jsem darovat byla a žádné negativní zkušenosti s tím nemám, starali se o mě dobře a mám z toho moc dobrý pocit, nemyslím si, že by to bylo nebezpečné, ale možná záleží na tom, jakou kliniku si vybereš

Neregistrovaná/ý - lena

03.03.2020

taky by mě zajímalo, jak moc je darování nebezpečné a jestli je to bolestivé...

Neregistrovaná/ý - Pavla

21.02.2020

Dají se někde objednat sady k určení otcovství? Nerada bych někam chodila a řešila to osobně…

Neregistrovaná/ý - sára

17.02.2020

taky se chystám jít darovat, už mám jedno darování za sebou a jsem ráda, že nás je čím dál víc

Neregistrovaná/ý - leona

11.02.2020

já byla darovat na ivf-zlín a mám s nimi velmi dobrou zkušenost, dobře se o mě starali a s budoucím otěhotněním jsem problém neměla

Neregistrovaná/ý - janka

04.02.2020

já darovat byla a pocit je to nepopsatelný, mám obrovskou radost z toho, že jsem mohla někomu pomoct, poslední dobou je kolem mě čím dál více lidí, kteří mají problém mít děti, proto myslím, že je to opravdu dobrý skutek

Neregistrovaná/ý - Jenny

29.11.2019

Ahojky holky, je tu některá, co byla darovat vajíčka? Jak se vůbec na darování tváříte? A je tu některá, co má zkušenosti s IVF klinikou Zlín?

Neregistrovaná/ý - Amanda

05.04.2019

Krásně jsi to popsala a výstižně :)) Sama jsem byla darovat, vidím v tom neskutečné kouzlo pomoci

TESTOVÁNÍ: Špaldový celozrnný chleba od Penamu

Salát z kaki

Salát z kaki

8 hlasů
15min 653 kJ 70 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Makrela s angreštovou omáčkou

9 hlasů
55min 421kJ 150 Kč

Ryba s pikantní omáčkou.

Toustový chléb zapečený s kukuřicí

14 hlasů
60min 904kJ 110 Kč

Chléb zapečený s anglickou slaninou a kukuřicí.

Poradny

Jsem na ÚP po výpovědi a čekám dítě, dostanu PPM?

Pěkný den i Vám, Lucie,pro nárok na peněžitrou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou) je zapotř... Více

Jaké jsou problémové aspekty PPM?

Dobrý den,odpověď na totu otázku bohužel výrazně přesahuje možnosti této poradny, ale pokusím se ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Sotva jste si stačili o víkendu trochu odpočinout (i když to byl odpočinek docela aktivní), už se na vás valí další nápor úkolů v práci (pozor, některé budou celkem nečekané a poprat se s nimi vám seber poměrně dost energie, kterou poslední dobou zrovna ne...

Více